Pajisje për trajtimin e materialeve - Gassmann GmbH, 7 oferta, Pajisje për trajtimin e materialeve në shitje
Shqipëri - Shqiptar | EUR
00
Identifikohu ose regjistrohu

Gassmann GmbH - Pajisje për trajtimin e materialeve

7
Seleksiono sipas
Seleksiono sipas
Rëndësisë
Datës – reklamaet e reja më parë
Datës – reklama e vjetër më parë
Çmimit – nga i ulëti te i larti
Çmimi - nga i larti te ulëti
Viti i prodhimit – i riu në fillim
Viti i prodhimit – i vjetri në fillim
Marka, modelit
M4 25.3 Mitnahmestapler - Pirun i montuar në kamion: foto 1
M4 25.3 Mitnahmestapler - Pirun i montuar në kamion: foto 2
M4 25.3 Mitnahmestapler - Pirun i montuar në kamion: foto 3
M4 25.3 Mitnahmestapler - Pirun i montuar në kamion: foto 4
M4 25.3 Mitnahmestapler - Pirun i montuar në kamion: foto 5
Shiko të gjitha fotot (10)

M4 25.3 Mitnahmestapler

Pirun i montuar në kamion
2004dizelLartësia e ngritjes: 3000 mmKapaciteti ngritës: 2500 kg
Gjermani, Alte Bundesstr. 48, D-37120 Bovenden / Göttingen, Germany
Botuar: 1v 11mNumri i referencës 84778

7 900EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 799 985 ALL
 • ≈ 8 424 USD
2004dizelLartësia e ngritjes: 3000 mmKapaciteti ngritës: 2500 kg
Gjermani, Alte Bundesstr. 48, D-37120 Bovenden / Göttingen, Germany
Kontakto shitësin
DFG 20 A Stapler - Pirun ngritës: foto 1
DFG 20 A Stapler - Pirun ngritës: foto 2
DFG 20 A Stapler - Pirun ngritës: foto 3
DFG 20 A Stapler - Pirun ngritës: foto 4

DFG 20 A Stapler

Pirun ngritës
1988Kapaciteti ngritës: 2000 kg
Gjermani, Alte Bundesstr. 48, D-37120 Bovenden / Göttingen, Germany
Botuar: 2v 7mNumri i referencës 83642

3 900EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 394 929 ALL
 • ≈ 4 158 USD
1988Kapaciteti ngritës: 2000 kg
Gjermani, Alte Bundesstr. 48, D-37120 Bovenden / Göttingen, Germany
Kontakto shitësin
Versch. Alu Auffahrrampen - Rampa e ngarkimit: foto 1
Versch. Alu Auffahrrampen - Rampa e ngarkimit: foto 2
Versch. Alu Auffahrrampen - Rampa e ngarkimit: foto 3
Versch. Alu Auffahrrampen - Rampa e ngarkimit: foto 4

versch. Alu Auffahrrampen

Rampa e ngarkimit
Gjermani, Alte Bundesstr. 48, D-37120 Bovenden / Göttingen, Germany
Botuar: 4v 1mNumri i referencës 8045

800EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 81 011 ALL
 • ≈ 853 USD
Gjermani, Alte Bundesstr. 48, D-37120 Bovenden / Göttingen, Germany
Kontakto shitësin
CANGARU FORKLIFT STZT01 17412028 - Pirun i montuar në kamion: foto 1
CANGARU FORKLIFT STZT01 17412028 - Pirun i montuar në kamion: foto 2
CANGARU FORKLIFT STZT01 17412028 - Pirun i montuar në kamion: foto 3
CANGARU FORKLIFT STZT01 17412028 - Pirun i montuar në kamion: foto 4
CANGARU FORKLIFT STZT01 17412028 - Pirun i montuar në kamion: foto 5
Shiko të gjitha fotot (9)

CANGARU FORKLIFT STZT01 17412028

Pirun i montuar në kamion
1994dizel
Gjermani, Alte Bundesstr. 48, D-37120 Bovenden / Göttingen, Germany
Botuar: 5v 8mNumri i referencës 77623

2 900EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 293 665 ALL
 • ≈ 3 092 USD
1994dizel
Gjermani, Alte Bundesstr. 48, D-37120 Bovenden / Göttingen, Germany
Kontakto shitësin
LEH 16 C - Pirun paletash: foto 1

LEH 16 C

Pirun paletash
1991
Gjermani, Alte Bundesstr. 48, D-37120 Bovenden / Göttingen, Germany
Botuar: 12v 3mNumri i referencës 733

600EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 60 758 ALL
 • ≈ 639 USD
1991
Gjermani, Alte Bundesstr. 48, D-37120 Bovenden / Göttingen, Germany
Kontakto shitësin
Mitsubishi FD20 - Pirun më naftë: foto 1
Mitsubishi FD20 - Pirun më naftë: foto 2
Mitsubishi FD20 - Pirun më naftë: foto 3
Mitsubishi FD20 - Pirun më naftë: foto 4

Mitsubishi FD20

Pirun më naftë
1970dizel
Gjermani, Alte Bundesstr. 48, D-37120 Bovenden / Göttingen, Germany
Botuar: 12v 3mNumri i referencës 72092

4 900EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 496 193 ALL
 • ≈ 5 225 USD
1970dizel
Gjermani, Alte Bundesstr. 48, D-37120 Bovenden / Göttingen, Germany
Kontakto shitësin
LE20 66MP - Pirun më naftë: foto 1

LE20 66MP

Pirun më naftë
1999dizel
Gjermani, Alte Bundesstr. 48, D-37120 Bovenden / Göttingen, Germany
Botuar: 12v 3mNumri i referencës 59211

2 500EUR

 • ≈ 253 160 ALL
 • ≈ 2 665 USD
1999dizel
Gjermani, Alte Bundesstr. 48, D-37120 Bovenden / Göttingen, Germany
Kontakto shitësin
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.