HAWART OMV LANDTECHNIK GmbH
HAWART OMV LANDTECHNIK GmbH
I besueshëm
Më shumë se 4 vjet me Truck1
J
John Deere shitës i autorizuar
H
Horsch shitës i autorizuar
K
Kramer shitës i autorizuar
Galeri

HAWART OMV LANDTECHNIK GmbH

Faqja e internetit
www.hawartomv.de
Vendndodhja
Gjermani, Neubrandenburg
Wulkenziner Str. 16,
17033 Neubrandenburg,
Germany
Personat e kontaktit
Volker Jeske
Deutsch
Ofertat e fundit
Case IH Magnum 335 - traktor me goma
 17
44 500 EUR

Traktor me goma

2010
6 900 orët
329 hp

Online: 6d

HAWART OMV LANDTECHNIK GmbH

J H K

Gjermani, 19395 Plau am See / OT Klebe, Deutschland

ID 18220

Iseki TM 3160 - traktor komunal
 10
9 900 EUR

Traktor komunal

2007
845 orët
16 hp

Online: 24d

HAWART OMV LANDTECHNIK GmbH

J H K

Gjermani, 19395 Plau am See / OT Klebe, Deutschland

ID 9523

Kersten Schiebeschild 1m - thikë
 2
Pyet për çmimin

Thikë

Online: 24d

HAWART OMV LANDTECHNIK GmbH

J H K

Gjermani, 19395 Plau am See / OT Klebe, Deutschland

ID 9397

Bogballe M3W - shpërndarës plehu kimik
 7
Pyet për çmimin

Shpërndarës plehu kimik

2006

Online: 1m 11d

HAWART OMV LANDTECHNIK GmbH

J H K

Gjermani, 17033 Neubrandenburg, Deutschland

ID 17382

John Deere 7950i - korrëse foragjere
 15
99 000 EUR

Korrëse foragjere

2009
3 022 orët
812 hp

Online: 1m 11d

HAWART OMV LANDTECHNIK GmbH

J H K

Gjermani, 17033 Neubrandenburg, Deutschland

ID 5380

Agritec GS51-280V - korrëse bari
 1
3 500 EUR

Korrëse bari

2013

Online: 1m 11d

HAWART OMV LANDTECHNIK GmbH

J H K

Gjermani, 19395 Plau am See / OT Klebe, Deutschland

ID 9158

Bressel und Lade Arbeitsplattform - kokë
 1
Pyet për çmimin

Kokë për makineri bujqësore

2013

Online: 1m 11d

HAWART OMV LANDTECHNIK GmbH

J H K

Gjermani, 19395 Plau am See / OT Klebe, Deutschland

ID 8633

Bogballe EX Trend 1900S - shpërndarës plehu kimik
 6
3 000 EUR

Shpërndarës plehu kimik

2002

Online: 1m 11d

HAWART OMV LANDTECHNIK GmbH

J H K

Gjermani, 17033 Neubrandenburg, Deutschland

ID 14555

Kuhn Cultimer 300 NS - kultivator
 6
11 435 EUR

Kultivator

2013

Online: 1m 11d

HAWART OMV LANDTECHNIK GmbH

J H K

Gjermani, 17033 Neubrandenburg, Deutschland

Pöttinger HIT 810 N / 2191 - barkthyese/ shkundës bari
 5
4 000 EUR

Barkthyese/ shkundës bari

2011

Online: 1m 11d

HAWART OMV LANDTECHNIK GmbH

J H K

Gjermani, 17033 Neubrandenburg, Deutschland

ID 17833

Trego të gjitha ofertat (84)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te HAWART OMV LANDTECHNIK GmbH
Mesazhi u dërgua.