HAMOFA BVBA
HAMOFA BVBA
I besueshëm
7
Më shumë se 7 vjet me Truck1

HAMOFA BVBA

Faqja e internetit
www.hamofa.be
Orari i punës
08:00-16:30 E Hënë - E Premte
Vendndodhja
Belgjikë, Hamont
Bedrijfsstraat 4, B-3930 Hamont, Belgium
Ofertat e fundit
DAF MARINE ENGINES  - motori
 4
Pyet për çmimin

Motori për kamioni

2012
6 km

Online: 6d

HAMOFA BVBA

7

Belgjikë, Belgien, HAMONT BELGIUM / FORT-LAUDERDALE USA

ID RDAFMARINE

Deutz F8L513  - motori
 3
Pyet për çmimin

Motori për makineri ndërtimi

2018

Online: 6d

HAMOFA BVBA

7

Belgjikë, Belgien, HAMONT BELGIUM / FORT-LAUDERDALE USA

Deutz BF4M1012C  - motori
 6
Pyet për çmimin

Motori për kamioni

2018

Online: 8d

HAMOFA BVBA

7

Belgjikë, Belgien, HAMONT BELGIUM / FORT-LAUDERDALE USA

Mercedes-Benz OM444LA  - motori
 5
Pyet për çmimin

Motori për kamioni

2012
12 km

Online: 8d

HAMOFA BVBA

7

Belgjikë, Belgien, HAMONT EUROPE/FT-LAUDERDALE USA

ID ROM444LAMB

DAF nt133  - motori
 4
Pyet për çmimin

Motori për makineri ndërtimi

Online: 8d

HAMOFA BVBA

7

Belgjikë, Belgien

Deutz BF6M1013ECP  - motori
 7
Pyet për çmimin

Motori për makineri ndërtimi

2018

Online: 8d

HAMOFA BVBA

7

Belgjikë, Belgien, HAMONT BELGIUM / FORT-LAUDERDALE USA

Deutz bf4l1011 USED  - motori
 5
Pyet për çmimin

Motori për makineri ndërtimi

Online: 8d

HAMOFA BVBA

7

Belgjikë, Belgien, Hamont

Deutz F6L912  - motori
 8
Pyet për çmimin

Motori për makineri ndërtimi

2018

Online: 8d

HAMOFA BVBA

7

Belgjikë, Belgien, HAMONT BELGIUM / FORT-LAUDERDALE USA

Cummins M11C320  - motori
 5
Pyet për çmimin

Motori për makineri ndërtimi

Online: 8d

HAMOFA BVBA

7

Belgjikë, Belgien

Mercedes-Benz OM447.979  - motori
 5
Pyet për çmimin

Motori për makineri ndërtimi

Online: 8d

HAMOFA BVBA

7

Belgjikë, Belgien, Hamont

Trego të gjitha ofertat (656)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te HAMOFA BVBA
Mesazhi u dërgua.