Ghassan Aboud Commercial vehicles & Equipment nga Emiratet e Bashkuara Arabe, 53 ads tanishme
Shqipëri - Shqiptar | EUR
00
Identifikohu ose regjistrohu

Ghassan Aboud Commercial vehicles & Equipment

Faqja e internetit e kompanisë
Vendndodhja
Emiratet e Bashkuara Arabe, Dubai
Dubai
Shih hartën
Ora lokale e shitësit:00:47
Personat e kontaktit
Sandeep

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

I besueshëm
4 Më shumë se 4 vjet me Truck1
4.3
121 komente
Burim: Google Maps
Ofertat më të mira
IVECO T-WAY AT380T47H - Kamion kabinë-shasi: foto 1
IVECO T-WAY AT380T47H - Kamion kabinë-shasi: foto 2
IVECO T-WAY AT380T47H - Kamion kabinë-shasi: foto 3
IVECO T-WAY AT380T47H - Kamion kabinë-shasi: foto 4
IVECO T-WAY AT380T47H - Kamion kabinë-shasi: foto 5
Pyet për çmimin
E re20246x4Euro 3
Emiratet e Bashkuara Arabe, Dubai
IVECO AS440S46T/P - Gjysmë-kamion: foto 1
IVECO AS440S46T/P - Gjysmë-kamion: foto 2
IVECO AS440S46T/P - Gjysmë-kamion: foto 3
IVECO AS440S46T/P - Gjysmë-kamion: foto 4
IVECO AS440S46T/P - Gjysmë-kamion: foto 5
Pyet për çmimin
2017740000 km4x2Euro 6452 hp
Emiratet e Bashkuara Arabe, Dubai
Isuzu NPR 85H - Kamion kabinë-shasi: foto 1
Isuzu NPR 85H - Kamion kabinë-shasi: foto 2
Isuzu NPR 85H - Kamion kabinë-shasi: foto 3
Isuzu NPR 85H - Kamion kabinë-shasi: foto 4
Isuzu NPR 85H - Kamion kabinë-shasi: foto 5
Pyet për çmimin
E reNgarkesa e dobishme: 4195 kgPesha bruto: 6500 kg
Emiratet e Bashkuara Arabe, Dubai
Isuzu NPR 85H - Kamion me karroceri të hapur: foto 1
Isuzu NPR 85H - Kamion me karroceri të hapur: foto 2
Isuzu NPR 85H - Kamion me karroceri të hapur: foto 3
Isuzu NPR 85H - Kamion me karroceri të hapur: foto 4
Isuzu NPR 85H - Kamion me karroceri të hapur: foto 5
Pyet për çmimin
E re20224x2Ngarkesa e dobishme: 4240 kgPesha bruto: 6500 kg
Emiratet e Bashkuara Arabe, Dubai
Ofertat e fundit
IVECO Daily 50C15VH /Euro 3 Highroof Van H3 Wheelbase 4100 MY2024 - Kamioncine me kontinier: foto 1
IVECO Daily 50C15VH /Euro 3 Highroof Van H3 Wheelbase 4100 MY2024 - Kamioncine me kontinier: foto 2
IVECO Daily 50C15VH /Euro 3 Highroof Van H3 Wheelbase 4100 MY2024 - Kamioncine me kontinier: foto 3
IVECO Daily 50C15VH /Euro 3 Highroof Van H3 Wheelbase 4100 MY2024 - Kamioncine me kontinier: foto 4
IVECO Daily 50C15VH /Euro 3 Highroof Van H3 Wheelbase 4100 MY2024 - Kamioncine me kontinier: foto 5
Shiko të gjitha fotot (12)
TOP

IVECO Daily 50C15VH /Euro 3 Highroof Van H3 Wheelbase 4100 MY2024

Kamioncine me kontinier
E re2024
Emiratet e Bashkuara Arabe, Dubai
Botuar: 3d
Pyet për çmimin
E re2024
Emiratet e Bashkuara Arabe, Dubai
HINO 714 Chassis, 4.2 Tons (Approx.), Single cabin with TURBO, ABS and AIR BAG MY23 - Kamion kabinë-shasi: foto 1
HINO 714 Chassis, 4.2 Tons (Approx.), Single cabin with TURBO, ABS and AIR BAG MY23 - Kamion kabinë-shasi: foto 2
HINO 714 Chassis, 4.2 Tons (Approx.), Single cabin with TURBO, ABS and AIR BAG MY23 - Kamion kabinë-shasi: foto 3
HINO 714 Chassis, 4.2 Tons (Approx.), Single cabin with TURBO, ABS and AIR BAG MY23 - Kamion kabinë-shasi: foto 4
HINO 714 Chassis, 4.2 Tons (Approx.), Single cabin with TURBO, ABS and AIR BAG MY23 - Kamion kabinë-shasi: foto 5
Shiko të gjitha fotot (16)
TOP

HINO 714 Chassis, 4.2 Tons (Approx.), Single cabin with TURBO, ABS and AIR BAG MY23

Kamion kabinë-shasi
E re2023
Emiratet e Bashkuara Arabe, Dubai
Botuar: 3d
Pyet për çmimin
E re2023
Emiratet e Bashkuara Arabe, Dubai
IVECO AS440S46T/P A/T with Adblue Euro 6 MY 2017 - Gjysmë-kamion: foto 1
IVECO AS440S46T/P A/T with Adblue Euro 6 MY 2017 - Gjysmë-kamion: foto 2
IVECO AS440S46T/P A/T with Adblue Euro 6 MY 2017 - Gjysmë-kamion: foto 3
IVECO AS440S46T/P A/T with Adblue Euro 6 MY 2017 - Gjysmë-kamion: foto 4
IVECO AS440S46T/P A/T with Adblue Euro 6 MY 2017 - Gjysmë-kamion: foto 5
Shiko të gjitha fotot (20)
TOP

IVECO AS440S46T/P A/T with Adblue Euro 6 MY 2017

Gjysmë-kamion
2017740000 km
Emiratet e Bashkuara Arabe, Dubai
Botuar: 3d
Pyet për çmimin
2017740000 km
Emiratet e Bashkuara Arabe, Dubai
IVECO T-WAY Chassis 6×4 AD380T43H WHEELBASE 4500 MY23 - Kamion kabinë-shasi: foto 1
IVECO T-WAY Chassis 6×4 AD380T43H WHEELBASE 4500 MY23 - Kamion kabinë-shasi: foto 2
IVECO T-WAY Chassis 6×4 AD380T43H WHEELBASE 4500 MY23 - Kamion kabinë-shasi: foto 3
IVECO T-WAY Chassis 6×4 AD380T43H WHEELBASE 4500 MY23 - Kamion kabinë-shasi: foto 4
IVECO T-WAY Chassis 6×4 AD380T43H WHEELBASE 4500 MY23 - Kamion kabinë-shasi: foto 5
Shiko të gjitha fotot (17)
TOP

IVECO T-WAY Chassis 6×4 AD380T43H WHEELBASE 4500 MY23

Kamion kabinë-shasi
E re2023
Emiratet e Bashkuara Arabe, Dubai
Botuar: 3dNumri i referencës IDCT433
Pyet për çmimin
E re2023
Emiratet e Bashkuara Arabe, Dubai
IVECO EUROCARGO Chassis 4×2, WB 6210 GVW 19 Ton Approx MY23 - Kamion kabinë-shasi: foto 1
IVECO EUROCARGO Chassis 4×2, WB 6210 GVW 19 Ton Approx MY23 - Kamion kabinë-shasi: foto 2
IVECO EUROCARGO Chassis 4×2, WB 6210 GVW 19 Ton Approx MY23 - Kamion kabinë-shasi: foto 3
IVECO EUROCARGO Chassis 4×2, WB 6210 GVW 19 Ton Approx MY23 - Kamion kabinë-shasi: foto 4
IVECO EUROCARGO Chassis 4×2, WB 6210 GVW 19 Ton Approx MY23 - Kamion kabinë-shasi: foto 5
Shiko të gjitha fotot (17)
TOP

IVECO EUROCARGO Chassis 4×2, WB 6210 GVW 19 Ton Approx MY23

Kamion kabinë-shasi
E re2023
Emiratet e Bashkuara Arabe, Dubai
Botuar: 3dNumri i referencës IDC1863
Pyet për çmimin
E re2023
Emiratet e Bashkuara Arabe, Dubai
HINO GH 13.4 TON PAYLOAD (1927 CHASSIS) 4×2 MY 2023 - Kamion kabinë-shasi: foto 1
HINO GH 13.4 TON PAYLOAD (1927 CHASSIS) 4×2 MY 2023 - Kamion kabinë-shasi: foto 2
HINO GH 13.4 TON PAYLOAD (1927 CHASSIS) 4×2 MY 2023 - Kamion kabinë-shasi: foto 3
HINO GH 13.4 TON PAYLOAD (1927 CHASSIS) 4×2 MY 2023 - Kamion kabinë-shasi: foto 4
HINO GH 13.4 TON PAYLOAD (1927 CHASSIS) 4×2 MY 2023 - Kamion kabinë-shasi: foto 5
Shiko të gjitha fotot (17)

HINO GH 13.4 TON PAYLOAD (1927 CHASSIS) 4×2 MY 2023

Kamion kabinë-shasi
E re2023
Emiratet e Bashkuara Arabe, Dubai
Botuar: 12orë 2minNumri i referencës HKGH023
Pyet për çmimin
E re2023
Emiratet e Bashkuara Arabe, Dubai
Trego të gjitha ofertat(53)
t1 test dealer - Ghassan Aboud Commercial vehicles & Equipment
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.