UAB "Horo Mechanika"
UAB "Horo Mechanika"
Galeri

UAB "Horo Mechanika"

Telefonat
Faqja e internetit
http://www.horomechanika.lt/
Orari i punës
08:00-17:00 E Hënë - E Premte
Vendndodhja
Lituani, Šiauliai
J. Basanavičiaus g. 101a, LT76136, Šiauliai, Lithuania
Šiauliai
Lituani
J. Basanavičiaus g. 101a, LT-76136, Šiauliai
Personat e kontaktit
Tomas
English, Lietuvių, Русский

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te UAB "Horo Mechanika"
Mesazhi u dërgua.