LEON AND LEON LTD nga Mbretëria e Bashkuar, 30 ads tanishme
Shqipëri - Shqiptar | EUR
00
Identifikohu ose regjistrohu

LEON AND LEON LTD

Aktivitetet
Qira, Ankand, Dorëzim, Zhdoganimi, Riparimi dhe shërbimi
Vendndodhja
Mbretëria e Bashkuar, Walsall
214 WATLING STREET WEST SUITE WATLING CHAMBERS CANNOCK WS11 0BD, United Kingdom
Shih hartën
Ora lokale e shitësit:06:32

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Ofertat më të mira
Manitou MLT 634 120 - Ekskavator teleskopik: foto 1
Manitou MLT 634 120 - Ekskavator teleskopik: foto 2
Manitou MLT 634 120 - Ekskavator teleskopik: foto 3
Manitou MLT 634 120 - Ekskavator teleskopik: foto 4
Manitou MLT 634 120 - Ekskavator teleskopik: foto 5
20036260 orët
Mbretëria e Bashkuar
Kontakto shitësin
John Deere 6140R - Traktor: foto 1
John Deere 6140R - Traktor: foto 2
John Deere 6140R - Traktor: foto 3
John Deere 6140R - Traktor: foto 4
John Deere 6140R - Traktor: foto 5
2014
Mbretëria e Bashkuar
Kontakto shitësin
Claas 6150 Cebis - Traktor: foto 1
Claas 6150 Cebis - Traktor: foto 2
Claas 6150 Cebis - Traktor: foto 3
Claas 6150 Cebis - Traktor: foto 4
Claas 6150 Cebis - Traktor: foto 5
2018
Mbretëria e Bashkuar
Kontakto shitësin
New Holland TM190 - Traktor: foto 1
New Holland TM190 - Traktor: foto 2
New Holland TM190 - Traktor: foto 3
New Holland TM190 - Traktor: foto 4
New Holland TM190 - Traktor: foto 5
E re20038640 orët
Mbretëria e Bashkuar
Kontakto shitësin
Ofertat e fundit
Claas Atos 340 - Traktor: foto 1
Claas Atos 340 - Traktor: foto 2
Claas Atos 340 - Traktor: foto 3
Claas Atos 340 - Traktor: foto 4
Claas Atos 340 - Traktor: foto 5
Shiko të gjitha fotot (7)

Traktor Claas Atos 340

20192450 orët
Mbretëria e Bashkuar
Botuar: 7d

39 770EUR

 • ≈ 4 129 279 ALL
 • ≈ 43 160 USD
20192450 orët
Mbretëria e Bashkuar
Kontakto shitësin
Hyundai Robex 140 LC 9A - Ekskavator me zinxhirë: foto 1
Hyundai Robex 140 LC 9A - Ekskavator me zinxhirë: foto 2
Hyundai Robex 140 LC 9A - Ekskavator me zinxhirë: foto 3

Ekskavator me zinxhirë Hyundai Robex 140 LC 9A

20145300 orët
Mbretëria e Bashkuar
Botuar: 11d

26 320EUR

 • ≈ 2 732 779 ALL
 • ≈ 28 563 USD
20145300 orët
Mbretëria e Bashkuar
Kontakto shitësin
Case IH Mx110 - Traktor: foto 1
Case IH Mx110 - Traktor: foto 2
Case IH Mx110 - Traktor: foto 3
Case IH Mx110 - Traktor: foto 4
Case IH Mx110 - Traktor: foto 5
Shiko të gjitha fotot (6)

Traktor Case IH Mx110

200210800 orët
Mbretëria e Bashkuar
Botuar: 11d

17 840EUR

 • ≈ 1 852 309 ALL
 • ≈ 19 360 USD
200210800 orët
Mbretëria e Bashkuar
Kontakto shitësin
Case IH Luxxum 120 - Traktor: foto 1
Case IH Luxxum 120 - Traktor: foto 2
Case IH Luxxum 120 - Traktor: foto 3
Case IH Luxxum 120 - Traktor: foto 4
Case IH Luxxum 120 - Traktor: foto 5
Shiko të gjitha fotot (5)

Traktor Case IH Luxxum 120

20193475 orët
Mbretëria e Bashkuar
Botuar: 11d

38 010EUR

 • ≈ 3 946 540 ALL
 • ≈ 41 250 USD
20193475 orët
Mbretëria e Bashkuar
Kontakto shitësin
Manitou 630 105 - Ekskavator teleskopik: foto 1
Manitou 630 105 - Ekskavator teleskopik: foto 2
Manitou 630 105 - Ekskavator teleskopik: foto 3
Manitou 630 105 - Ekskavator teleskopik: foto 4
Manitou 630 105 - Ekskavator teleskopik: foto 5
Shiko të gjitha fotot (8)

Ekskavator teleskopik Manitou 630 105

2019
Mbretëria e Bashkuar
Botuar: 14d

35 670EUR

 • ≈ 3 703 580 ALL
 • ≈ 38 710 USD
2019
Mbretëria e Bashkuar
Kontakto shitësin
John Deere 5090M - Traktor: foto 1
John Deere 5090M - Traktor: foto 2
John Deere 5090M - Traktor: foto 3
John Deere 5090M - Traktor: foto 4
John Deere 5090M - Traktor: foto 5
Shiko të gjitha fotot (8)

Traktor John Deere 5090M

20104900 orët
Mbretëria e Bashkuar
Botuar: 14d

23 980EUR

 • ≈ 2 489 819 ALL
 • ≈ 26 024 USD
20104900 orët
Mbretëria e Bashkuar
Kontakto shitësin
Trego të gjitha ofertat(30)
t1 test dealer - LEON AND LEON LTD
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.