Henze Truck GmbH nga Gjermani, 63 ads tanishme
Shqipëri - Shqiptar | EUR
00
Identifikohu ose regjistrohu

Henze Truck GmbH

Vendndodhja
Gjermani, Königs-Wusterhausen
Robert-Guthmann-Straße 2, 15713 Königs-Wusterhausen, Germany
Shih hartën
Orari i punës
08:00-18:00E Hënë - E Premte
09:00-12:00E Shtunë
Ora lokale e shitësit:07:40

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

I besueshëm
4 Më shumë se 4 vjet me Truck1
4.5
20 komente
Burim: Google Maps
Ofertat më të mira
Mercedes-Benz Actros 2644 K /6x4 3-Achs Kipper Meiller deutsch - Kamion vetëshkarkues: foto 1
Mercedes-Benz Actros 2644 K /6x4 3-Achs Kipper Meiller deutsch - Kamion vetëshkarkues: foto 2
Mercedes-Benz Actros 2644 K /6x4 3-Achs Kipper Meiller deutsch - Kamion vetëshkarkues: foto 3
Mercedes-Benz Actros 2644 K /6x4 3-Achs Kipper Meiller deutsch - Kamion vetëshkarkues: foto 4
Mercedes-Benz Actros 2644 K /6x4 3-Achs Kipper Meiller deutsch - Kamion vetëshkarkues: foto 5
2006378008 km6x4Euro 3435 hpPesha bruto: 26000 kg
Gjermani, Königs-Wusterhausen
Kontakto shitësin
Mercedes-Benz Actros 2644 K /6x4 3-Achs Kipper Meiller deutsch - Kamion vetëshkarkues: foto 1
Mercedes-Benz Actros 2644 K /6x4 3-Achs Kipper Meiller deutsch - Kamion vetëshkarkues: foto 2
Mercedes-Benz Actros 2644 K /6x4 3-Achs Kipper Meiller deutsch - Kamion vetëshkarkues: foto 3
Mercedes-Benz Actros 2644 K /6x4 3-Achs Kipper Meiller deutsch - Kamion vetëshkarkues: foto 4
Mercedes-Benz Actros 2644 K /6x4 3-Achs Kipper Meiller deutsch - Kamion vetëshkarkues: foto 5
2006378008 km6x4Euro 3435 hpPesha bruto: 26000 kg
Gjermani, Königs-Wusterhausen
Kontakto shitësin
Mercedes-Benz Sprinter 316 CDI 2-Achs Kipper Doppelkabine - Kamioncine vetëshkarkuese, Kamioncine dopio kabinë: foto 1
Mercedes-Benz Sprinter 316 CDI 2-Achs Kipper Doppelkabine - Kamioncine vetëshkarkuese, Kamioncine dopio kabinë: foto 2
Mercedes-Benz Sprinter 316 CDI 2-Achs Kipper Doppelkabine - Kamioncine vetëshkarkuese, Kamioncine dopio kabinë: foto 3
Mercedes-Benz Sprinter 316 CDI 2-Achs Kipper Doppelkabine - Kamioncine vetëshkarkuese, Kamioncine dopio kabinë: foto 4
Mercedes-Benz Sprinter 316 CDI 2-Achs Kipper Doppelkabine - Kamioncine vetëshkarkuese, Kamioncine dopio kabinë: foto 5
2011201711 kmdizelEuro 5Numri i ndenjëseve: 7163 hpPesha bruto: 3500 kg
Gjermani, Königs-Wusterhausen
Kontakto shitësin
Mercedes-Benz Sprinter 316 CDI 2-Achs Kipper Doppelkabine - Kamioncine vetëshkarkuese, Kamioncine dopio kabinë: foto 1
Mercedes-Benz Sprinter 316 CDI 2-Achs Kipper Doppelkabine - Kamioncine vetëshkarkuese, Kamioncine dopio kabinë: foto 2
Mercedes-Benz Sprinter 316 CDI 2-Achs Kipper Doppelkabine - Kamioncine vetëshkarkuese, Kamioncine dopio kabinë: foto 3
Mercedes-Benz Sprinter 316 CDI 2-Achs Kipper Doppelkabine - Kamioncine vetëshkarkuese, Kamioncine dopio kabinë: foto 4
Mercedes-Benz Sprinter 316 CDI 2-Achs Kipper Doppelkabine - Kamioncine vetëshkarkuese, Kamioncine dopio kabinë: foto 5
2011201711 kmdizelEuro 5Numri i ndenjëseve: 7163 hpPesha bruto: 3500 kg
Gjermani, Königs-Wusterhausen
Kontakto shitësin
Ofertat e fundit
Mercedes-Benz Atego 1524 L Pritsche Kran - Kamion me karroceri të hapur, Kamion me vinç: foto 1
Mercedes-Benz Atego 1524 L Pritsche Kran - Kamion me karroceri të hapur, Kamion me vinç: foto 2
Mercedes-Benz Atego 1524 L Pritsche Kran - Kamion me karroceri të hapur, Kamion me vinç: foto 3
Mercedes-Benz Atego 1524 L Pritsche Kran - Kamion me karroceri të hapur, Kamion me vinç: foto 4
Mercedes-Benz Atego 1524 L Pritsche Kran - Kamion me karroceri të hapur, Kamion me vinç: foto 5
Shiko të gjitha fotot (15)

Kamion me karroceri të hapur, Kamion me vinç Mercedes-Benz Atego 1524 L Pritsche Kran

2016282146 km4x2Euro 6238 hpPesha bruto: 16000 kg
Gjermani, Königs-Wusterhausen
Botuar: 14dNumri i referencës 914

49 900EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 5 172 584 ALL
 • ≈ 54 097 USD
2016282146 km4x2Euro 6238 hpPesha bruto: 16000 kg
Gjermani, Königs-Wusterhausen
Kontakto shitësin
Hüffermann Kombianhänger HKA 18.70 Containeranhänger - Rimorkio roll-off/ Skip loader: foto 1
Hüffermann Kombianhänger HKA 18.70 Containeranhänger - Rimorkio roll-off/ Skip loader: foto 2
Hüffermann Kombianhänger HKA 18.70 Containeranhänger - Rimorkio roll-off/ Skip loader: foto 3
Hüffermann Kombianhänger HKA 18.70 Containeranhänger - Rimorkio roll-off/ Skip loader: foto 4
Hüffermann Kombianhänger HKA 18.70 Containeranhänger - Rimorkio roll-off/ Skip loader: foto 5
Shiko të gjitha fotot (15)

Rimorkio roll-off/ Skip loader Hüffermann Kombianhänger HKA 18.70 Containeranhänger

19982-aksNgarkesa e dobishme: 14050 kgPesha bruto: 18000 kg
Gjermani, Königs-Wusterhausen
Botuar: 14dNumri i referencës 911

4 900EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 507 929 ALL
 • ≈ 5 312 USD
19982-aksNgarkesa e dobishme: 14050 kgPesha bruto: 18000 kg
Gjermani, Königs-Wusterhausen
Kontakto shitësin
Hüffermann 2-achs Abrollanhänger HAR 20.70 Containeranhänge - Rimorkio roll-off/ Skip loader: foto 1
Hüffermann 2-achs Abrollanhänger HAR 20.70 Containeranhänge - Rimorkio roll-off/ Skip loader: foto 2
Hüffermann 2-achs Abrollanhänger HAR 20.70 Containeranhänge - Rimorkio roll-off/ Skip loader: foto 3
Hüffermann 2-achs Abrollanhänger HAR 20.70 Containeranhänge - Rimorkio roll-off/ Skip loader: foto 4
Hüffermann 2-achs Abrollanhänger HAR 20.70 Containeranhänge - Rimorkio roll-off/ Skip loader: foto 5
Shiko të gjitha fotot (9)

Rimorkio roll-off/ Skip loader Hüffermann 2-achs Abrollanhänger HAR 20.70 Containeranhänge

20192-aksNgarkesa e dobishme: 13992 kgPesha bruto: 18000 kg
Gjermani, Königs-Wusterhausen
Botuar: 14dNumri i referencës 913

19 900EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 2 062 814 ALL
 • ≈ 21 573 USD
20192-aksNgarkesa e dobishme: 13992 kgPesha bruto: 18000 kg
Gjermani, Königs-Wusterhausen
Kontakto shitësin
Krone Pritschenanhänger Baustoffanhänger - Rimorkio e hapur/ Platformë: foto 1
Krone Pritschenanhänger Baustoffanhänger - Rimorkio e hapur/ Platformë: foto 2
Krone Pritschenanhänger Baustoffanhänger - Rimorkio e hapur/ Platformë: foto 3
Krone Pritschenanhänger Baustoffanhänger - Rimorkio e hapur/ Platformë: foto 4
Krone Pritschenanhänger Baustoffanhänger - Rimorkio e hapur/ Platformë: foto 5
Shiko të gjitha fotot (8)

Rimorkio e hapur/ Platformë Krone Pritschenanhänger Baustoffanhänger

20102-aksNgarkesa e dobishme: 9150 kgPesha bruto: 13000 kg
Gjermani, Königs-Wusterhausen
Botuar: 14dNumri i referencës 915

6 900EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 715 247 ALL
 • ≈ 7 480 USD
20102-aksNgarkesa e dobishme: 9150 kgPesha bruto: 13000 kg
Gjermani, Königs-Wusterhausen
Kontakto shitësin
MAN TG-S 26.460 6x2-2 BL Abrollkipper Meiller, Funk - Kamion vetëngarkues: foto 1
MAN TG-S 26.460 6x2-2 BL Abrollkipper Meiller, Funk - Kamion vetëngarkues: foto 2
MAN TG-S 26.460 6x2-2 BL Abrollkipper Meiller, Funk - Kamion vetëngarkues: foto 3
MAN TG-S 26.460 6x2-2 BL Abrollkipper Meiller, Funk - Kamion vetëngarkues: foto 4
MAN TG-S 26.460 6x2-2 BL Abrollkipper Meiller, Funk - Kamion vetëngarkues: foto 5
Shiko të gjitha fotot (18)

Kamion vetëngarkues MAN TG-S 26.460 6x2-2 BL Abrollkipper Meiller, Funk

2018319813 km6x2Euro 6460 hpPesha bruto: 26000 kg
Gjermani, Königs-Wusterhausen
Botuar: 17dNumri i referencës 28964-B

78 900EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 8 178 695 ALL
 • ≈ 85 537 USD
2018319813 km6x2Euro 6460 hpPesha bruto: 26000 kg
Gjermani, Königs-Wusterhausen
Kontakto shitësin
MAN TGL 8.180 Abrollkipper City-Lift E6 Top - Kamioncine vetëshkarkuese: foto 1
MAN TGL 8.180 Abrollkipper City-Lift E6 Top - Kamioncine vetëshkarkuese: foto 2
MAN TGL 8.180 Abrollkipper City-Lift E6 Top - Kamioncine vetëshkarkuese: foto 3
MAN TGL 8.180 Abrollkipper City-Lift E6 Top - Kamioncine vetëshkarkuese: foto 4
MAN TGL 8.180 Abrollkipper City-Lift E6 Top - Kamioncine vetëshkarkuese: foto 5
Shiko të gjitha fotot (15)

Kamioncine vetëshkarkuese MAN TGL 8.180 Abrollkipper City-Lift E6 Top

2015104716 kmdizelEuro 6Numri i ndenjëseve: 2179 hpPesha bruto: 7490 kg
Gjermani, Königs-Wusterhausen
Botuar: 17dNumri i referencës 851B2

39 900EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 4 135 994 ALL
 • ≈ 43 256 USD
2015104716 kmdizelEuro 6Numri i ndenjëseve: 2179 hpPesha bruto: 7490 kg
Gjermani, Königs-Wusterhausen
Kontakto shitësin
Trego të gjitha ofertat(63)
t1 test dealer - Henze Truck GmbH
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.