Van der Heiden Trucks BV

Van der Heiden Trucks BV

Faqja e internetit
www.heidentrucks.com
Orari i punës
08:00-17:30 E Hënë - E Premte
Vendndodhja
Holandë, Groot-Ammers
Graafland 85, NL-2964 BK Groot-Ammers, The Netherlands
Personat e kontaktit
Radek Borek
Deutsch, English, Nederlands, Polski, Русский
Henri van Noorloos
Deutsch, English, Nederlands
Ofertat e fundit
DAF XF 105.460 ATe SSC E5 | Manual | NL Truck  - gjysmë-kamion
 20
12 950 EUR
Çmimi neto

Gjysmë-kamion

2012
1 112 260 km
4x2
462 hp
Pesha bruto: 19 000 kg

Online: 4d

Van der Heiden Trucks BV

11

Holandë, Groot-Ammers

ID DA970854

Van Eck DT-31| Aircargo | Rollenbahn | Carrier Vector  - gjysmërimorkio frigorifer
 20
5 950 EUR
Çmimi neto

Gjysmërimorkio frigorifer

2000
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 25 400 kg
Pesha bruto: 36 000 kg

Online: 4d

Van der Heiden Trucks BV

11

Holandë, Groot-Ammers

ID VE017206

Iveco 35C14 Frigo | Hi-Matic | Luchtvering  - furgon frigorifer
 20
19 500 EUR
Çmimi neto

Furgon frigorifer

2017
156 283 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 3
Pesha bruto: 3 500 kg

Online: 7d

Van der Heiden Trucks BV

11

Holandë, Groot-Ammers

ID IV177660

DAF FA CF75 | Dhollandia | 805x248x283  - kamion me perde anësore
 20
9 250 EUR
Çmimi neto

Kamion me perde anësore

2009
813 953 km
4x2
Pesha bruto: 19 000 kg

Online: 7d

Van der Heiden Trucks BV

11

Holandë, Groot-Ammers

ID DA865127

Scania G360 6x2 Frigo | Flowers | L950 B250H280 | Nacht  - kamion frigorifer
 20
44 500 EUR
Çmimi neto

Kamion frigorifer

2014
508 641 km
360 hp
Pesha bruto: 28 000 kg

Online: 7d

Van der Heiden Trucks BV

11

Holandë, Groot-Ammers

ID SC347715

Ginaf M 3335-S 6X6 Kipper | 464 419km  - kamion vetëshkarkues
 20
14 950 EUR
Çmimi neto

Kamion vetëshkarkues

1995
464 419 km
6x6
360 hp

Online: 7d

Van der Heiden Trucks BV

11

Holandë, Groot-Ammers

Iveco Stralis AS440S46T/P E5 EEV | APK | Alcoa | Micro  - gjysmë-kamion
 20
13 250 EUR
Çmimi neto

Gjysmë-kamion

2013
611 522 km
4x2
460 hp
Pesha bruto: 19 500 kg

Online: 10d

Van der Heiden Trucks BV

11

Holandë, Groot-Ammers

ID IV2578669

Scania P 380 B 4X2 Box L775 B250 H280 | APK | LBW  - kamion vagonetë
 20
12 950 EUR
Çmimi neto

Kamion vagonetë

2008
872 354 km
4x2
379 hp
Pesha bruto: 19 000 kg

Online: 10d

Van der Heiden Trucks BV

11

Holandë, Groot-Ammers

ID SC191162

DAF CF 400 SC Euro 6 | APK | 8Tons Vooras | NL Truck  - gjysmë-kamion
 20
16 250 EUR
Çmimi neto

Gjysmë-kamion

2014
697 463 km
4x2
396 hp
Pesha bruto: 19 500 kg

Online: 17d

Van der Heiden Trucks BV

11

Holandë, Groot-Ammers

ID DA022844

Pacton .TBZ 230 | Thermo King SL-200e | APK | Bloemen  - gjysmërimorkio frigorifer
 20
7 500 EUR
Çmimi neto

Gjysmërimorkio frigorifer

2007
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 19 620 kg
Pesha bruto: 30 000 kg

Online: 17d

Van der Heiden Trucks BV

11

Holandë, Groot-Ammers

ID PA054764

Trego të gjitha ofertat (142)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te Van der Heiden Trucks BV
Mesazhi u dërgua.