LOTUS Containers sp. z o.o.

LOTUS Containers sp. z o.o.

Vendndodhja
Poloni, Gdynia
Śląska 53, B204 81-304 Gdynia, Poland
Personat e kontaktit
Viktoriia Yurash
English, Polski, Русский, Українська
Ofertat e fundit
Shipping Container 20DV  - kontejner
 3
1 400 EUR
Çmimi neto

Kontejner

Online: 1m 25d

LOTUS Containers sp. z o.o.

Serbia, Belgrade Luka

Container 20DV - kontejner
 5
1 170 EUR
Çmimi neto

Kontejner

Online: 2m 14d

LOTUS Containers sp. z o.o.

Poloni, Gdynia

Carrier Thinline - kontejner
 8
3 501 EUR
Çmimi neto

Kontejner

2007

Online: 3m 12d

LOTUS Containers sp. z o.o.

Poloni, Śląska 53, B204 81-304 Gdynia, Poland

Container 40HC One Way  - kontejner
 8
3 572 EUR
Çmimi neto

Kontejner

E re
2018

Online: 5m 14d

LOTUS Containers sp. z o.o.

Poloni, Łódż, Poland

Container 20HC One Way  - kontejner
 5
2 500 EUR
Çmimi neto

Kontejner

E re
2019

Online: 5m 17d

LOTUS Containers sp. z o.o.

Poloni, Gdynia

Container 20DV - kontejner
 4
1 450 EUR
-3.3%
Çmimi neto

Kontejner

Online: 5m 23d

LOTUS Containers sp. z o.o.

Serbia, Žorža Klemansoa 37; Luka „Beograd" a.d

Container 40HC - kontejner
 9
1 500 EUR
-3.2%
Çmimi neto

Kontejner

Online: 5m 23d

LOTUS Containers sp. z o.o.

Poloni, Jagiellońska 88, 00-992 Warsaw, Poland

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te LOTUS Containers sp. z o.o.
Mesazhi u dërgua.