Hogeboom-machinery

Hogeboom-machinery - makineri ndërtimi

84
Rezultate të gjetura
   Faqja 1 e 5 1/5   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
Caterpillar 325 L - ekskavator me zinxhirë
 20
32 500 EUR

Ekskavator me zinxhirë

1995
11 150 orët

Online: 3d

Hogeboom-machinery

11

Holandë, Niederlande, Roelofarendsveen

ID 3492

Caterpillar AP 600 - shtrues asfalti
 16
45 000 EUR

Shtrues asfalti

2007

Online: 3d

Hogeboom-machinery

11

Holandë, Niederlande, Roelofarendsveen

ID 3490

Caterpillar 325 CL Perfect Condition - ekskavator me zinxhirë
 20
45 000 EUR

Ekskavator me zinxhirë

2004
7 689 orët
172 hp

Online: 3d

Hogeboom-machinery

11

Holandë, Niederlande, Roelofarendsveen

ID 3493

Caterpillar 432 E 4x4 - fadromë me shkarkim nga prapa
 17
29 000 EUR

Fadromë me shkarkim nga prapa

2008
6 352 orët
89 hp

Online: 3d

Hogeboom-machinery

11

Holandë, Niederlande, Roelofarendsveen

ID 3411

Caterpillar 966 F II - fadromë me goma
 15
55 000 EUR

Fadromë me goma

1998
11 045 orët

Online: 3d

Hogeboom-machinery

11

Holandë, Niederlande, Roelofarendsveen

ID 3358

Dynapac CA 30 - rul rrugësh
 13
19 500 EUR

Rul rrugësh

1994

Online: 3d

Hogeboom-machinery

11

Holandë, Niederlande, Roelofarendsveen

ID 3491

Caterpillar 325 DL - ekskavator me zinxhirë
 20
45 000 EUR

Ekskavator me zinxhirë

2008
9 365 orët

Online: 3d

Hogeboom-machinery

11

Holandë, Niederlande, Roelofarendsveen

ID 3477

Caterpillar D 8 N - buldozer
 12
62 000 EUR

Buldozer

1995
23 432 orët
284 hp

Online: 3d

Hogeboom-machinery

11

Holandë, Niederlande, Roelofarendsveen

ID 3237

Caterpillar M 313 C Mono - ekskavator me goma
 15
23 500 EUR

Ekskavator me goma

2004
9 407 orët
122 hp

Online: 3d

Hogeboom-machinery

11

Holandë, Niederlande, Roelofarendsveen

ID 3456

Sumitomo LS118RH - vinç me zinxhir
 3
72 500 EUR

Vinç me zinxhir

1988

Online: 6d

Hogeboom-machinery

11

Holandë, Niederlande, Roelofarendsveen

ID 3484

Caterpillar 325 CL Long Reach - ekskavator me zinxhirë
 20
55 000 EUR

Ekskavator me zinxhirë

2002
10 537 orët
175 hp

Online: 6d

Hogeboom-machinery

11

Holandë, Niederlande, Roelofarendsveen

ID 3486

Dynapac CA 30 II D - ngjeshës
 12
21 500 EUR

Ngjeshës

1987

Online: 6d

Hogeboom-machinery

11

Holandë, Niederlande, Roelofarendsveen

ID 3483

Caterpillar 325 CL Long Reach - ekskavator
 20
55 000 EUR

Ekskavator

2002
10 537 orët
175 hp

Online: 6d

Hogeboom-machinery

11

Holandë, Niederlande, Roelofarendsveen

ID 3486

Caterpillar 320 B L - ekskavator me zinxhirë
 18
32 000 EUR

Ekskavator me zinxhirë

1998
11 524 orët
132 hp

Online: 6d

Hogeboom-machinery

11

Holandë, Niederlande, Roelofarendsveen

Caterpillar 325 CL - ekskavator me zinxhirë
 19
43 000 EUR

Ekskavator me zinxhirë

2004
11 401 orët

Online: 10d

Hogeboom-machinery

11

Holandë, Niederlande, Roelofarendsveen

ID 3482

Caterpillar 320 D L - ekskavator me zinxhirë
 16
42 000 EUR

Ekskavator me zinxhirë

2006

Online: 13d

Hogeboom-machinery

11

Holandë, Niederlande, Roelofarendsveen

ID 3450

Caterpillar 434 E - fadromë me shkarkim nga prapa
 17
29 000 EUR

Fadromë me shkarkim nga prapa

2006
6 234 orët

Online: 13d

Hogeboom-machinery

11

Holandë, Niederlande, Roelofarendsveen

ID 3452

Mercedes-Benz 1317 - makineri asfalti
 13
25 000 EUR

Makineri asfalti

1995

Online: 17d

Hogeboom-machinery

11

Holandë, Niederlande, Roelofarendsveen

ID 3480

Caterpillar 14 G whit ripper - makinë niveluese
 14
49 500 EUR

Makinë niveluese

1993
5 351 orët

Online: 20d

Hogeboom-machinery

11

Holandë, Niederlande, Roelofarendsveen

ID 3478

Caterpillar 330 DL - ekskavator me zinxhirë
 20
49 500 EUR

Ekskavator me zinxhirë

2007
10 464 orët

Online: 20d

Hogeboom-machinery

11

Holandë, Niederlande, Roelofarendsveen

ID 3479

1 2 3 5   

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te Hogeboom-machinery
Mesazhi u dërgua.