Makineri ndërtimi - Klaravik AB, 305 oferta, Makineri ndërtimi në shitje
Shqipëri - Shqiptar | EUR
00
Identifikohu ose regjistrohu

Klaravik AB - Makineri ndërtimi

305
Seleksiono sipas
Seleksiono sipas
Rëndësisë
Datës – reklamaet e reja më parë
Datës – reklama e vjetër më parë
Çmimit – nga i ulëti te i larti
Çmimi - nga i larti te ulëti
Viti i prodhimit – i riu në fillim
Viti i prodhimit – i vjetri në fillim
Marka, modelit
1 / 16
Volvo BM  - Fadrom me goma: foto 1

Volvo BM

Fadrom me goma
Suedi, Tynäsgatan 10 65216 Karlstad
Botuar: 17orë 57min
Ankandi
Suedi, Tynäsgatan 10 65216 Karlstad
Kontakto shitësin
Volvo L120G - Fadrom me goma: foto 1

Volvo L120G

Fadrom me goma
256 hp
Suedi, Tynäsgatan 10 65216 Karlstad
Botuar: 17orë 57min
Ankandi
256 hp
Suedi, Tynäsgatan 10 65216 Karlstad
Kontakto shitësin
Enström & Nilsson  - Pajisje ndërtimi: foto 1

Enström & Nilsson

Pajisje ndërtimi
Suedi, Tynäsgatan 10 65216 Karlstad
Botuar: 17orë 57min
Ankandi
Suedi, Tynäsgatan 10 65216 Karlstad
Kontakto shitësin
Rotortilt RT80 - Pajisje ndërtimi: foto 1

Rotortilt RT80

Pajisje ndërtimi
Suedi, Tynäsgatan 10 65216 Karlstad
Botuar: 17orë 57min
Ankandi
Suedi, Tynäsgatan 10 65216 Karlstad
Kontakto shitësin
Volvo BM 6300 - Fadromë me shkarkim nga prapa: foto 1

Volvo BM 6300

Fadromë me shkarkim nga prapa
1991
Suedi, Tynäsgatan 10 65216 Karlstad
Botuar: 17orë 57min
Ankandi
1991
Suedi, Tynäsgatan 10 65216 Karlstad
Kontakto shitësin
Uponor  - Pajisje ndërtimi: foto 1

Uponor

Pajisje ndërtimi
Suedi, Tynäsgatan 10 65216 Karlstad
Botuar: 17orë 57min
Ankandi
Suedi, Tynäsgatan 10 65216 Karlstad
Kontakto shitësin
Agrimaster Shark B 540 front - Pajisje ndërtimi: foto 1

Agrimaster Shark B 540 front

Pajisje ndërtimi
2019
Suedi, Tynäsgatan 10 65216 Karlstad
Botuar: 17orë 57min
Ankandi
2019
Suedi, Tynäsgatan 10 65216 Karlstad
Kontakto shitësin
Mattei ERC 1022L - Kompresor ajri: foto 1
Elektrike

Mattei ERC 1022L

Kompresor ajri
1996
Suedi, Tynäsgatan 10 65216 Karlstad
Botuar: 17orë 57min
Ankandi
1996
Suedi, Tynäsgatan 10 65216 Karlstad
Kontakto shitësin
Ufo 1065/ OQL300 - Pajisje ndërtimi: foto 1

Ufo 1065/ OQL300

Pajisje ndërtimi
2010
Suedi, Tynäsgatan 10 65216 Karlstad
Botuar: 17orë 57min
Ankandi
2010
Suedi, Tynäsgatan 10 65216 Karlstad
Kontakto shitësin
Götene UFO 940 - Pajisje ndërtimi: foto 1

Götene UFO 940

Pajisje ndërtimi
2021
Suedi, Tynäsgatan 10 65216 Karlstad
Botuar: 17orë 57min
Ankandi
2021
Suedi, Tynäsgatan 10 65216 Karlstad
Kontakto shitësin
Holder  - Pajisje ndërtimi: foto 1

Holder

Pajisje ndërtimi
Suedi, Tynäsgatan 10 65216 Karlstad
Botuar: 17orë 57min
Ankandi
Suedi, Tynäsgatan 10 65216 Karlstad
Kontakto shitësin
Wacker Neuson BS 60-2 - Pllakë vibratori: foto 1

Wacker Neuson BS 60-2

Pllakë vibratori
2017
Suedi, Tynäsgatan 10 65216 Karlstad
Botuar: 17orë 58min
Ankandi
2017
Suedi, Tynäsgatan 10 65216 Karlstad
Kontakto shitësin
Tykofkex  - Pajisje ndërtimi: foto 1

Tykofkex

Pajisje ndërtimi
Suedi, Tynäsgatan 10 65216 Karlstad
Botuar: 17orë 58min
Ankandi
Suedi, Tynäsgatan 10 65216 Karlstad
Kontakto shitësin
Energy absorption TMA610S*1-24 - Pajisje ndërtimi: foto 1

Energy absorption TMA610S*1-24

Pajisje ndërtimi
2006
Suedi, Tynäsgatan 10 65216 Karlstad
Botuar: 17orë 58min
Ankandi
2006
Suedi, Tynäsgatan 10 65216 Karlstad
Kontakto shitësin
Take-Job TB290 - Ekskavator: foto 1

Take-Job TB290

Ekskavator
2013
Suedi, Tynäsgatan 10 65216 Karlstad
Botuar: 17orë 58min
Ankandi
2013
Suedi, Tynäsgatan 10 65216 Karlstad
Kontakto shitësin
Huddig 1260D - Fadromë me shkarkim nga prapa: foto 1

Huddig 1260D

Fadromë me shkarkim nga prapa
155 hp
Suedi, Tynäsgatan 10 65216 Karlstad
Botuar: 17orë 58min
Ankandi
155 hp
Suedi, Tynäsgatan 10 65216 Karlstad
Kontakto shitësin
Huddig 1060B - Fadromë me shkarkim nga prapa: foto 1

Huddig 1060B

Fadromë me shkarkim nga prapa
124 hp
Suedi, Tynäsgatan 10 65216 Karlstad
Botuar: 17orë 58min
Ankandi
124 hp
Suedi, Tynäsgatan 10 65216 Karlstad
Kontakto shitësin
Ljungby  - Fadrom me goma: foto 1

Ljungby

Fadrom me goma
Suedi, Tynäsgatan 10 65216 Karlstad
Botuar: 17orë 58min
Ankandi
Suedi, Tynäsgatan 10 65216 Karlstad
Kontakto shitësin
Swepac FR85 - Pllakë vibratori: foto 1

Swepac FR85

Pllakë vibratori
2016
Suedi, Tynäsgatan 10 65216 Karlstad
Botuar: 17orë 58min
Ankandi
2016
Suedi, Tynäsgatan 10 65216 Karlstad
Kontakto shitësin
LS Equipment TBBH - Pajisje ndërtimi: foto 1

LS Equipment TBBH

Pajisje ndërtimi
2013
Suedi, Tynäsgatan 10 65216 Karlstad
Botuar: 17orë 58min
Ankandi
2013
Suedi, Tynäsgatan 10 65216 Karlstad
Kontakto shitësin
Faqja 1 e 16
1 / 16
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.