KTW Autohaus GmbH
KTW Autohaus GmbH
I besueshëm
Më shumë se 4 vjet me Truck1
M
Mercedes-Benz shitës i autorizuar

KTW Autohaus GmbH

Telefonat
Faqja e internetit
https://ktw-automobile.de
Orari i punës
07:00-18:00 E Hënë - E Premte
09:00-14:00 E Shtunë
Vendndodhja
Gjermani, DE-31137 Hildesheim
Carl-Zeiss-Strasse 20, D-31137 Hildesheim, Germany
Personat e kontaktit
Olaf Bartz
Deutsch, English
Ofertat e fundit
Mercedes-Benz Sprinter316CDI Maxi Koffer,LBW,Klima,EURO6  - kamioncine me kontinier
 16
26 800 EUR
Çmimi neto

Kamioncine me kontinier

2018
43 830 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 3
163 hp
Pesha bruto: 3 500 kg

Online: 15d

KTW Autohaus GmbH

M

Gjermani, DE-31137 Hildesheim

ID 70F16536

Mercedes-Benz Sprinter316CDI Maxi,Mixto,KTW 6 Sitzer Basis  - minibus
 17
24 998 EUR
Çmimi neto

Minibus, furgon pasagjerësh

2016
49 998 km
Numri i ndenjëseve: 6

Online: 1m 13d

KTW Autohaus GmbH

M

Gjermani, DE-31137 Hildesheim

ID 78F14888a

Mercedes-Benz Vito116CDI Mixto,6Sitzer,Comfort Plus  - minibus
 18
24 888 EUR
Çmimi neto

Minibus, furgon pasagjerësh

2018
47 336 km
Numri i ndenjëseve: 6

Online: 1m 13d

KTW Autohaus GmbH

M

Gjermani, DE-31137 Hildesheim

ID 59F16276c

Mercedes-Benz Vito 116CDI Mixto,6 Sitzer Comfort,Tempomat  - minibus
 16
23 888 EUR
Çmimi neto

Minibus, furgon pasagjerësh

2018
24 124 km
Numri i ndenjëseve: 6

Online: 1m 13d

KTW Autohaus GmbH

M

Gjermani, DE-31137 Hildesheim

ID 59F16220c

Mercedes-Benz Vito 122CDI lang,2 elektr.Schiebetür,Comand,AHK  - minibus
 20
14 283 EUR
Çmimi neto

Minibus, furgon pasagjerësh

2011
194 760 km
Numri i ndenjëseve: 8

Online: 1m 14d

KTW Autohaus GmbH

M

Gjermani, DE-31137 Hildesheim

ID 50H16563

Mercedes-Benz Vito 122CDI lang,2 elektr.Schiebetür,Comand,AHK  - minibus
 20
14 283 EUR
Çmimi neto

Minibus, furgon pasagjerësh

2011
194 760 km
Numri i ndenjëseve: 8

Online: 1m 14d

KTW Autohaus GmbH

M

Gjermani, DE-31137 Hildesheim

ID 50H16563a

Mercedes-Benz Citan 111CDI TourerEdition,AMF Rollstuhlrampe  - minibus
 16
19 141 EUR
Çmimi neto

Minibus, furgon pasagjerësh

2018
9 699 km
Numri i ndenjëseve: 5

Online: 1m 27d

KTW Autohaus GmbH

M

Gjermani, DE-31137 Hildesheim

ID 59F15754a

Mercedes-Benz Citan 111Tourer Edition,lang,Tempomat,EURO6dTemp  - minibus
 17
13 725 EUR
Çmimi neto

Minibus, furgon pasagjerësh

2019
3 661 km
Numri i ndenjëseve: 5

Online: 1m 27d

KTW Autohaus GmbH

M

Gjermani, DE-31137 Hildesheim

ID 59F16429

Mercedes-Benz V 220 lang,2xKlima,7G Tronic,7-Sitzer  - minibus
 18
30 065 EUR
Çmimi neto

Minibus, furgon pasagjerësh

2018
28 841 km
Numri i ndenjëseve: 7

Online: 2m 5d

KTW Autohaus GmbH

M

Gjermani, DE-31137 Hildesheim

ID 59F16282

Mercedes-Benz V 250 Avantgarde Extralang,2xKlima,Standheizung  - minibus
 19
37 162 EUR
Çmimi neto

Minibus, furgon pasagjerësh

2018
17 248 km
Numri i ndenjëseve: 8

Online: 2m 5d

KTW Autohaus GmbH

M

Gjermani, DE-31137 Hildesheim

ID 59F16006

Trego të gjitha ofertat (208)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te KTW Autohaus GmbH
Mesazhi u dërgua.