MAN Truck & Bus Italia Spa

MAN Truck & Bus Italia Spa

Faqja e internetit
www.man-topused.it
Vendndodhja
Itali, Piacenza
Strada dei Dossarelli snc, I-29100 Piacenza (PC), Italy / Strada dei dossarelli 27 29122 Piacenza - Pc, Italy
Personat e kontaktit
Michele Montini
Deutsch, English, Français, Italiano
Ofertat e fundit
MAN MAN TGX 18.480 4X2 BLS-EL - njësia e traktorit
 9
Pyet për çmimin

Njësia e traktorit

2015
599 000 km
4x2
480 hp
Pesha bruto: 18 000 kg

Online: 1orë 2min

MAN Truck & Bus Italia Spa

Itali, Piacenza

ID 0001100462

MAN MAN TGX 18.480 4X2 BLS-EL - njësia e traktorit
 11
Pyet për çmimin

Njësia e traktorit

2015
418 000 km
4x2
480 hp
Pesha bruto: 18 000 kg

Online: 1orë 2min

MAN Truck & Bus Italia Spa

Itali, Piacenza

ID 0001087038

MAN MAN TGX 18.480 4X2 BLS - njësia e traktorit
 6
Pyet për çmimin

Njësia e traktorit

2016
440 800 km
4x2
480 hp
Pesha bruto: 18 000 kg

Online: 1orë 2min

MAN Truck & Bus Italia Spa

Itali, Piacenza

ID 0001040998

MAN MAN TGX 18.480 4X2 BLS-EL - njësia e traktorit
 16
Pyet për çmimin

Njësia e traktorit

2014
541 000 km
4x2
480 hp
Pesha bruto: 18 000 kg

Online: 4d

MAN Truck & Bus Italia Spa

Itali, Piacenza

ID 0001057631

MAN MAN TGX 18.480 4X2 BLS-EL - njësia e traktorit
 12
Pyet për çmimin

Njësia e traktorit

2014
561 100 km
4x2
480 hp
Pesha bruto: 18 000 kg

Online: 4d

MAN Truck & Bus Italia Spa

Itali, Piacenza

ID 0001057629

MAN MAN TGX 18.480 4X2 BLS-EL - njësia e traktorit
 15
Pyet për çmimin

Njësia e traktorit

2014
535 153 km
4x2
480 hp
Pesha bruto: 18 000 kg

Online: 4d

MAN Truck & Bus Italia Spa

Itali, Piacenza

ID 0001057640

MAN MAN TGX 18.480 4X2 BLS-EL - njësia e traktorit
 13
Pyet për çmimin

Njësia e traktorit

2015
534 770 km
4x2
480 hp
Pesha bruto: 18 000 kg

Online: 7d

MAN Truck & Bus Italia Spa

Itali, Piacenza

ID 0001071825

MAN MAN TGL 12.220 4X2 BL - kamion vagonetë
 15
Pyet për çmimin

Kamion vagonetë

2018
82 539 km
4x2
209 hp
Ngarkesa e dobishme: 4 840 kg
Pesha bruto: 11 990 kg

Online: 7d

MAN Truck & Bus Italia Spa

Itali, Piacenza

ID 0001068404

MAN MAN TGX 18.480 4X2 BLS-EL - njësia e traktorit
 13
Pyet për çmimin

Njësia e traktorit

2014
434 000 km
4x2
480 hp
Pesha bruto: 18 000 kg

Online: 7d

MAN Truck & Bus Italia Spa

Itali, Piacenza

ID 0001005528

MAN MAN TGX 18.480 4X2 BLS-EL - njësia e traktorit
 13
Pyet për çmimin

Njësia e traktorit

2014
459 970 km
4x2
480 hp
Pesha bruto: 18 000 kg

Online: 7d

MAN Truck & Bus Italia Spa

Itali, Piacenza

ID 0001005525

Trego të gjitha ofertat (50)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te MAN Truck & Bus Italia Spa
Mesazhi u dërgua.