Luecke-Schroeder

Luecke-Schroeder

Faqja e internetit
www.luecke-schroeder.de
Orari i punës
08:00-18:00 E Hënë - E Premte
08:00-12:00 E Shtunë
Vendndodhja
Gjermani, Hunteburg
Schwagstorfer Str.14, 49163 Bohmte-Hunteburg, Germany
Personat e kontaktit
L. Bölscher
Deutsch
Ofertat e fundit
Weidemann Teleskopradlader 5080T - fadromë me goma
 20
56 302 EUR

Fadromë me goma

2016
4 055 orët
117 hp

Online: 3d

Luecke-Schroeder

Gjermani, 49163 Bohmte/Hunteburg, Deutschland

Weidemann 1280 - fadromë me goma
 17
23 938 EUR

Fadromë me goma

2013
3 115 orët
34 hp

Online: 3d

Luecke-Schroeder

Gjermani, 49163 Bohmte/Hunteburg, Deutschland

Deutz-Fahr DX 3.90 - traktor me goma
 20
15 750 EUR

Traktor me goma

9 140 orët
Pesha neto: 3 780 kg
73 hp

Online: 10d

Luecke-Schroeder

Gjermani, 49163 Bohmte/Hunteburg, Deutschland

FENDT Farmer 309 Ci - traktor me goma
 20
31 900 EUR
Çmimi neto

Traktor me goma

10 580 orët
Pesha neto: 4 520 kg
112 hp

Online: 14d

Luecke-Schroeder

Gjermani, Schwagstorfer Str.14, 49163 Bohmte-Hunteburg, Germany

Fendt Vario 724 SCR Profi Plus - traktor me goma
 20
91 250 EUR

Traktor me goma

2012
5 190 orët
Pesha neto: 7 500 kg
233 hp

Online: 17d

Luecke-Schroeder

Gjermani, 49163 Bohmte/Hunteburg, Deutschland

Deutz-Fahr D 6006 - traktor me goma
 13
6 150 EUR

Traktor me goma

8 430 orët
Pesha neto: 2 550 kg
61 hp

Online: 27d

Luecke-Schroeder

Gjermani, 49163 Bohmte/Hunteburg, Deutschland

Agro-Tom ATH 3M - lesë
 8
3 345 EUR

Lesë

2012

Online: 1m 11d

Luecke-Schroeder

Gjermani, 49163 Bohmte/Hunteburg, Deutschland

Rabe Super Albatros V 140 MV - plug
 12
12 500 EUR

Plug

2007

Online: 1m 11d

Luecke-Schroeder

Gjermani, 49163 Bohmte/Hunteburg, Deutschland

New Holland T 7.210 Autocommand - traktor me goma
 20
60 000 EUR

Traktor me goma

2011
2 840 orët
Pesha neto: 6 910 kg

Online: 1m 11d

Luecke-Schroeder

Gjermani, 49163 Bohmte/Hunteburg, Deutschland

Hassia DK- 300/ 29- Howard HK30 300 - mbjellëse e kombinuar në radhë
 20
4 000 EUR

Mbjellëse e kombinuar në radhë

Online: 1m 11d

Luecke-Schroeder

Gjermani, 49163 Bohmte/Hunteburg, Deutschland

Trego të gjitha ofertat (12)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te Luecke-Schroeder
Mesazhi u dërgua.