Autohaus Juergen Greiner GmbH

Autohaus Juergen Greiner GmbH

Telefonat
Faqja e internetit
www.greiner-autohaus.de
Orari i punës
08:00-18:00 E Hënë - E Premte
09:00-12:00 E Shtunë
Vendndodhja
Gjermani, Bischofsgrün
Birnstengel 77 95493 Bischofsgrün Germany
Personat e kontaktit
Maximilian Preiß
Deutsch, English
Ofertat e fundit
Unimog U 405/10, U 300, Frontzapfwelle, Variopilot  - kamion me anë të palosshme
 7
26 900 EUR
Çmimi neto

Kamion me anë të palosshme, mjet bujqësor/special

2005
175 622 km
150 hp
Pesha bruto: 7 490 kg

Online: 8d

Autohaus Juergen Greiner GmbH

Gjermani, Bischofsgrün

ID 31

Unimog U 400, Variopilot,Zapfwelle, Leistungshydraulik  - kamioni
 7
28 900 EUR
Çmimi neto

Kamioni

2002
142 655 km
177 hp
Pesha bruto: 12 500 kg

Online: 8d

Autohaus Juergen Greiner GmbH

Gjermani, Bischofsgrün

ID 12

Unimog U 1600, 427/12, mit Aufbaustreuer  - mjet bujqësor/special
 12
11 900 EUR

Mjet bujqësor/special, mjet bujqësor/special

1989
156 082 km
156 hp

Online: 8d

Autohaus Juergen Greiner GmbH

Gjermani, Bischofsgrün

ID 40

Unimog Auslegermähgerät Dücker UNA 200  - kamioni
 3
6 500 EUR
Çmimi neto

Kamioni

2005

Online: 8d

Autohaus Juergen Greiner GmbH

Gjermani, Bischofsgrün

Toyota RAV 4 2.0 Basis 4X4  - veturë
 9
4 990 EUR

Veturë

2002
78 895 km

Online: 14d

Autohaus Juergen Greiner GmbH

Gjermani, Bischofsgrün

Skoda Kamiq Style  - veturë
 8
20 412 EUR
Çmimi neto

Veturë

E re
2020
20 km

Online: 21d

Autohaus Juergen Greiner GmbH

Gjermani, Bischofsgrün

Volkswagen Golf IV Variant Special 4Motion, Allrad, Klima  - veturë
 7
1 600 EUR

Veturë

2002
248 540 km

Online: 21d

Autohaus Juergen Greiner GmbH

Gjermani, Bischofsgrün

Unimog U 400, Vario, Automatik, Zapfwelle, Ketten  - kamion vetëshkarkues
 18
29 900 EUR
Çmimi neto

Kamion vetëshkarkues, mjet bujqësor/special

2007
165 125 km
4x4
177 hp
Pesha bruto: 11 990 kg

Online: 1m 1d

Autohaus Juergen Greiner GmbH

Gjermani, Bischofsgrün

ID 58

Fiat 500 L Trekking  - veturë
 9
13 990 EUR

Veturë

2016
23 430 km

Online: 2m 3d

Autohaus Juergen Greiner GmbH

Gjermani, Bischofsgrün

Holder C 2.34, Mäher, Pflug, Streuer, Hydraulik  - mjet bujqësor/special
 19
11 700 EUR
Çmimi neto

Mjet bujqësor/special

2004
2 785 orët
34 hp

Online: 2m 17d

Autohaus Juergen Greiner GmbH

Gjermani, Bischofsgrün

ID 39

Trego të gjitha ofertat (21)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te Autohaus Juergen Greiner GmbH
Mesazhi u dërgua.