HVTP Handelsvertretung

HVTP Handelsvertretung

Faqja e internetit
https://duessel-stapler.de/
Vendndodhja
Gjermani, Düsseldorf
An der Leimkuhle 19 40625 Düsseldorf, Germany
Ofertat e fundit
 Still R 60-25 - 2 - ngarkues me pirun ballor me 4 goma
 7
4 490 EUR

Ngarkues me pirun ballor me 4 goma

2002
Elektro
20 145 orët
Lartësia e ngritjes: 3 370 mm
Kapaciteti ngritës: 2 500 kg

Online: 10d

HVTP Handelsvertretung

Gjermani, Düsseldorf

ID  HPE0488

 BT LWE 200 - Batterie 2014 / Waage / 1320Std. - pirun paletash
 6
3 290 EUR

Pirun paletash

2007
Elektro
1 320 orët
Kapaciteti ngritës: 2 000 kg

Online: 1m 4d

HVTP Handelsvertretung

Gjermani, Düsseldorf

ID  HPG0026

 Linde L16 - stivosës
 10
5 750 EUR

Stivosës

2014
Elektro
3 263 orët
Lartësia e ngritjes: 2 940 mm
Kapaciteti ngritës: 1 600 kg

Online: 1m 4d

HVTP Handelsvertretung

Gjermani, Düsseldorf

ID  HPG0125

 Unicarriers FTB15 E1S - 1 - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
 6
7 990 EUR

Ngarkues me pirun ballor me 3 goma

2015
Elektro
5 470 orët
Lartësia e ngritjes: 4 750 mm
Kapaciteti ngritës: 1 500 kg

Online: 1m 4d

HVTP Handelsvertretung

Gjermani, Düsseldorf

ID  HPH0256

 Unicarriers FTb15 E1S - 1 - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
 7
7 750 EUR

Ngarkues me pirun ballor me 3 goma

2014
Elektro
1 508 orët
Lartësia e ngritjes: 4 750 mm
Kapaciteti ngritës: 1 500 kg

Online: 1m 4d

HVTP Handelsvertretung

Gjermani, Düsseldorf

ID  HPH0253

 Still EGV 14 - stivosës
 7
5 650 EUR

Stivosës

2006
Elektro
2 943 orët
Lartësia e ngritjes: 5 466 mm
Kapaciteti ngritës: 1 400 kg

Online: 2m 16d

HVTP Handelsvertretung

Gjermani, Düsseldorf

ID  HPH0406

 Linde L16 - Containerf/Triplex/Servo/Waage - stivosës
 10
7 650 EUR

Stivosës

2015
Elektro
5 143 orët
Lartësia e ngritjes: 4 360 mm
Kapaciteti ngritës: 1 600 kg

Online: 2m 16d

HVTP Handelsvertretung

Gjermani, Düsseldorf

ID  HPH0412

 Steinbock Boss R 4 23D - Gut.Zustand/LeichterÖlVerlust - ngarkues me pirun ballor me 4 goma
 10
3 650 EUR

Ngarkues me pirun ballor me 4 goma

1986
Dizel
6 184 orët
Lartësia e ngritjes: 3 400 mm
Kapaciteti ngritës: 2 000 kg

Online: 2m 18d

HVTP Handelsvertretung

Gjermani, Düsseldorf

ID  HPH0414

 BT SPE 160 - stivosës
 8
5 990 EUR

Stivosës

2014
Dizel
1 970 orët
Lartësia e ngritjes: 5 400 mm
Kapaciteti ngritës: 1 600 kg

Online: 2m 27d

HVTP Handelsvertretung

Gjermani, Düsseldorf

ID  HPH0383

 Linde H80 D - 02/900 - 3-4-5Ventil/8to/HH5.250/Klima - ngarkues me pirun ballor me 4 goma
 10
22 490 EUR

Ngarkues me pirun ballor me 4 goma

2016
Dizel
20 623 orët
Lartësia e ngritjes: 5 250 mm
Kapaciteti ngritës: 8 000 kg

Online: 2m 27d

HVTP Handelsvertretung

Gjermani, Düsseldorf

ID  HPH0405

Trego të gjitha ofertat (256)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te HVTP Handelsvertretung
Mesazhi u dërgua.