Holthuis Gabelstapler Vertrieb GmbH

Holthuis Gabelstapler Vertrieb GmbH

 Leasing
 Qira
 Riparimi dhe shërbimi
Telefonat
Vendndodhja
Gjermani, 49828 Neuenhaus
Dietrich-Borggreve-Str. 16 D-49828 Neuenhaus, Germany
Ofertat e fundit
Manitou ME425C - ngarkues me pirun
 5
24 450 EUR
Çmimi neto

Ngarkues me pirun

2020
Elektro
Lartësia e ngritjes: 4 800 mm
Kapaciteti ngritës: 2 500 kg

Online: 24d

Holthuis Gabelstapler Vertrieb GmbH

Gjermani, 49828 Neuenhaus

ID 200608

Toyota 8FBMT35 - ngarkues me pirun
 8
36 500 EUR
Çmimi neto

Ngarkues me pirun

2016
Elektro
2 260 orët
Lartësia e ngritjes: 6 500 mm
Kapaciteti ngritës: 3 500 kg

Online: 24d

Holthuis Gabelstapler Vertrieb GmbH

Gjermani, 49828 Neuenhaus

ID 40

Manitou MRT2150 Privilleg + - ekskavator teleskopik
 6
Pyet për çmimin

Ekskavator teleskopik

2018
Dizel
Lartësia e ngritjes: 20 900 mm
Kapaciteti ngritës: 4 999 kg

Online: 24d

Holthuis Gabelstapler Vertrieb GmbH

Gjermani, 49828 Neuenhaus

ID MAN21500318

Manitou ME320 - ngarkues me pirun
 7
Pyet për çmimin

Ngarkues me pirun

2018
Elektro
Lartësia e ngritjes: 5 000 mm
Kapaciteti ngritës: 2 000 kg

Online: 24d

Holthuis Gabelstapler Vertrieb GmbH

Gjermani, 49828 Neuenhaus

ID MANME32018

Manitou MLT 737-130 PS Premium - ekskavator teleskopik
 6
Pyet për çmimin

Ekskavator teleskopik

2019
Dizel
6 orët
Lartësia e ngritjes: 7 000 mm
Kapaciteti ngritës: 3 700 kg

Online: 1m 13d

Holthuis Gabelstapler Vertrieb GmbH

Gjermani, 49828 Neuenhaus

ID 31902

Toyota 02-8FDF25 - ngarkues me pirun
 6
27 500 EUR
Çmimi neto

Ngarkues me pirun

2020
Dizel
Lartësia e ngritjes: 4 700 mm
Kapaciteti ngritës: 2 500 kg

Online: 1m 13d

Holthuis Gabelstapler Vertrieb GmbH

Gjermani, 49828 Neuenhaus

ID 200607

Toyota 02-7FG50 - ngarkues me pirun
 6
17 500 EUR
Çmimi neto

Ngarkues me pirun

2008
LPG
7 496 orët
Lartësia e ngritjes: 3 700 mm
Kapaciteti ngritës: 5 000 kg

Online: 1m 13d

Holthuis Gabelstapler Vertrieb GmbH

Gjermani, 49828 Neuenhaus

ID FG40

Toyota 02-8FDF25 - ngarkues me pirun
 6
23 500 EUR
Çmimi neto

Ngarkues me pirun

2020
Dizel
7 orët
Lartësia e ngritjes: 4 500 mm
Kapaciteti ngritës: 2 500 kg

Online: 2m 6d

Holthuis Gabelstapler Vertrieb GmbH

Gjermani, 49828 Neuenhaus

ID 20122701

Manitou MI25D - ngarkues me pirun
19 850 EUR
Çmimi neto

Ngarkues me pirun

2020
Dizel
7 orët
Lartësia e ngritjes: 4 800 mm
Kapaciteti ngritës: 2 500 kg

Online: 2m 12d

Holthuis Gabelstapler Vertrieb GmbH

Gjermani, 49828 Neuenhaus

ID 2212206

Manitou MI50D - ngarkues me pirun
 7
39 950 EUR
Çmimi neto

Ngarkues me pirun

2020
Dizel
48 orët
Lartësia e ngritjes: 4 000 mm
Kapaciteti ngritës: 5 000 kg

Online: 2m 12d

Holthuis Gabelstapler Vertrieb GmbH

Gjermani, 49828 Neuenhaus

ID 2212203

Trego të gjitha ofertat (55)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te Holthuis Gabelstapler Vertrieb GmbH
Mesazhi u dërgua.