JKH HEFTRUCKS B.V.
JKH HEFTRUCKS B.V.
Më shumë se 2 vjet me Truck1

JKH HEFTRUCKS B.V.

Telefonat
Faqja e internetit
www.jkhheftrucks.nl
Vendndodhja
Holandë, Veenendaal
DE SCHUTTERIJ 00011 3905PJ VEENENDAAL, the Netherlands
Personat e kontaktit
Jan Koiter
Deutsch, English, Français, Nederlands
Ofertat e fundit
 BT RRE 160 - pirun ritërheqës
 1
Pyet për çmimin

Pirun ritërheqës

2011
Elektro
11 516 orët
Lartësia e ngritjes: 9 000 mm
Kapaciteti ngritës: 1 600 kg

Online: 4m 11d

JKH HEFTRUCKS B.V.

Holandë, Veenendaal

ID  BT 11042c

 BT RR B2 - pirun ritërheqës
 4
Pyet për çmimin

Pirun ritërheqës

Elektro
Kapaciteti ngritës: 1 600 kg

Online: 4m 11d

JKH HEFTRUCKS B.V.

Holandë, Veenendaal

ID  3423587

 BT RRE 160 - pirun ritërheqës
 5
Pyet për çmimin

Pirun ritërheqës

2009
Elektro
Lartësia e ngritjes: 7 500 mm
Kapaciteti ngritës: 1 600 kg

Online: 4m 11d

JKH HEFTRUCKS B.V.

Holandë, Veenendaal

ID  BT 11056

 BT BT SWE 200D - stivosës
 5
Pyet për çmimin

Stivosës

2011
Elektro
3 326 orët
Lartësia e ngritjes: 2 100 mm
Kapaciteti ngritës: 1 200 kg

Online: 4m 11d

JKH HEFTRUCKS B.V.

Holandë, Veenendaal

ID  BT 11018a

 BT C4E 500V - ngarkues me pirun ballor me 4 goma
 6
Pyet për çmimin

Ngarkues me pirun ballor me 4 goma

2012
Elektro
3 159 orët
Lartësia e ngritjes: 3 700 mm
Kapaciteti ngritës: 5 000 kg

Online: 4m 11d

JKH HEFTRUCKS B.V.

Holandë, Veenendaal

ID  BT 11020

 BT RRE 160 - pirun ritërheqës
 1
Pyet për çmimin

Pirun ritërheqës

2011
Elektro
12 363 orët
Lartësia e ngritjes: 9 000 mm
Kapaciteti ngritës: 1 600 kg

Online: 4m 11d

JKH HEFTRUCKS B.V.

Holandë, Veenendaal

ID  BT 11042b

 BT C3E 150 PYROBAN - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
 7
Pyet për çmimin

Ngarkues me pirun ballor me 3 goma

2011
Elektro
1 523 orët
Lartësia e ngritjes: 3 200 mm
Kapaciteti ngritës: 1 500 kg

Online: 4m 11d

JKH HEFTRUCKS B.V.

Holandë, Veenendaal

ID  BT 11011

 BT RRE 160 - pirun ritërheqës
 1
Pyet për çmimin

Pirun ritërheqës

2011
Elektro
8 925 orët
Lartësia e ngritjes: 8 500 mm
Kapaciteti ngritës: 1 600 kg

Online: 4m 11d

JKH HEFTRUCKS B.V.

Holandë, Veenendaal

ID  BT 11040b

 BT RRE 160 - pirun ritërheqës
 1
Pyet për çmimin

Pirun ritërheqës

2012
Elektro
11 769 orët
Lartësia e ngritjes: 9 000 mm
Kapaciteti ngritës: 1 600 kg

Online: 4m 11d

JKH HEFTRUCKS B.V.

Holandë, Veenendaal

ID  BT 11042

 BT C3E 160 - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
 1
Pyet për çmimin

Ngarkues me pirun ballor me 3 goma

2011
Elektro
9 068 orët
Lartësia e ngritjes: 4 470 mm
Kapaciteti ngritës: 1 600 kg

Online: 4m 11d

JKH HEFTRUCKS B.V.

Holandë, Veenendaal

ID  BT 11033

Trego të gjitha ofertat (24)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te JKH HEFTRUCKS B.V.
Mesazhi u dërgua.