IVECO ROMANIA S.R.L.
IVECO ROMANIA S.R.L.
I besueshëm
I
Iveco shitës i autorizuar

IVECO ROMANIA S.R.L.

Telefonat
Faqja e internetit
http://www.oktrucks.ro
Vendndodhja
Rumani, sat Manolache, str. Caminului nr. 54
Com. Glina, sat Manolache, str. Caminului nr. 54, jud. Ilfov, Romania
Ofertat e fundit
IVECO Daily 35C15 - kamion kabinë-shasi
 8
35 500 EUR
Çmimi neto

Kamion kabinë-shasi

2018
47 674 km
4x2
149 hp
Pesha bruto: 3 500 kg

Online: 4d

IVECO ROMANIA S.R.L.

I

Rumani, sat Manolache, str. Caminului nr. 54

ID 5261471

FIAT 35.11 - furgon frigorifer
8 000 EUR
Çmimi neto

Furgon frigorifer

2014
154 947 km
Dizel
110 hp
Pesha bruto: 3 500 kg

Online: 9d

IVECO ROMANIA S.R.L.

I

Rumani, sat Manolache, str. Caminului nr. 54

ID 2740786

MAN TGX18,44 - gjysmë-kamion
19 000 EUR
Çmimi neto

Gjysmë-kamion

2014
496 111 km
449 hp

Online: 9d

IVECO ROMANIA S.R.L.

I

Rumani, sat Manolache, str. Caminului nr. 54

ID P058458

IVECO Stralis AS440S48T/FPLT - gjysmë-kamion
41 000 EUR
Çmimi neto

Gjysmë-kamion

2017
357 012 km
4x2
479 hp

Online: 11d

IVECO ROMANIA S.R.L.

I

Rumani, sat Manolache, str. Caminului nr. 54

ID C370607

IVECO Stralis AS440S48T/FPLT - gjysmë-kamion
39 500 EUR
Çmimi neto

Gjysmë-kamion

2017
444 740 km
4x2
479 hp

Online: 11d

IVECO ROMANIA S.R.L.

I

Rumani, sat Manolache, str. Caminului nr. 54

ID C370746

IVECO Daily 35C16V - furgon
 5
18 200 EUR
Çmimi neto

Furgon

2018
42 406 km
Dizel
156 hp
Pesha bruto: 3 500 kg

Online: 11d

IVECO ROMANIA S.R.L.

I

Rumani, sat Manolache, str. Caminului nr. 54

ID 5249870

IVECO Stralis AS440S48T/FPLT - gjysmë-kamion
39 500 EUR
Çmimi neto

Gjysmë-kamion

2017
491 597 km
4x2
479 hp

Online: 11d

IVECO ROMANIA S.R.L.

I

Rumani, sat Manolache, str. Caminului nr. 54

ID C370237

IVECO Stralis AS440S48TP - gjysmë-kamion
 9
35 000 EUR
Çmimi neto

Gjysmë-kamion

2017
1 km
4x2
479 hp

Online: 11d

IVECO ROMANIA S.R.L.

I

Rumani, sat Manolache, str. Caminului nr. 54

ID C349218

IVECO Stralis AS440S48T/P - gjysmë-kamion
 8
28 200 EUR
Çmimi neto

Gjysmë-kamion

2017
439 588 km
4x2
479 hp

Online: 11d

IVECO ROMANIA S.R.L.

I

Rumani, sat Manolache, str. Caminului nr. 54

ID C346793

IVECO Daily 35S16 - kamion kabinë-shasi
 5
18 500 EUR
Çmimi neto

Kamion kabinë-shasi

2017
73 481 km
4x2
156 hp
Pesha bruto: 3 500 kg

Online: 11d

IVECO ROMANIA S.R.L.

I

Rumani, sat Manolache, str. Caminului nr. 54

ID 5195408

Trego të gjitha ofertat (178)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te IVECO ROMANIA S.R.L.
Mesazhi u dërgua.