Kraemer Landtechnik

Kraemer Landtechnik

Telefonat
Vendndodhja
Gjermani, 92554 Thanstein
Winklamer Str. 9, 92554 Thanstein, Germany
Ofertat e fundit
Kverneland 4-Schar Drehpflug - plug
 3
Pyet për çmimin

Plug

Online: 1m 21d

Kraemer Landtechnik

Gjermani, 92554 Thanstein

Omix  - vagon për përzierjen e foragjereve
 4
6 639 EUR
Çmimi neto

Vagon për përzierjen e foragjereve

1998

Online: 1m 21d

Kraemer Landtechnik

Gjermani, 92554 Thanstein

Fliegl TMK200 - rimorkio bujqësore vetëshkarkuese/ shkarkues
 3
21 765 EUR
Çmimi neto

Rimorkio bujqësore vetëshkarkuese/ shkarkues

2010

Online: 1m 21d

Kraemer Landtechnik

Gjermani, 92554 Thanstein

Faresin Master TMR 1700 Pro - vagon për përzierjen e foragjereve
 3
Pyet për çmimin

Vagon për përzierjen e foragjereve

2014

Online: 1m 21d

Kraemer Landtechnik

Gjermani, 92554 Thanstein

Kuhn Megant QS 600 - mbjellëse në radhë
 4
30 672 EUR
Çmimi neto

Mbjellëse në radhë

2014

Online: 1m 21d

Kraemer Landtechnik

Gjermani, 92554 Thanstein

Joskin Silospace 26/50 - rimorkio bujqësore
 5
68 500 EUR
Çmimi neto

Rimorkio bujqësore

2014

Online: 1m 21d

Kraemer Landtechnik

Gjermani, 92554 Thanstein

Kuhn PZ 300 F - korrëse bari
 2
7 500 EUR
Çmimi neto

Korrëse bari

2016

Online: 1m 21d

Kraemer Landtechnik

Gjermani, 92554 Thanstein

Kverneland CLD 300 - kultivator
 2
6 807 EUR
Çmimi neto

Kultivator

Online: 1m 21d

Kraemer Landtechnik

Gjermani, 92554 Thanstein

Kuhn VM1234E/5H90 - plug
 4
24 790 EUR
Çmimi neto

Plug

2019

Online: 1m 21d

Kraemer Landtechnik

Gjermani, 92554 Thanstein

Rabe Super Taube Avant LGD III / 70-40 - plug
 2
3 866 EUR
Çmimi neto

Plug

1998

Online: 1m 21d

Kraemer Landtechnik

Gjermani, 92554 Thanstein

Trego të gjitha ofertat (20)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te Kraemer Landtechnik
Mesazhi u dërgua.