Konesilta Oy nga Finlandë, ads tanishme
Shqipëri - Shqiptar | EUR
0
Identifikohu ose regjistrohu
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company

Ata na besojnë!

Konesilta Oy

Konesilta Oy EXTENSIVE RANGE OF MACHINERY | KÄRSÄMÄKI, TAMPERE, TUUSULA Konesilta Oy is a financially strong and leading import and retail company dealing in new and used earthmoving machinery. We are the official importer of Kubota excavators in Finland. Explore Kubota's range of excavators and loaders! Our strengths include outstanding product expertise and a wide range of almost 300 used machines in various price ranges. We are known as a reliable full-service machine house – since 2001, we have supplied more than 4,000 machines to satisfied customers throughout Finland and the rest of the world.

Aktivitetet
Leasing, Dorëzim, Prodhimi vetanak, Riparimi dhe shërbimi
Vendndodhja
Finlandë, KÄRSÄMÄKI
Huoltotie 5 86710 KÄRSÄMÄKI Finland
Shih hartën
Orari i punës
07:00-18:00E Hënë - E Premte
07:00-18:00E Shtunë
Ora lokale e shitësit:07:04
Personat e kontaktit
person
Mikko
English, Suomi
person
Antti
English, Suomi
person
Ville Kyllonen
English, Suomi

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

I besueshëm
1 Më shumë se 1 vit me Truck1
K Kubota shitës i autorizuar
4.4
28 komente
Burim: Google Maps
Ofertat e fundit
Hitachi MYYTY! SOLD! ZX130LCN-6 -UUSI SUOALUSTA-  - Ekskavator me zinxhirë
camera_alt 20
105 900 EUR

Ekskavator me zinxhirë

2020
3960 orët

Botuar: 2d

Konesilta Oy

1
K
Finlandë
Komatsu PW160-10 PYÖRITTÄJÄLLÄ  - Ekskavator me goma
camera_alt 24
125 000 EUR

Ekskavator me goma

2018
4900 orët

Botuar: 2d

Konesilta Oy

1
K
Finlandë
Hitachi ZX135USL-6 -UUSI METSÄALUSTA-  - Ekskavator me zinxhirë
camera_alt 13
96 900 EUR

Ekskavator me zinxhirë

2019
5700 orët

Botuar: 2d

Konesilta Oy

1
K
Finlandë
Volvo L180H VAAKALLA  - Fadrom me goma
camera_alt 25
144 900 EUR

Fadrom me goma

2016
11200 orët

Botuar: 2d

Konesilta Oy

1
K
Finlandë
Terex TL120 heittokauhalla  - Fadrom me goma
camera_alt 22
33 900 EUR

Fadrom me goma

2013
2080 orët

Botuar: 2d

Konesilta Oy

1
K
Finlandë
Fiat-Hitachi W270 HYVÄT RENKAAT, KAUHA  - Fadrom me goma
camera_alt 12
19 900 EUR

Fadrom me goma

2001
20850 orët
268 hp

Botuar: 2d

Konesilta Oy

1
K
Finlandë
Volvo ECR145EL STEELWRIST PAKETTI  - Ekskavator me zinxhirë
camera_alt 26
155 000 EUR

Ekskavator me zinxhirë

2021
37 orët

Botuar: 2d

Konesilta Oy

1
K
Finlandë
Samsung SE210LC-2 KAUHALLA  - Ekskavator me zinxhirë
camera_alt 15
18 900 EUR

Ekskavator me zinxhirë

1995
15220 orët

Botuar: 2d

Konesilta Oy

1
K
Finlandë
Kobelco SK140SRLC-5 2x PROBOLISÄHYDRAULIIKAT  - Ekskavator me zinxhirë
camera_alt 23
79 000 EUR

Ekskavator me zinxhirë

2019
2800 orët

Botuar: 2d

Konesilta Oy

1
K
Finlandë
CASE CX225SR UUSI ALAKERTA  - Ekskavator me zinxhirë
camera_alt 25
44 900 EUR

Ekskavator me zinxhirë

2007
8575 orët

Botuar: 2d

Konesilta Oy

1
K
Finlandë
Trego të gjitha ofertat(274)
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.