LIDER LOWBED ARACUSTU EKIPMANLARI INSAAT SANAYI nga Turqia, 50 ads tanishme
Shqipëri - Shqiptar | EUR
00
Identifikohu ose regjistrohu

LIDER LOWBED ARACUSTU EKIPMANLARI INSAAT SANAYI

Aktivitetet
Prodhimi vetanak
Faqja e internetit e kompanisë
Vendndodhja
Turqia, Konya
Horozluhan mahallesi Özge sokak No:27 Selçuklu/Konya/Turkey
Shih hartën
Orari i punës
00:00-24:00E Hënë - E Premte
00:00-24:00E Shtunë
Ora lokale e shitësit:23:57

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

I besueshëm
7 Më shumë se 7 vjet me Truck1
L LİDER shitës i autorizuar
4.3
6 komente
Burim: Google Maps
Ofertat më të mira
LIDER 2024 YEAR NEW MODELS containeer flatbes semi TRAILER FOR SALE - Gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët: foto 1
LIDER 2024 YEAR NEW MODELS containeer flatbes semi TRAILER FOR SALE - Gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët: foto 2
LIDER 2024 YEAR NEW MODELS containeer flatbes semi TRAILER FOR SALE - Gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët: foto 3
LIDER 2024 YEAR NEW MODELS containeer flatbes semi TRAILER FOR SALE - Gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët: foto 4
LIDER 2024 YEAR NEW MODELS containeer flatbes semi TRAILER FOR SALE - Gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët: foto 5
E re20246-aksNgarkesa e dobishme: 50000 kgPesha bruto: 57000 kg
Senegali
LIDER 2024 YEAR NEW LOWBED TRAILER FOR SALE (MANUFACTURER COMPANY) - Gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët: foto 1
LIDER 2024 YEAR NEW LOWBED TRAILER FOR SALE (MANUFACTURER COMPANY) - Gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët: foto 2
LIDER 2024 YEAR NEW LOWBED TRAILER FOR SALE (MANUFACTURER COMPANY) - Gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët: foto 3
LIDER 2024 YEAR NEW LOWBED TRAILER FOR SALE (MANUFACTURER COMPANY) - Gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët: foto 4
LIDER 2024 YEAR NEW LOWBED TRAILER FOR SALE (MANUFACTURER COMPANY) - Gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët: foto 5
E re20243-aksNgarkesa e dobishme: 45000 kgPesha bruto: 58500 kg
Serbia
LIDER LIDER NEW 2024 MODEL Car Carrier - Gjysmë rimorkio autotransportuese: foto 1
LIDER LIDER NEW 2024 MODEL Car Carrier - Gjysmë rimorkio autotransportuese: foto 2
LIDER LIDER NEW 2024 MODEL Car Carrier - Gjysmë rimorkio autotransportuese: foto 3
LIDER LIDER NEW 2024 MODEL Car Carrier - Gjysmë rimorkio autotransportuese: foto 4
LIDER LIDER NEW 2024 MODEL Car Carrier - Gjysmë rimorkio autotransportuese: foto 5
E re20243-aks
Sllovenia
LIDER 2024  model new directly from manufacturer company available stock - Gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët: foto 1
LIDER 2024  model new directly from manufacturer company available stock - Gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët: foto 2
LIDER 2024  model new directly from manufacturer company available stock - Gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët: foto 3
LIDER 2024  model new directly from manufacturer company available stock - Gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët: foto 4
LIDER 2024  model new directly from manufacturer company available stock - Gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët: foto 5
E re20244-aksNgarkesa e dobishme: 90000 kgPesha bruto: 103000 kg
Turqia
Ofertat e fundit
LIDER 2024 NEW Truck and Auto Carrier - Gjysmë rimorkio autotransportuese: foto 1
LIDER 2024 NEW Truck and Auto Carrier - Gjysmë rimorkio autotransportuese: foto 2
LIDER 2024 NEW Truck and Auto Carrier - Gjysmë rimorkio autotransportuese: foto 3
LIDER 2024 NEW Truck and Auto Carrier - Gjysmë rimorkio autotransportuese: foto 4

LIDER 2024 NEW Truck and Auto Carrier

Gjysmë rimorkio autotransportuese
E re20243-aks
Turqia, Horozluhan mahallesi Özge sokak No:27 Selçuklu/Konya/Turkey
Botuar: 1m 12d

79 500EUR

  • ≈ 7 968 285 ALL
  • ≈ 84 999 USD
E re20243-aks
Turqia, Horozluhan mahallesi Özge sokak No:27 Selçuklu/Konya/Turkey
LIDER 2024 NEW UNUSED READY IN FACTORY STOCK - Gjysmë rimorkio autotransportuese: foto 1
LIDER 2024 NEW UNUSED READY IN FACTORY STOCK - Gjysmë rimorkio autotransportuese: foto 2
LIDER 2024 NEW UNUSED READY IN FACTORY STOCK - Gjysmë rimorkio autotransportuese: foto 3
LIDER 2024 NEW UNUSED READY IN FACTORY STOCK - Gjysmë rimorkio autotransportuese: foto 4
LIDER 2024 NEW UNUSED READY IN FACTORY STOCK - Gjysmë rimorkio autotransportuese: foto 5
Shiko të gjitha fotot (19)

LIDER 2024 NEW UNUSED READY IN FACTORY STOCK

Gjysmë rimorkio autotransportuese
E re20243-aksNgarkesa e dobishme: 38000 kg
Holandë
Botuar: 1m 12dNumri i referencës 420027

74 500EUR

  • ≈ 7 467 135 ALL
  • ≈ 79 653 USD
E re20243-aksNgarkesa e dobishme: 38000 kg
Holandë
LIDER LIDER DUMPER READY STOCKS NEW 2024 YEAR - Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese: foto 1
LIDER LIDER DUMPER READY STOCKS NEW 2024 YEAR - Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese: foto 2
LIDER LIDER DUMPER READY STOCKS NEW 2024 YEAR - Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese: foto 3
LIDER LIDER DUMPER READY STOCKS NEW 2024 YEAR - Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese: foto 4
LIDER LIDER DUMPER READY STOCKS NEW 2024 YEAR - Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese: foto 5
Shiko të gjitha fotot (20)

LIDER LIDER DUMPER READY STOCKS NEW 2024 YEAR

Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese
E re20243-aksNgarkesa e dobishme: 40000 kgPesha bruto: 6800 kg
Rumani
Botuar: 1m 12dNumri i referencës 2022
Pyet për çmimin
E re20243-aksNgarkesa e dobishme: 40000 kgPesha bruto: 6800 kg
Rumani
LIDER 2024 MODELS NEW LIDER TRAILER MANUFACTURER COMPANY - Gjysmë rimorkio me bot: foto 1
LIDER 2024 MODELS NEW LIDER TRAILER MANUFACTURER COMPANY - Gjysmë rimorkio me bot: foto 2
LIDER 2024 MODELS NEW LIDER TRAILER MANUFACTURER COMPANY - Gjysmë rimorkio me bot: foto 3
LIDER 2024 MODELS NEW LIDER TRAILER MANUFACTURER COMPANY - Gjysmë rimorkio me bot: foto 4
LIDER 2024 MODELS NEW LIDER TRAILER MANUFACTURER COMPANY - Gjysmë rimorkio me bot: foto 5
Shiko të gjitha fotot (17)

LIDER 2024 MODELS NEW LIDER TRAILER MANUFACTURER COMPANY

Gjysmë rimorkio me bot
E re20243-aks
Turqia, Büyük kayacık OSB mahallesi 508 sok no 8/1
Botuar: 1m 14d
Pyet për çmimin
E re20243-aks
Turqia, Büyük kayacık OSB mahallesi 508 sok no 8/1
LIDER NEW 2024 MODELNEW READY IN STOCKS From MANUFACTURER STOCK - Transportjer kontejnerësh/ Gjysmë rimorkio me karroceri të çmontueshme: foto 1
LIDER NEW 2024 MODELNEW READY IN STOCKS From MANUFACTURER STOCK - Transportjer kontejnerësh/ Gjysmë rimorkio me karroceri të çmontueshme: foto 2
LIDER NEW 2024 MODELNEW READY IN STOCKS From MANUFACTURER STOCK - Transportjer kontejnerësh/ Gjysmë rimorkio me karroceri të çmontueshme: foto 3
LIDER NEW 2024 MODELNEW READY IN STOCKS From MANUFACTURER STOCK - Transportjer kontejnerësh/ Gjysmë rimorkio me karroceri të çmontueshme: foto 4
LIDER NEW 2024 MODELNEW READY IN STOCKS From MANUFACTURER STOCK - Transportjer kontejnerësh/ Gjysmë rimorkio me karroceri të çmontueshme: foto 5
Shiko të gjitha fotot (20)

LIDER NEW 2024 MODELNEW READY IN STOCKS From MANUFACTURER STOCK

Transportjer kontejnerësh/ Gjysmë rimorkio me karroceri të çmontueshme
E re20243-aksNgarkesa e dobishme: 50000 kgPesha bruto: 57000 kg
Turqia, Horozluhan mahallesi Özge sokak No:27 Selçuklu/Konya/Turkey
Botuar: 1m 14d
Pyet për çmimin
E re20243-aksNgarkesa e dobishme: 50000 kgPesha bruto: 57000 kg
Turqia, Horozluhan mahallesi Özge sokak No:27 Selçuklu/Konya/Turkey
LIDER 2024 model 150 Tons capacity Lowbed semi trailer - Gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët: foto 1
LIDER 2024 model 150 Tons capacity Lowbed semi trailer - Gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët: foto 2
LIDER 2024 model 150 Tons capacity Lowbed semi trailer - Gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët: foto 3
LIDER 2024 model 150 Tons capacity Lowbed semi trailer - Gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët: foto 4
LIDER 2024 model 150 Tons capacity Lowbed semi trailer - Gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët: foto 5
Shiko të gjitha fotot (17)

LIDER 2024 model 150 Tons capacity Lowbed semi trailer

Gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët
E re202410-aksNgarkesa e dobishme: 150000 kgPesha bruto: 168000 kg
Belgjikë
Botuar: 1m 14d
Pyet për çmimin
E re202410-aksNgarkesa e dobishme: 150000 kgPesha bruto: 168000 kg
Belgjikë
Trego të gjitha ofertat(50)
t1 test dealer - LIDER LOWBED ARACUSTU EKIPMANLARI INSAAT SANAYI
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.