Kutsch Fahrzeughandels GmbH
Kutsch Fahrzeughandels GmbH
I besueshëm
Më shumë se 1 vit me Truck1
Galeri

Kutsch Fahrzeughandels GmbH

Faqja e internetit
https://www.kutsch-lkw.de/
Orari i punës
08:00-17:00 E Hënë - E Premte
Vendndodhja
Gjermani, D-52477 Alsdorf
Carl - Zeiss-Str. 26, D - 52477 Alsdorf
Ofertat e fundit
Müller-Mitteltal ETÜ-TA-R 11,9 Tieflader,verzinkt, Gitterrostramp  - rimorkio me plan ngarkimi të ulët
 15
17 995 EUR
Çmimi neto

Rimorkio me plan ngarkimi të ulët

E re
2020
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 8 770 kg
Pesha bruto: 11 900 kg

Online: 4d

Kutsch Fahrzeughandels GmbH

Gjermani, D-52477 Alsdorf

MAN TGM 15.250 LL Tiefkühlwagen/Lbw. nur 185Tkm  - kamion frigorifer
 15
27 900 EUR
Çmimi neto

Kamion frigorifer

2012
185 000 km
4x2
250 hp
Pesha bruto: 15 500 kg

Online: 4d

Kutsch Fahrzeughandels GmbH

Gjermani, D-52477 Alsdorf

MAN TGM 15.290 LL Koffer, Klima  - kamion vagonetë
 12
20 900 EUR
Çmimi neto

Kamion vagonetë

2012
300 000 km
4x2
290 hp
Pesha bruto: 15 500 kg

Online: 4d

Kutsch Fahrzeughandels GmbH

Gjermani, D-52477 Alsdorf

Mercedes-Benz 1845LL Actros Milch, HLW isoliert, TOP  - autobot
 20
55 900 EUR
Çmimi neto

Autobot për transportimin e ushqimit

2014
866 000 km
4x2
Pesha bruto: 18 000 kg

Online: 4d

Kutsch Fahrzeughandels GmbH

Gjermani, D-52477 Alsdorf

Müller-Mitteltal Ka-Ta-R 11,9 MASTERLINE mit Rampen, LED...  - rimorkio vetëshkarkuese
 17
18 275 EUR
Çmimi neto

Rimorkio vetëshkarkuese

E re
2020
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 8 750 kg
Pesha bruto: 11 900 kg

Online: 4d

Kutsch Fahrzeughandels GmbH

Gjermani, D-52477 Alsdorf

Müller-Mitteltal ETÜ-TA-R 11,9 Tieflader,verzinkt, Gitterrostramp  - rimorkio me plan ngarkimi të ulët
 14
18 190 EUR
Çmimi neto

Rimorkio me plan ngarkimi të ulët

E re
2020
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 8 770 kg
Pesha bruto: 11 900 kg

Online: 8d

Kutsch Fahrzeughandels GmbH

Gjermani, D-52477 Alsdorf

MAN TGL 12.250 BL Pritsche 7,20m  - kamion me perde anësore
 12
12 500 EUR
Çmimi neto

Kamion me perde anësore

2011
395 000 km
4x2
250 hp
Pesha bruto: 11 990 kg

Online: 8d

Kutsch Fahrzeughandels GmbH

Gjermani, D-52477 Alsdorf

Kempf SKM 38/3 Stahl ca. 35m³ Coil, Marcolin elektr.  - gjysmërimorkio vetëshkarkuese
 8
23 500 EUR
Çmimi neto

Gjysmërimorkio vetëshkarkuese

2015
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 30 340 kg
Pesha bruto: 38 000 kg

Online: 22d

Kutsch Fahrzeughandels GmbH

Gjermani, D-52477 Alsdorf

Müller-Mitteltal ETÜ-TA-R Tandem - Tieflader 14,4t  - rimorkio me plan ngarkimi të ulët
 14
20 900 EUR
Çmimi neto

Rimorkio me plan ngarkimi të ulët

E re
2020
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 10 900 kg
Pesha bruto: 14 400 kg

Online: 22d

Kutsch Fahrzeughandels GmbH

Gjermani, D-52477 Alsdorf

MAN TGL 12.240 BL Koffer, Hochdach, AHK, Klima  - kamion vagonetë
 15
8 900 EUR
Çmimi neto

Kamion vagonetë

2006
896 000 km
4x2
Pesha bruto: 11 990 kg

Online: 24d

Kutsch Fahrzeughandels GmbH

Gjermani, D-52477 Alsdorf

Trego të gjitha ofertat (21)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te Kutsch Fahrzeughandels GmbH
Mesazhi u dërgua.