IVECO CERTIFIED PRE-OWNED - Zentrale Hildesheim nga Gjermani, 5 ads tanishme
Shqipëri - Shqiptar | EUR
00
Identifikohu ose regjistrohu

IVECO CERTIFIED PRE-OWNED - Zentrale Hildesheim

Faqja e internetit e kompanisë
Vendndodhja
Gjermani, Hildesheim
Junkersstr. 6, D-31137 Hildesheim, Germany
Shih hartën
Ora lokale e shitësit:08:41

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

I besueshëm
4 Më shumë se 4 vjet me Truck1
I Iveco shitës i autorizuar
4.4
60 komente
Burim: Google Maps
Ofertat më të mira
IVECO Daily 35C16H Euro6 Klima ZV - Kamioncine me kontinier: foto 1
IVECO Daily 35C16H Euro6 Klima ZV - Kamioncine me kontinier: foto 2
IVECO Daily 35C16H Euro6 Klima ZV - Kamioncine me kontinier: foto 3
IVECO Daily 35C16H Euro6 Klima ZV - Kamioncine me kontinier: foto 4
IVECO Daily 35C16H Euro6 Klima ZV - Kamioncine me kontinier: foto 5
202159123 kmdizelEuro 6156 hpNgarkesa e dobishme: 830 kgPesha bruto: 3500 kg
Gjermani, Hildesheim
Ofertat e fundit
IVECO Daily 35C16H Euro6 Klima ZV - Kamioncine me kontinier: foto 1
IVECO Daily 35C16H Euro6 Klima ZV - Kamioncine me kontinier: foto 2
IVECO Daily 35C16H Euro6 Klima ZV - Kamioncine me kontinier: foto 3
IVECO Daily 35C16H Euro6 Klima ZV - Kamioncine me kontinier: foto 4
IVECO Daily 35C16H Euro6 Klima ZV - Kamioncine me kontinier: foto 5
Shiko të gjitha fotot (7)

IVECO Daily 35C16H Euro6 Klima ZV

Kamioncine me kontinier
202160267 kmdizelEuro 6156 hpNgarkesa e dobishme: 830 kgPesha bruto: 3500 kg
Gjermani, Junkersstr. 6, D-31137 Hildesheim, Germany
Botuar: 1m 10dNumri i referencës EDK2837
Pyet për çmimin
202160267 kmdizelEuro 6156 hpNgarkesa e dobishme: 830 kgPesha bruto: 3500 kg
Gjermani, Junkersstr. 6, D-31137 Hildesheim, Germany
IVECO Daily 70C18HA8/P Euro6 Klima Luftfeder ZV - Kamioncine me kontinier: foto 1
IVECO Daily 70C18HA8/P Euro6 Klima Luftfeder ZV - Kamioncine me kontinier: foto 2
IVECO Daily 70C18HA8/P Euro6 Klima Luftfeder ZV - Kamioncine me kontinier: foto 3

IVECO Daily 70C18HA8/P Euro6 Klima Luftfeder ZV

Kamioncine me kontinier
202152965 kmdizelEuro 6179 hpNgarkesa e dobishme: 3173 kgPesha bruto: 7200 kg
Gjermani, Junkersstr. 6, D-31137 Hildesheim, Germany
Botuar: 1m 10dNumri i referencës EDK2884
Pyet për çmimin
202152965 kmdizelEuro 6179 hpNgarkesa e dobishme: 3173 kgPesha bruto: 7200 kg
Gjermani, Junkersstr. 6, D-31137 Hildesheim, Germany
IVECO Daily 70C18HA8/P Euro6 Klima Luftfeder ZV - Kamioncine me kontinier: foto 1
IVECO Daily 70C18HA8/P Euro6 Klima Luftfeder ZV - Kamioncine me kontinier: foto 2
IVECO Daily 70C18HA8/P Euro6 Klima Luftfeder ZV - Kamioncine me kontinier: foto 3
IVECO Daily 70C18HA8/P Euro6 Klima Luftfeder ZV - Kamioncine me kontinier: foto 4
IVECO Daily 70C18HA8/P Euro6 Klima Luftfeder ZV - Kamioncine me kontinier: foto 5
Shiko të gjitha fotot (7)

IVECO Daily 70C18HA8/P Euro6 Klima Luftfeder ZV

Kamioncine me kontinier
202160447 kmdizelEuro 6179 hpNgarkesa e dobishme: 3180 kgPesha bruto: 7200 kg
Gjermani, Junkersstr. 6, D-31137 Hildesheim, Germany
Botuar: 1m 10dNumri i referencës EDK2953
Pyet për çmimin
202160447 kmdizelEuro 6179 hpNgarkesa e dobishme: 3180 kgPesha bruto: 7200 kg
Gjermani, Junkersstr. 6, D-31137 Hildesheim, Germany
IVECO Daily 35C16H Euro6 Klima ZV - Kamioncine me kontinier: foto 1
IVECO Daily 35C16H Euro6 Klima ZV - Kamioncine me kontinier: foto 2
IVECO Daily 35C16H Euro6 Klima ZV - Kamioncine me kontinier: foto 3
IVECO Daily 35C16H Euro6 Klima ZV - Kamioncine me kontinier: foto 4
IVECO Daily 35C16H Euro6 Klima ZV - Kamioncine me kontinier: foto 5
Shiko të gjitha fotot (7)

IVECO Daily 35C16H Euro6 Klima ZV

Kamioncine me kontinier
202157397 kmdizelEuro 6156 hpNgarkesa e dobishme: 830 kgPesha bruto: 3500 kg
Gjermani, Junkersstr. 6, D-31137 Hildesheim, Germany
Botuar: 1m 10dNumri i referencës EDK2865
Pyet për çmimin
202157397 kmdizelEuro 6156 hpNgarkesa e dobishme: 830 kgPesha bruto: 3500 kg
Gjermani, Junkersstr. 6, D-31137 Hildesheim, Germany
Trego të gjitha ofertat(5)
t1 test dealer - IVECO CERTIFIED PRE-OWNED - Zentrale Hildesheim
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.