Iveco Nord Nutzfahrzeuge GmbH
Iveco Nord Nutzfahrzeuge GmbH
I besueshëm
I
Iveco shitës i autorizuar

Iveco Nord Nutzfahrzeuge GmbH

Vendndodhja
Gjermani, 20539 Hamburg
Andreas-Meyer-Straße 35, D-22113 Hamburg, Germany
Ofertat e fundit
IVECO Daily 35S18/3,0SV, 6-Sitzer, Trennwand, AHK - furgon
 14
21 980.17 EUR

Furgon

89 041 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 6
179 hp
Ngarkesa e dobishme: 774 kg
Pesha bruto: 3 500 kg

Online: 9orë 2min

Iveco Nord Nutzfahrzeuge GmbH

I

Gjermani, 20539 Hamburg

ID KUA2030330

IVECO Eurocargo 75E16 Eurotronik, Alu-Koffer ca. 5.2 m - kamioncine me kontinier
 2
20 980.17 EUR

Kamioncine me kontinier

200 400 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 3
160 hp
Ngarkesa e dobishme: 2 530 kg
Pesha bruto: 7 490 kg

Online: 1d

Iveco Nord Nutzfahrzeuge GmbH

I

Gjermani, 20539 Hamburg

ID KUB2030281

IVECO Daily 35S16 - kamioncine me kontinier
 11
20 900 EUR

Kamioncine me kontinier

82 640 km
Dizel
156 hp
Ngarkesa e dobishme: 1 000 kg
Pesha bruto: 3 500 kg

Online: 6d

Iveco Nord Nutzfahrzeuge GmbH

I

Gjermani, 20539 Hamburg

ID EDK1617-Lgh

IVECO Daily 35S16 Koffer/LBW KLIMA - kamioncine me kontinier
 11
15 700 EUR

Kamioncine me kontinier

86 200 km
Dizel
156 hp
Ngarkesa e dobishme: 980 kg
Pesha bruto: 3 500 kg

Online: 6d

Iveco Nord Nutzfahrzeuge GmbH

I

Gjermani, 20539 Hamburg

ID K1536-HH

IVECO Daily 35S14A8P Hi-Matic, Klima, Rückfahrkamera - kamioncine me kontinier
 15
21 980.17 EUR

Kamioncine me kontinier

93 750 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 3
135 hp
Ngarkesa e dobishme: 920 kg
Pesha bruto: 3 500 kg

Online: 9d

Iveco Nord Nutzfahrzeuge GmbH

I

Gjermani, 20539 Hamburg

ID KUA2030275

MERCEDES-BENZ ZETROS Hauber SZM 1833 4x4 LOF SECUTOR Umbau - gjysmë-kamion
 13
74 000 EUR

Gjysmë-kamion

97 000 km
6x2
326 hp
Ngarkesa e dobishme: 9 400 kg
Pesha bruto: 18 000 kg

Online: 16d

Iveco Nord Nutzfahrzeuge GmbH

I

Gjermani, 20539 Hamburg

ID Konsi-Weber

IVECO Daily 35S16A8V Hi-Matic, AKTIONSPREIS, mtl. - furgon
 13
17 400 EUR

Furgon

63 668 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 3
154 hp
Ngarkesa e dobishme: 1 037 kg
Pesha bruto: 3 500 kg

Online: 17d

Iveco Nord Nutzfahrzeuge GmbH

I

Gjermani, 20539 Hamburg

ID EDL6156-Lgh

IVECO Eurocargo 75E19P, AT-Motor, Koffer H 2,46m - kamion vagonetë
 14
27 480.17 EUR

Kamion vagonetë

193 337 km
4x2
186 hp
Ngarkesa e dobishme: 2 170 kg
Pesha bruto: 7 490 kg

Online: 1m 1d

Iveco Nord Nutzfahrzeuge GmbH

I

Gjermani, 20539 Hamburg

ID KUB2030155

IVECO Daily 35C16A8V Hi-Matic, Aktionspreis!!! - furgon
 13
18 900 EUR

Furgon

2017
65 000 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 3
156 hp
Ngarkesa e dobishme: 916 kg
Pesha bruto: 3 500 kg

Online: 1m 9d

Iveco Nord Nutzfahrzeuge GmbH

I

Gjermani, 20539 Hamburg

ID Beispiel

IVECO Daily 35S11V 3000L - furgon
 15
5 900 EUR

Furgon

2012
245 339 km
Dizel
106 hp
Pesha bruto: 3 500 kg

Online: 1m 14d

Iveco Nord Nutzfahrzeuge GmbH

I

Gjermani, 20539 Hamburg

ID KUA2030230

Trego të gjitha ofertat (48)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te Iveco Nord Nutzfahrzeuge GmbH
Mesazhi u dërgua.