IMPORT AUTOKAROW Firma Handlowo Uslugowa Grzegorz Madel
IMPORT AUTOKAROW Firma Handlowo Uslugowa Grzegorz Madel
I besueshëm
6
Më shumë se 6 vjet me Truck1

IMPORT AUTOKAROW Firma Handlowo Uslugowa Grzegorz Madel

 Qira
Telefonat
Faqja e internetit
www.komispilzno.bushandel.pl
Vendndodhja
Poloni, Pogórska Wola
POLSKA, 33-152 POGÓRSKA WOLA 197C K/TARNOWA
Ofertat e fundit
MERCEDES-BENZ Sprinter 616 CDI Starbus Klima Tacho Analog - autobus urban
 15
12 160 EUR
Çmimi neto

Autobus urban

2004
429 000 km
Numri i ndenjëseve: 25

Online: 3d

IMPORT AUTOKAROW Firma Handlowo Uslugowa Grzegorz Madel

6

Poloni, Pogórska Wola

MAN A03 - autobus urban
 9
Pyet për çmimin

Autobus urban

2000
Numri i ndenjëseve: 51

Online: 1m 22d

IMPORT AUTOKAROW Firma Handlowo Uslugowa Grzegorz Madel

6

Poloni, Pogórska Wola

RENAULT GTX - autobus suburban
 7
5 500 EUR

Autobus suburban

1996
Numri i ndenjëseve: 55+1+1

Online: 2m 13d

IMPORT AUTOKAROW Firma Handlowo Uslugowa Grzegorz Madel

6

Poloni, Pogórska Wola

SETRA 328 - autobus me kabinë të dyfishtë
 9
8 500 EUR

Autobus me kabinë të dyfishtë

1998
Numri i ndenjëseve: 71

Online: 2m 13d

IMPORT AUTOKAROW Firma Handlowo Uslugowa Grzegorz Madel

6

Poloni, Pogórska Wola

VOLVO B 10B - autobus suburban
 7
2 990 EUR

Autobus suburban

1996
Numri i ndenjëseve: 58+15 STOJ?CYCH

Online: 2m 27d

IMPORT AUTOKAROW Firma Handlowo Uslugowa Grzegorz Madel

6

Poloni, Pogórska Wola

RENAULT Iliade Iliada - autobus suburban
 8
13 070 EUR

Autobus suburban

2001
Numri i ndenjëseve: 60

Online: 3m 3d

IMPORT AUTOKAROW Firma Handlowo Uslugowa Grzegorz Madel

6

Poloni, Pogórska Wola

SETRA 315 GT - autobus urban
 6
12 500 EUR

Autobus urban

2001
750 000 km
Numri i ndenjëseve: 51

Online: 3m 3d

IMPORT AUTOKAROW Firma Handlowo Uslugowa Grzegorz Madel

6

Poloni, Pogórska Wola

SETRA 315 GT - autobus urban
 9
12 500 EUR

Autobus urban

2000
Numri i ndenjëseve: 52

Online: 3m 3d

IMPORT AUTOKAROW Firma Handlowo Uslugowa Grzegorz Madel

6

Poloni, Pogórska Wola

BOVA FHD 12 - autobus urban
 8
55 370 EUR

Autobus urban

2011
Numri i ndenjëseve: 51

Online: 3m 3d

IMPORT AUTOKAROW Firma Handlowo Uslugowa Grzegorz Madel

6

Poloni, Pogórska Wola

IVECO Daily 65C18 Wing Mago Rapido - minibus
 12
14 400 EUR

Minibus, furgon pasagjerësh

2008
Numri i ndenjëseve: 26

Online: 3m 21d

IMPORT AUTOKAROW Firma Handlowo Uslugowa Grzegorz Madel

6

Poloni, Pogórska Wola

Trego të gjitha ofertat (36)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te IMPORT AUTOKAROW Firma Handlowo Uslugowa Grzegorz Madel
Mesazhi u dërgua.