IVECO MAGIRUS AG - Zentrale Hildesheim nga Gjermani, ads tanishme
Shqipëri - Shqiptar | EUR
0
Identifikohu ose regjistrohu
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company

Ata na besojnë!

IVECO MAGIRUS AG - Zentrale Hildesheim

Vendndodhja
Gjermani, Hildesheim
Junkersstr. 6, D-31137 Hildesheim, Germany
Shih hartën
Ora lokale e shitësit:17:46

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

I besueshëm
4 Më shumë se 4 vjet me Truck1
I Iveco shitës i autorizuar
4.5
57 komente
Burim: Google Maps
Ofertat e fundit
IVECO Daily 35S16H Euro6 Klima ZV - Kamioncine me kontinier
camera_alt 7
Pyet për çmimin

Kamioncine me kontinier

2020
97722 km
dizel
Euro 6
154 hp
Ngarkesa e dobishme: 910 kg
Pesha bruto: 3500 kg

Botuar: 2m 7d

IVECO MAGIRUS AG - Zentrale Hildesheim

4
I
Gjermani
Trego të gjitha ofertat(1)
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.