Kleyn Vans B.V.

Kleyn Vans B.V.

 Leasing
 Dorëzim
 Zhdoganimi
Telefonat
Faqja e internetit
www.kleynvans.com
Orari i punës
08:00-18:30 E Hënë - E Premte
09:00-17:00 E Shtunë
Vendndodhja
Holandë, Vuren
Azewijnseweg 9, NL-4214 KC Vuren, The Netherlands
Ofertat e fundit
Mercedes-Benz Sprinter 314 cdi dubbel cabine ac - furgon
 2
17 950 EUR
Çmimi neto

Furgon

2017
166 426 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 6
143 hp
Ngarkesa e dobishme: 1 169 kg
Pesha bruto: 3 500 kg

Online: 1d

Kleyn Vans B.V.

9

Holandë, Vuren, The Netherlands

ID 282670

Mercedes-Benz Sprinter 513 kipper dubbelcabine - kamioncine vetëshkarkuese
 18
18 900 EUR
Çmimi neto

Kamioncine vetëshkarkuese

2014
62 455 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 6

Online: 1d

Kleyn Vans B.V.

9

Holandë, Vuren, The Netherlands

ID 282564

Mercedes-Benz Sprinter 313 cdi l2h2, dubbele ca - furgon
 13
15 900 EUR
Çmimi neto

Furgon

2016
154 919 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 7
129 hp
Ngarkesa e dobishme: 1 169 kg
Pesha bruto: 3 500 kg

Online: 1d

Kleyn Vans B.V.

9

Holandë, Vuren, The Netherlands

ID 280007

MAN TGE 3.140 ac automaat! - furgon
 17
16 950 EUR
Çmimi neto

Furgon

2019
345 332 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 3
140 hp
Ngarkesa e dobishme: 1 379 kg
Pesha bruto: 3 500 kg

Online: 2d

Kleyn Vans B.V.

9

Holandë, Vuren, The Netherlands

ID 282959

Mercedes-Benz Sprinter 316 l2h1 lang automaat - furgon
 15
14 800 EUR
Çmimi neto

Furgon

2015
227 535 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 3
163 hp
Ngarkesa e dobishme: 1 314 kg
Pesha bruto: 3 500 kg

Online: 2d

Kleyn Vans B.V.

9

Holandë, Vuren, The Netherlands

ID 282955

Iveco Daily 35S18 l2h2 3.0ltr 180pk! - furgon
 14
22 950 EUR
Çmimi neto

Furgon

2017
91 452 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 3
179 hp
Ngarkesa e dobishme: 1 042 kg
Pesha bruto: 3 500 kg

Online: 2d

Kleyn Vans B.V.

9

Holandë, Vuren, The Netherlands

ID 282943

Mercedes-Benz Sprinter 316 l2h1 lang airco - furgon
 15
20 700 EUR
Çmimi neto

Furgon

2015
68 966 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 3
163 hp
Ngarkesa e dobishme: 1 314 kg
Pesha bruto: 3 500 kg

Online: 2d

Kleyn Vans B.V.

9

Holandë, Vuren, The Netherlands

ID 282910

Volkswagen Crafter 35 2.0 tdi l4 163 pk ac xxl - furgon
 14
12 450 EUR
Çmimi neto

Furgon

2014
185 930 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 2
163 hp
Ngarkesa e dobishme: 1 090 kg
Pesha bruto: 3 500 kg

Online: 2d

Kleyn Vans B.V.

9

Holandë, Vuren, The Netherlands

ID 282881

Citroën Berlingo 1.6 hdi 3-zits airco! - furgon
 15
5 750 EUR
Çmimi neto

Furgon

2013
157 850 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 3
75 hp
Ngarkesa e dobishme: 585 kg
Pesha bruto: 1 945 kg

Online: 2d

Kleyn Vans B.V.

9

Holandë, Vuren, The Netherlands

ID 282826

Peugeot Expert 2.0 lang dubbel cabine - furgon
 16
10 445 EUR
Çmimi neto

Furgon, kamioncine dopio kabinë

2012
122 556 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 6
128 hp
Ngarkesa e dobishme: 1 085 kg
Pesha bruto: 2 932 kg

Online: 2d

Kleyn Vans B.V.

9

Holandë, Vuren, The Netherlands

ID 282825

Trego të gjitha ofertat (370)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te Kleyn Vans B.V.
Mesazhi u dërgua.