IronPlanet Europe

IronPlanet Europe

 Ankand
Telefonat
Faqja e internetit
www.ironplanet.com
Orari i punës
08:00-17:00 E Hënë - E Premte
Vendndodhja
Irlandë, Dublin
SUITE 11 PLAZA 212 ,BLANCHARDSTOWN CORPORATE PARK ,BALLYCOOLIN ,DUBLIN 15, IRELAND
Ofertat e fundit
Krone Cool Liner - gjysmërimorkio frigorifer
 3
Ankandi

Gjysmërimorkio frigorifer

2016

Online: 16orë 26min

IronPlanet Europe

Spanjë, Ocana

Scania R450 - gjysmë-kamion
 3
Ankandi

Gjysmë-kamion

2016

Online: 16orë 26min

IronPlanet Europe

Spanjë, Ocana

Krone Cool Liner - gjysmërimorkio frigorifer
 3
Ankandi

Gjysmërimorkio frigorifer

2016

Online: 16orë 26min

IronPlanet Europe

Spanjë, Ocana

Renault T520 - gjysmë-kamion
 3
Ankandi

Gjysmë-kamion

2016

Online: 16orë 26min

IronPlanet Europe

Spanjë, Ocana

KTI CCWP & FLIP Plants - impiant betoni
 2
Ankandi

Impiant betoni

Online: 16orë 26min

IronPlanet Europe

Portugali, Ribeira De Pena

Volvo FH500 - gjysmë-kamion
 3
Ankandi

Gjysmë-kamion

2016

Online: 16orë 26min

IronPlanet Europe

Spanjë, Ocana

Krone Cool Liner - gjysmërimorkio frigorifer
 3
Ankandi

Gjysmërimorkio frigorifer

2016

Online: 16orë 26min

IronPlanet Europe

Spanjë, Ocana

Krone Cool Liner - gjysmërimorkio frigorifer
 3
Ankandi

Gjysmërimorkio frigorifer

2016

Online: 16orë 26min

IronPlanet Europe

Spanjë, Ocana

Scania R450 - gjysmë-kamion
 3
Ankandi

Gjysmë-kamion

2016

Online: 16orë 27min

IronPlanet Europe

Spanjë, Ocana

Krone Cool Liner - gjysmërimorkio frigorifer
 3
Ankandi

Gjysmërimorkio frigorifer

2016

Online: 16orë 27min

IronPlanet Europe

Spanjë, Ocana

Trego të gjitha ofertat (456)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te IronPlanet Europe
Mesazhi u dërgua.