Kleyn Vans B.V.

Kleyn Vans B.V.

 Leasing
 Dorëzim
 Zhdoganimi
Telefonat
Faqja e internetit
www.kleynvans.com
Orari i punës
08:00-18:30 E Hënë - E Premte
09:00-17:00 E Shtunë
Vendndodhja
Holandë, Vuren
Azewijnseweg 9, NL-4214 KC Vuren, The Netherlands
Ofertat e fundit
Peugeot Boxer 2.2 - furgon
 18
13 950 EUR
Çmimi neto

Furgon

2016
83 736 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 6
131 hp
Ngarkesa e dobishme: 1 023 kg
Pesha bruto: 3 000 kg

Online: 19orë 36min

Kleyn Vans B.V.

8

Holandë, Vuren, The Netherlands

ID 277034

Iveco Daily 40 c13 laadklep - kamioncine me kontinier
 15
12 950 EUR
Çmimi neto

Kamioncine me kontinier

2012
163 666 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 3
126 hp
Ngarkesa e dobishme: 660 kg
Pesha bruto: 3 500 kg

Online: 19orë 38min

Kleyn Vans B.V.

8

Holandë, Vuren, The Netherlands

ID 277026

Citroën Jumper 2.2 - kamioncine me karroceri
 14
13 750 EUR
Çmimi neto

Kamioncine me karroceri

2016
107 236 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 3
131 hp
Ngarkesa e dobishme: 1 615 kg
Pesha bruto: 3 500 kg

Online: 19orë 38min

Kleyn Vans B.V.

8

Holandë, Vuren, The Netherlands

ID 276999

Volkswagen Transporter 2.0 TDI l2 ac navi 150 pk! - furgon
 17
15 950 EUR
Çmimi neto

Furgon

2017
174 892 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 3
150 hp
Ngarkesa e dobishme: 1 103 kg
Pesha bruto: 3 000 kg

Online: 19orë 38min

Kleyn Vans B.V.

8

Holandë, Vuren, The Netherlands

ID 276989

Volkswagen Crafter 2.0 tdi 102, l2h1, airco - furgon
 16
21 990 EUR
Çmimi neto

Furgon

2019
Dizel
Numri i ndenjëseve: 2
102 hp
Ngarkesa e dobishme: 1 078 kg
Pesha bruto: 3 000 kg

Online: 19orë 38min

Kleyn Vans B.V.

8

Holandë, Vuren, The Netherlands

ID 276880

Volkswagen Caddy 1.6 tdi, airco - furgon
 14
6 450 EUR
Çmimi neto

Furgon

2015
161 115 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 2
75 hp
Ngarkesa e dobishme: 767 kg
Pesha bruto: 2 159 kg

Online: 19orë 38min

Kleyn Vans B.V.

8

Holandë, Vuren, The Netherlands

ID 276879

Mercedes-Benz Sprinter 316 l3h2 maxi bi-xenon - furgon
 18
17 745 EUR
Çmimi neto

Furgon

2016
248 935 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 3
163 hp
Ngarkesa e dobishme: 1 144 kg
Pesha bruto: 3 500 kg

Online: 19orë 38min

Kleyn Vans B.V.

8

Holandë, Vuren, The Netherlands

ID 276856

Mercedes-Benz Sprinter 316 l3h2 maxi automaat - furgon
 18
18 450 EUR
Çmimi neto

Furgon

2017
215 153 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 3
163 hp
Ngarkesa e dobishme: 1 144 kg
Pesha bruto: 3 500 kg

Online: 19orë 38min

Kleyn Vans B.V.

8

Holandë, Vuren, The Netherlands

ID 276854

Mercedes-Benz Sprinter 316 l2h2 bi-xenon airco - furgon
 19
18 745 EUR
Çmimi neto

Furgon

2016
185 277 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 2
163 hp
Ngarkesa e dobishme: 1 144 kg
Pesha bruto: 3 500 kg

Online: 19orë 38min

Kleyn Vans B.V.

8

Holandë, Vuren, The Netherlands

ID 276852

Mercedes-Benz V-Klasse 250 CDI avantgarde amg - minibus
 20
33 900 EUR
Çmimi neto

Minibus, furgon pasagjerësh

2017
182 572 km
4x2
Numri i ndenjëseve: 7

Online: 19orë 39min

Kleyn Vans B.V.

8

Holandë, Vuren, The Netherlands

ID 276851

Trego të gjitha ofertat (343)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te Kleyn Vans B.V.
Mesazhi u dërgua.