Hako Bau Kompressoren und Baugeräte GmbH

Hako Bau Kompressoren und Baugeräte GmbH

Telefonat
Faqja e internetit
www.hako-bau.de
Vendndodhja
Gjermani
Steinbrinksweg 37 31840 Hess. Oldendorf, Germany
Ofertat e fundit
JCB 403 - fadromë me drejtim nga ruspa
 9
Pyet për çmimin

Fadromë me drejtim nga ruspa

2008

Online: 16d

Hako Bau Kompressoren und Baugeräte GmbH

Gjermani, Steinbrinksweg 37 31840 Hess. Oldendorf, Germany

LIEBHERR 613M - vinç i të gjithë terreneve
 8
Pyet për çmimin

Vinç i të gjithë terreneve

1996

Online: 16d

Hako Bau Kompressoren und Baugeräte GmbH

Gjermani, Steinbrinksweg 37 31840 Hess. Oldendorf, Germany

TAKEUCHI TB216 - miniekskavator
 10
Pyet për çmimin

Miniekskavator

2018
92 orët

Online: 16d

Hako Bau Kompressoren und Baugeräte GmbH

Gjermani, Steinbrinksweg 37 31840 Hess. Oldendorf, Germany

PAUS PMKT 1000 - makineri për hapjen e tuneleve
 7
Pyet për çmimin

Makineri për hapjen e tuneleve

2006

Online: 1m 13d

Hako Bau Kompressoren und Baugeräte GmbH

Gjermani, Steinbrinksweg 37 31840 Hess. Oldendorf, Germany

Atlas Copco Haeggloder 8HR 2B EL - makineri për hapjen e tuneleve
 9
Pyet për çmimin

Makineri për hapjen e tuneleve

1994
201 orët

Online: 1m 13d

Hako Bau Kompressoren und Baugeräte GmbH

Gjermani, Steinbrinksweg 37 31840 Hess. Oldendorf, Germany

NORMET NT 100 Variomec - makineri për hapjen e tuneleve
 7
Pyet për çmimin

Makineri për hapjen e tuneleve

1996

Online: 1m 13d

Hako Bau Kompressoren und Baugeräte GmbH

Gjermani, Steinbrinksweg 37 31840 Hess. Oldendorf, Germany

GHH MK-A20 - makineri për hapjen e tuneleve
 7
Pyet për çmimin

Makineri për hapjen e tuneleve

2004

Online: 1m 13d

Hako Bau Kompressoren und Baugeräte GmbH

Gjermani, Steinbrinksweg 37 31840 Hess. Oldendorf, Germany

ATLAS COPCO XRVS 336 CD - kompresor ajri
 14
Pyet për çmimin

Kompresor ajri

2011
400 orët

Online: 1m 13d

Hako Bau Kompressoren und Baugeräte GmbH

Gjermani, Steinbrinksweg 37 31840 Hess. Oldendorf, Germany

Atlas Copco XAHS 186 DD - kompresor ajri
 11
Pyet për çmimin

Kompresor ajri

2002
3 167 orët

Online: 1m 13d

Hako Bau Kompressoren und Baugeräte GmbH

Gjermani, Steinbrinksweg 37 31840 Hess. Oldendorf, Germany

AVS DW 800 - set gjeneratori
 9
Pyet për çmimin

Set gjeneratori

2002
238 orët

Online: 1m 13d

Hako Bau Kompressoren und Baugeräte GmbH

Gjermani, Steinbrinksweg 37 31840 Hess. Oldendorf, Germany

Trego të gjitha ofertat (17)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te Hako Bau Kompressoren und Baugeräte GmbH
Mesazhi u dërgua.