Dr. Mann Automobile GmbH

Dr. Mann Automobile GmbH

Faqja e internetit
www.mannmobile.de
Orari i punës
08:00-17:30 E Hënë - E Premte
09:00-13:00 E Shtunë
Vendndodhja
Gjermani, D-55122 Mainz
Mombacher Strasse 74, D-55122 Mainz, Germany
Ofertat e fundit
RENAULT Kangoo Grand 7 Sitzer Maxi Navi - furgon pasagjerësh
 20
10 600 EUR

Furgon pasagjerësh

2016
97 860 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 7
110 hp
Pesha bruto: 2 200 kg

Online: 2d

Dr. Mann Automobile GmbH

Gjermani, D-55122 Mainz

ID E KS MZ CP 1200

MERCEDES-BENZ Sprinter 316 CDI Koffer Maxi mit LBW - kamioncine me kontinier
 20
26 900 EUR

Kamioncine me kontinier

2018
56 255 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 3
163 hp
Ngarkesa e dobishme: 805 kg
Pesha bruto: 3 500 kg

Online: 2d

Dr. Mann Automobile GmbH

Gjermani, D-55122 Mainz

ID E MA HH BO 8451 LKW

SCANIA G440 Highline Euro 5 Hydraulik Retarder Spoiler - gjysmë-kamion
 16
18 500 EUR

Gjysmë-kamion

2013
719 000 km
438 hp
Ngarkesa e dobishme: 11 220 kg
Pesha bruto: 19 000 kg

Online: 2d

Dr. Mann Automobile GmbH

Gjermani, D-55122 Mainz

ID E MA DB 577 JC

MERCEDES-BENZ Sprinter II Kasten 310 CDI Maxi - furgon
 15
9 400 EUR

Furgon

2013
196 870 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 3
95 hp
Ngarkesa e dobishme: 1 200 kg
Pesha bruto: 3 500 kg

Online: 2d

Dr. Mann Automobile GmbH

Gjermani, D-55122 Mainz

ID E KS CS 843 YE PKW 2

MERCEDES-BENZ Sprinter 216 CDI top Ausstattung Automatik EU 6 - furgon
 20
14 500 EUR

Furgon

2016
213 107 km
Dizel
163 hp
Ngarkesa e dobishme: 849 kg
Pesha bruto: 3 025 kg

Online: 2d

Dr. Mann Automobile GmbH

Gjermani, D-55122 Mainz

ID E KS DLF9411 PKW

MERCEDES-BENZ Sprinter 316 CDI AHK 3,5 to. AHK Last - furgon
 20
24 900 EUR

Furgon

2018
31 191 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 3
163 hp

Online: 2d

Dr. Mann Automobile GmbH

Gjermani, D-55122 Mainz

ID E MA M DH 7202 LKW

MERCEDES-BENZ Sprinter Top Ausstattung 316 CDI Sortimo Einbau lang flach - furgon
 20
12 500 EUR

Furgon

2015
192 093 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 3
163 hp
Pesha bruto: 3 500 kg

Online: 2d

Dr. Mann Automobile GmbH

Gjermani, D-55122 Mainz

ID E MA DO HS 1470

MERCEDES-BENZ Actros 1845 Streamspace Voith L954083 - gjysmë-kamion
 20
28 900 EUR

Gjysmë-kamion

2015
390 727 km
448 hp
Ngarkesa e dobishme: 11 078 kg
Pesha bruto: 19 000 kg

Online: 2d

Dr. Mann Automobile GmbH

Gjermani, D-55122 Mainz

ID E MA DS 607 MY LKW

IVECO Daily Ka HKa 35 C 17. 3,5 to AHK Last Luftfe HA - furgon
 18
16 900 EUR
Çmimi bruto

Furgon

2014
126 708 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 3
169 hp
Ngarkesa e dobishme: 987 kg
Pesha bruto: 3 500 kg

Online: 2d

Dr. Mann Automobile GmbH

Gjermani, D-55122 Mainz

ID E KS MZ CP 683

MERCEDES-BENZ Sprinter II 314 CDI Maxi 3,5 To AHK Last - furgon
 20
23 500 EUR

Furgon

2018
54 185 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 3
142 hp
Pesha bruto: 3 500 kg

Online: 2d

Dr. Mann Automobile GmbH

Gjermani, D-55122 Mainz

ID E MA OF FL 2400 PKW

Trego të gjitha ofertat (67)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te Dr. Mann Automobile GmbH
Mesazhi u dërgua.