GRUMA Nutzfahrzeuge GmbH

GRUMA Nutzfahrzeuge GmbH

Telefonat
Vendndodhja
Gjermani, 86316 Friedberg
Äußere Industriestraße 22, 86316 Friedberg-Derching, Germany
Personat e kontaktit
Andreas Kroepfl
Deutsch, English
Ofertat e fundit
Linde E 12/386 - ngarkues me pirun
 5
7 350 EUR

Ngarkues me pirun

2011
Elektro
7 940 orët
Lartësia e ngritjes: 4 625 mm
Kapaciteti ngritës: 1 200 kg

Online: 1orë 10min

GRUMA Nutzfahrzeuge GmbH

Gjermani, 86316 Friedberg

ID 314811

Manitou MRT 2150 - ekskavator teleskopik
 9
65 500 EUR

Ekskavator teleskopik

2009
Dizel
4 133 orët
Lartësia e ngritjes: 20 900 mm
Kapaciteti ngritës: 5 000 kg

Online: 1orë 10min

GRUMA Nutzfahrzeuge GmbH

Gjermani, 86316 Friedberg

ID 314836

Mitsubishi RB 16 - pirun ritërheqës
 5
3 950 EUR

Pirun ritërheqës

2000
Elektro
2 756 orët
Lartësia e ngritjes: 7 500 mm
Kapaciteti ngritës: 1 600 kg

Online: 1orë 10min

GRUMA Nutzfahrzeuge GmbH

Gjermani, 86316 Friedberg

ID 314682

Linde E 20 PH/386-02 EVO - ngarkues me pirun
 7
21 900 EUR

Ngarkues me pirun

2017
Elektro
7 160 orët
Lartësia e ngritjes: 6 925 mm
Kapaciteti ngritës: 2 000 kg

Online: 1orë 10min

GRUMA Nutzfahrzeuge GmbH

Gjermani, 86316 Friedberg

ID 314470

Linde E 14/386 - ngarkues me pirun
 6
7 850 EUR

Ngarkues me pirun

2014
Elektro
11 366 orët
Lartësia e ngritjes: 4 100 mm
Kapaciteti ngritës: 1 400 kg

Online: 1orë 10min

GRUMA Nutzfahrzeuge GmbH

Gjermani, 86316 Friedberg

ID 313256

Dantruck 6009 - ngarkues me pirun ballor me 4 goma
 6
12 500 EUR

Ngarkues me pirun ballor me 4 goma

2000
Dizel
11 430 orët
Lartësia e ngritjes: 5 000 mm
Kapaciteti ngritës: 6 000 kg

Online: 1orë 10min

GRUMA Nutzfahrzeuge GmbH

Gjermani, 86316 Friedberg

ID 311041

Linde H 50 D/394-02 EVO - ngarkues me pirun ballor me 4 goma
 5
22 500 EUR

Ngarkues me pirun ballor me 4 goma

2017
Dizel
10 258 orët
Lartësia e ngritjes: 3 700 mm
Kapaciteti ngritës: 5 000 kg

Online: 1orë 10min

GRUMA Nutzfahrzeuge GmbH

Gjermani, 86316 Friedberg

ID 313953

Linde E 20 PH/386-02 EVO - ngarkues me pirun
 6
23 500 EUR

Ngarkues me pirun

2016
Elektro
379 orët
Lartësia e ngritjes: 6 925 mm
Kapaciteti ngritës: 2 000 kg

Online: 1orë 10min

GRUMA Nutzfahrzeuge GmbH

Gjermani, 86316 Friedberg

ID 315234

Linde L 14 L SP/133 - stivosës
 5
7 900 EUR

Stivosës

2012
Elektro
1 541 orët
Lartësia e ngritjes: 3 816 mm
Kapaciteti ngritës: 1 400 kg

Online: 1orë 10min

GRUMA Nutzfahrzeuge GmbH

Gjermani, 86316 Friedberg

ID 300470

Still R 50-15 - ngarkues me pirun
 5
5 250 EUR

Ngarkues me pirun

2000
Elektro
4 739 orët
Lartësia e ngritjes: 3 430 mm
Kapaciteti ngritës: 1 500 kg

Online: 1orë 10min

GRUMA Nutzfahrzeuge GmbH

Gjermani, 86316 Friedberg

ID 315052

Trego të gjitha ofertat (1 200)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te GRUMA Nutzfahrzeuge GmbH
Mesazhi u dërgua.