Kanalreiniger.eu

Kanalreiniger.eu

Telefonat
Faqja e internetit
www.kanalreiniger.eu
Vendndodhja
Gjermani, Coesfeld
Hertzstrasse 16 48653 Coesfeld, Germany
Ofertat e fundit
DAF XF460 mit Schrader ADR Saug und Druck - kamion me vakuum
 20
Pyet për çmimin

Kamion me vakuum

2015
310 160 km
462 hp

Online: 26d

Kanalreiniger.eu

Gjermani, Coesfeld

Schrader MB Actros 1851 Schrader ADR Saug-Druck Auflieger - gjysmë rimorkio me bot
 16
Pyet për çmimin

Gjysmë rimorkio me bot

2020
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 26 470 kg
Pesha bruto: 40 000 kg

Online: 26d

Kanalreiniger.eu

Gjermani, Coesfeld

Mercedes-Benz Actros 1851 Schrader ADR Saug-Druck-Auflieger - kamion me vakuum
 14
Pyet për çmimin

Kamion me vakuum

2020
8 590 km
510 hp

Online: 26d

Kanalreiniger.eu

Gjermani, Coesfeld

Mercedes-Benz Actros Kroll Kombi 2540 - kamion me vakuum
 20
Pyet për çmimin

Kamion me vakuum

2000
319 760 km
394 hp

Online: 26d

Kanalreiniger.eu

Gjermani, Coesfeld

Iveco Eurotech Cursor MH260 E 31 Sauger - kamion me vakuum
 20
Pyet për çmimin

Kamion me vakuum

2001
229 330 km
310 hp

Online: 26d

Kanalreiniger.eu

Gjermani, Coesfeld

Schrader DAF XF460 mit Schrader ADR Saug und Druck - gjysmë rimorkio me bot
 20
Pyet për çmimin

Gjysmë rimorkio me bot

2015
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 40 000 kg
Pesha bruto: 40 000 kg

Online: 26d

Kanalreiniger.eu

Gjermani, Coesfeld

Mercedes-Benz 1824 vacuum - kamion me vakuum
 15
Pyet për çmimin

Kamion me vakuum

1998
457 411 km
245 hp

Online: 26d

Kanalreiniger.eu

Gjermani, Coesfeld

Mercedes-Benz Sprinter 516 CDI Leistikow B55C - kamion me vakuum
 12
Pyet për çmimin

Kamion me vakuum

2010
473 500 km
163 hp

Online: 26d

Kanalreiniger.eu

Gjermani, Coesfeld

Schrader MB Actros 1851 Schrader ADR Saug-Druck Auflieger - gjysmë rimorkio me bot
 17
Pyet për çmimin

Gjysmë rimorkio me bot

2020
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 27 040 kg
Pesha bruto: 38 000 kg

Online: 26d

Kanalreiniger.eu

Gjermani, Coesfeld

MAN TGS 28.470 6x2 Wiedemann Super 2000 - kamion me vakuum
 9
Pyet për çmimin

Kamion me vakuum

2021
1 500 km
639 hp

Online: 26d

Kanalreiniger.eu

Gjermani, Coesfeld

Trego të gjitha ofertat (46)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te Kanalreiniger.eu
Mesazhi u dërgua.