MAN Truck & Bus Deutschland GmbH - MAN TopUsed Center Berlin – Used Bus
Gjermani, Berlin
I besueshëm
Më shumë se 1 vit me Truck1
M MAN shitës i autorizuar
MAN Truck & Bus Deutschland GmbH - MAN TopUsed Center Berlin – Used Bus
I besueshëm
Më shumë se 1 vit me Truck1
M
MAN shitës i autorizuar

MAN Truck & Bus Deutschland GmbH - MAN TopUsed Center Berlin – Used Bus

Gjermani, Berlin
Faqja e internetit
Vendndodhja
Freiheit 7, 13597 Berlin, Germany
Ofertat e fundit
MAN LION'S INTERCITY C / R61 - autobus suburban
 12
169 000 EUR

Autobus suburban

2018
15 000 km

Online: 17orë 7min

ID 0001136135

Scania INTERLINK HD - autobus urban
178 000 EUR

Autobus urban

2017
166 593 km

Online: 13d

ID 0001138014

Neoplan CITYLINER 2 / N 1218 HDL - autobus urban
 1
178 000 EUR

Autobus urban

2015
420 000 km

Online: 16d

ID 0001059147

MAN MAN LION'S COACH R08 - autobus urban
 13
210 000 EUR

Autobus urban

2017
137 921 km

Online: 1m 4d

ID 0001108862

MAN MAN LION'S COACH R08 - autobus urban
 13
210 000 EUR

Autobus urban

2017
123 341 km

Online: 1m 4d

ID 0001108767

MAN MAN LION'S COACH R08 - autobus urban
 13
210 000 EUR

Autobus urban

2017
137 921 km

Online: 1m 4d

ID 0001108727

Volvo 9900 - autobus urban
145 000 EUR

Autobus urban

2015
344 698 km

Online: 1m 5d

ID 0001109642

MAN LION'S CITY C LE: A20 / A21 / A26 / A45 - autobus qyteti
 13
39 900 EUR

Autobus qyteti

2010
682 083 km

Online: 1m 5d

ID 0000859536

Mercedes-Benz INTOURO - autobus qyteti
 1
77 500 EUR

Autobus qyteti

2013
347 574 km

Online: 2m 16d

ID 0001093155

MAN LION'S COACH C / R09 - autobus urban
 1
124 900 EUR

Autobus urban

2014
507 699 km

Online: 2m 17d

ID 0001051837

Trego të gjitha ofertat (31)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te MAN Truck & Bus Deutschland GmbH - MAN TopUsed Center Berlin – Used Bus
Mesazhi u dërgua.