Iveco Magirus AG Gebrauchtwagen-Zentrale Truck & Bus Ulm
Iveco Magirus AG Gebrauchtwagen-Zentrale Truck & Bus Ulm
I besueshëm
Më shumë se 1 vit me Truck1
I
IVECO shitës i autorizuar

Iveco Magirus AG Gebrauchtwagen-Zentrale Truck & Bus Ulm

Faqja e internetit
http://www.utc-ulm.oktrucks.de/
Vendndodhja
Gjermani, 89079 Ulm
Nicolaus-Otto-Straße 27, 89079 Ulm, Germany
Ofertat e fundit
IVECO Daily 35S14NA8 V/P CNG - furgon
 15
Pyet për çmimin

Furgon

2018
12 973 km
LPG
135 hp
Ngarkesa e dobishme: 748 kg
Pesha bruto: 3 500 kg

Online: 1m 19d

Iveco Magirus AG Gebrauchtwagen-Zentrale Truck & Bus Ulm

I

Gjermani, 89079 Ulm

ID G256266

IVECO Stralis AS440S48T/P - gjysmë-kamion
 10
Pyet për çmimin

Gjysmë-kamion

2015
363 054 km
4x2
479 hp
Ngarkesa e dobishme: 8 535 kg
Pesha bruto: 18 000 kg

Online: 1m 23d

Iveco Magirus AG Gebrauchtwagen-Zentrale Truck & Bus Ulm

I

Gjermani, 89079 Ulm

ID SZM106

IVECO Stralis AS440S48T/P - gjysmë-kamion
 10
Pyet për çmimin

Gjysmë-kamion

2015
256 173 km
4x2
479 hp
Ngarkesa e dobishme: 9 465 kg
Pesha bruto: 18 000 kg

Online: 1m 23d

Iveco Magirus AG Gebrauchtwagen-Zentrale Truck & Bus Ulm

I

Gjermani, 89079 Ulm

ID SZM117

IVECO Stralis AS440S48T/P - gjysmë-kamion
 11
Pyet për çmimin

Gjysmë-kamion

2015
341 027 km
4x2
479 hp
Ngarkesa e dobishme: 9 950 kg
Pesha bruto: 18 000 kg

Online: 2m 4d

Iveco Magirus AG Gebrauchtwagen-Zentrale Truck & Bus Ulm

I

Gjermani, 89079 Ulm

ID SZM215

IVECO Stralis AS440S46T/FPLT - gjysmë-kamion
 10
Pyet për çmimin

Gjysmë-kamion

2015
331 993 km
4x2
459 hp
Ngarkesa e dobishme: 10 327 kg
Pesha bruto: 18 000 kg

Online: 2m 17d

Iveco Magirus AG Gebrauchtwagen-Zentrale Truck & Bus Ulm

I

Gjermani, 89079 Ulm

ID SZM238

IVECO Eurocargo ML75E21/P - kamion me perde anësore
 7
Pyet për çmimin

Kamion me perde anësore

2016
45 977 km
4x2
206 hp
Ngarkesa e dobishme: 2 310 kg
Pesha bruto: 7 490 kg

Online: 2m 17d

Iveco Magirus AG Gebrauchtwagen-Zentrale Truck & Bus Ulm

I

Gjermani, 89079 Ulm

ID EP271

IRISBUS Arway 12,0m inkl. Lift - autobus suburban
 15
Pyet për çmimin

Autobus suburban

2009
446 852 km
Numri i ndenjëseve: 50

Online: 3m 9d

Iveco Magirus AG Gebrauchtwagen-Zentrale Truck & Bus Ulm

I

Gjermani, 89079 Ulm

ID G007207

IVECO Stralis AS440S46T/FPLT inkl. Iveco Mobility Care - gjysmë-kamion
 8
Pyet për çmimin

Gjysmë-kamion

2014
427 753 km
4x2
459 hp
Ngarkesa e dobishme: 10 963 kg
Pesha bruto: 19 000 kg

Online: 3m 10d

Iveco Magirus AG Gebrauchtwagen-Zentrale Truck & Bus Ulm

I

Gjermani, 89079 Ulm

ID SN9065

IVECO Stralis AS440S46T/FPLT inkl. Iveco Mobility Care - gjysmë-kamion
 8
Pyet për çmimin

Gjysmë-kamion

2013
406 474 km
4x2
459 hp
Ngarkesa e dobishme: 9 988 kg
Pesha bruto: 18 000 kg

Online: 3m 10d

Iveco Magirus AG Gebrauchtwagen-Zentrale Truck & Bus Ulm

I

Gjermani, 89079 Ulm

ID SN8554

IVECO Stralis AS440S51T/FP LT - 510 PS - gjysmë-kamion
 15
Pyet për çmimin

Gjysmë-kamion

2017
477 504 km
4x2
509 hp
Ngarkesa e dobishme: 9 840 kg
Pesha bruto: 18 000 kg

Online: 3m 17d

Iveco Magirus AG Gebrauchtwagen-Zentrale Truck & Bus Ulm

I

Gjermani, 89079 Ulm

ID SZM344

Trego të gjitha ofertat (179)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te Iveco Magirus AG Gebrauchtwagen-Zentrale Truck & Bus Ulm
Mesazhi u dërgua.