Van der Heiden Trucks BV

Van der Heiden Trucks BV

Faqja e internetit
www.heidentrucks.com
Orari i punës
08:00-17:30 E Hënë - E Premte
Vendndodhja
Holandë, Groot-Ammers
Graafland 85, NL-2964 BK Groot-Ammers, The Netherlands
Personat e kontaktit
Radek Borek
Deutsch, English, Nederlands, Polski, Русский
Henri van Noorloos
Deutsch, English, Nederlands
Ofertat e fundit
PEUGEOT BOXER 2.2 HDI + TIJHOF Autotransporter  - gjysmë-kamion
 20
18 500 EUR
Çmimi neto

Gjysmë-kamion

2013
448 138 km
Pesha bruto: 3 500 kg

Online: 1d

Van der Heiden Trucks BV

10

Holandë, Groot-Ammers

ID PB405868

Mercedes-Benz ACTROS 1845 MP4 GigaSpace | Volumetrekker | 431  - gjysmë-kamion
 20
30 950 EUR
Çmimi neto

Gjysmë-kamion

2015
431 083 km
4x2
449 hp
Pesha bruto: 19 000 kg

Online: 1d

Van der Heiden Trucks BV

10

Holandë, Groot-Ammers

ID MB931152

Tracon TB1218 | LZV OPLEGGER  - gjysmërimorkio me vagonetë të mbyllur
 20
19 900 EUR
Çmimi neto

Gjysmërimorkio me vagonetë të mbyllur

2011
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 21 660 kg
Pesha bruto: 30 000 kg

Online: 1d

Van der Heiden Trucks BV

10

Holandë, Groot-Ammers

ID TR485086

Nooteboom EURO-38-02  - gjysmërimorkio me plan ngarkimi të ulët
 20
17 500 EUR
Çmimi neto

Gjysmërimorkio me plan ngarkimi të ulët

2002
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 24 460 kg
Pesha bruto: 36 000 kg

Online: 4d

Van der Heiden Trucks BV

10

Holandë, Groot-Ammers

ID NO001007

Scania G 400 B 8X4*4 | Kipper + Kraan Palfinger 19502  - kamion vetëshkarkues
 20
Pyet për çmimin

Kamion vetëshkarkues

2011
353 157 km
400 hp
Pesha bruto: 36 000 kg

Online: 4d

Van der Heiden Trucks BV

10

Holandë, Groot-Ammers

ID BX-ZZ-18

Scania G 400 B 8X4*4 | Kipper + Kraan Palfinger 19502  - kamion vetëshkarkues
 20
Pyet për çmimin

Kamion vetëshkarkues

2011
353 157 km
8x4
400 hp
Pesha bruto: 36 000 kg

Online: 4d

Van der Heiden Trucks BV

10

Holandë, Groot-Ammers

ID SK251621

Mercedes-Benz VITO Tourer 114 CDI L2H1 | 22.242 km | 9 persons  - minibus
 20
25 900 EUR
Çmimi neto

Minibus

2018
22 242 km

Online: 4d

Van der Heiden Trucks BV

10

Holandë, Groot-Ammers

ID MB441442

MAN TGA 18.440 BLS  - gjysmë-kamion
 20
7 500 EUR
Çmimi neto

Gjysmë-kamion

2007
258 881 km
4x2
441 hp
Pesha bruto: 19 000 kg

Online: 8d

Van der Heiden Trucks BV

10

Holandë, Groot-Ammers

ID MA084949

DRACO TZA 121 | City-trailer | Thermo King SLX10  - gjysmërimorkio frigorifer
 20
7 000 EUR
Çmimi neto

Gjysmërimorkio frigorifer

2006
1-aks
Ngarkesa e dobishme: 13 700 kg
Pesha bruto: 21 000 kg

Online: 8d

Van der Heiden Trucks BV

10

Holandë, Groot-Ammers

ID DR074033

Kögel S24-3 | Koffer | 3x SAF | XL Code  - gjysmërimorkio me vagonetë të mbyllur
 13
11 750 EUR
Çmimi neto

Gjysmërimorkio me vagonetë të mbyllur

2014
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 31 840 kg
Pesha bruto: 39 000 kg

Online: 8d

Van der Heiden Trucks BV

10

Holandë, Groot-Ammers

ID KO171047

Trego të gjitha ofertat (136)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te Van der Heiden Trucks BV
Mesazhi u dërgua.