Hogeboom-machinery

Hogeboom-machinery - pajisje për trajtimin e materialeve

2
Rezultate të gjetura
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
Kalmar 2725  - ngarkues me pirun
 9
4 000 EUR

Ngarkues me pirun

Dizel
Lartësia e ngritjes: 3 750 mm

Online: 5m 10d

Hogeboom-machinery

11

Holandë, Roelofarendsveen

ID 3404

Nissan WGF03A40U  - ngarkues me pirun
 13
5 750 EUR

Ngarkues me pirun

1995
Dizel
5 654 orët
Lartësia e ngritjes: 4 000 mm
Kapaciteti ngritës: 4 500 kg

Online: 10m 21d

Hogeboom-machinery

11

Holandë, Roelofarendsveen

ID 3343

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te Hogeboom-machinery
Mesazhi u dërgua.