Lohmann CT-Line Nutzfahrzeuge UG

Lohmann CT-Line Nutzfahrzeuge UG

Faqja e internetit
www.lohmann-ctline.com
Vendndodhja
Gjermani, Bedburg-Hau
Lohmann CT-Line Nutzfahrzeuge UG
Antoniter Str. 20
DE 47551 Bedburg-Hau, Germany
Personat e kontaktit
Dörte Lohmann
Uwe Lohmann
Deutsch, English, Español, Français
Ofertat e fundit
 HAR 18.70 Container Anhänger - transportjer kontejnerësh/ rimorkio me karroceri të çmontueshme
 8
1 900 EUR

Transportjer kontejnerësh/ rimorkio me karroceri të çmontueshme

1995
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 14 340 kg
Pesha bruto: 18 000 kg

Online: 7d

Lohmann CT-Line Nutzfahrzeuge UG

15

Gjermani, Bedburg-Hau

ID 3875

 Ambrassador 200 Linienbus 36 Sitz 42 Stehplätze - autobus qyteti
 12
4 900 EUR

Autobus qyteti

2005
646 800 km
Numri i ndenjëseve: 36

Online: 7d

Lohmann CT-Line Nutzfahrzeuge UG

15

Gjermani, Bedburg-Hau

ID *** DUPLIKAT *** 2672

MAN TGS 26.320 6x2 LL Koffer / EEV / Lenkachse - kamion vagonetë
 5
16 900 EUR

Kamion vagonetë

2011
481 172 km
6x2
319 hp
Ngarkesa e dobishme: 12 130 kg
Pesha bruto: 26 000 kg

Online: 16d

Lohmann CT-Line Nutzfahrzeuge UG

15

Gjermani, Bedburg-Hau

ID *** DUPLIKAT *** 1269

SCANIA P 320 6x2 MLB SafeServer - kamion pijesh
 8
29 900 EUR

Kamion pijesh

2012
313 000 km
6x2
319 hp
Ngarkesa e dobishme: 14 895 kg
Pesha bruto: 25 700 kg

Online: 16d

Lohmann CT-Line Nutzfahrzeuge UG

15

Gjermani, Bedburg-Hau

ID *** DUPLIKAT *** 7531

 2-Achs Tandem Anhänger + LBW 2500 KG - rimorkio me vagonetë të mbyllur
 6
2 500 EUR

Rimorkio me vagonetë të mbyllur

2009
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 10 500 kg
Pesha bruto: 18 000 kg

Online: 1m 11d

Lohmann CT-Line Nutzfahrzeuge UG

15

Gjermani, Bedburg-Hau

ID 7348

 4 x 2-Achs Tandem Anhänger + LBW 2500 KG - rimorkio frigorifer
 6
2 500 EUR

Rimorkio frigorifer

2009
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 10 500 kg
Pesha bruto: 18 000 kg

Online: 1m 11d

Lohmann CT-Line Nutzfahrzeuge UG

15

Gjermani, Bedburg-Hau

ID 7474

 4 x 2-Achs Tandem Anhänger + LBW 2500 KG - rimorkio me vagonetë të mbyllur
 5
2 500 EUR

Rimorkio me vagonetë të mbyllur

2009
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 10 500 kg
Pesha bruto: 18 000 kg

Online: 1m 11d

Lohmann CT-Line Nutzfahrzeuge UG

15

Gjermani, Bedburg-Hau

ID 27434

 2-Achs Tandem Anhänger + LBW 2500 KG - rimorkio frigorifer
 4
2 500 EUR

Rimorkio frigorifer

2009
Ngarkesa e dobishme: 10 500 kg
Pesha bruto: 18 000 kg

Online: 1m 11d

Lohmann CT-Line Nutzfahrzeuge UG

15

Gjermani, Bedburg-Hau

ID 7435

SCANIA R 440 Getränkewagen + 2-Achs Anhänger Schwenkw. - kamion pijesh
 13
17 900 EUR

Kamion pijesh

2011
582 000 km
6x2
440 hp
Ngarkesa e dobishme: 13 265 kg
Pesha bruto: 25 700 kg

Online: 2m 3d

Lohmann CT-Line Nutzfahrzeuge UG

15

Gjermani, Bedburg-Hau

ID 1057

MERCEDES-BENZ Stadtbus MCV C 120 46 Sitze - autobus suburban
 10
38 900 EUR

Autobus suburban

2006
200 km
Numri i ndenjëseve: 46

Online: 3m 10d

Lohmann CT-Line Nutzfahrzeuge UG

15

Gjermani, Bedburg-Hau

ID 8899

Trego të gjitha ofertat (12)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te Lohmann CT-Line Nutzfahrzeuge UG
Mesazhi u dërgua.