SARL MANULEX 01

SARL MANULEX 01

Vendndodhja
Francë, PÉROUGES
CHE Buiset 01800 PÉROUGES, France
Ofertat e fundit
 Jungheinrich EME112 - pirun paletash
 3
1 000 EUR

Pirun paletash

2004

Online: 4m 11d

SARL MANULEX 01

Francë, 01800 PÉROUGES France

 Climax H10M - pirun paletash
 2
580 EUR

Pirun paletash

2010
1 orët

Online: 4m 11d

SARL MANULEX 01

Francë, 01800 PÉROUGES France

 HU20-115TS - pirun paletash
 2
357 EUR

Pirun paletash

2011
1 orët

Online: 4m 11d

SARL MANULEX 01

Francë, 01800 PÉROUGES France

 Caterpillar 428 B - fadromë me shkarkim nga prapa
 7
23 000 EUR

Fadromë me shkarkim nga prapa

1995
5 492 orët

Online: 4m 14d

SARL MANULEX 01

Francë, 01160 405 route de la chapelle RN 75 - Saint Martin du Mont, FR France

 Faresin-Haulotte FM3000/17E - ekskavator teleskopik
 4
27 000 EUR

Ekskavator teleskopik

2003
3 272 orët

Online: 4m 14d

SARL MANULEX 01

Francë, 01800 PÉROUGES France

 Fenwick H15T - ngarkues me pirun ballor me 4 goma
 6
4 200 EUR

Ngarkues me pirun ballor me 4 goma

1990
1 000 orët

Online: 4m 14d

SARL MANULEX 01

Francë, 01160 405 route de la chapelle RN 75 - Saint Martin du Mont, FR France

 BT SV800H1 - pajisje për trajtimin e materialeve
 4
1 500 EUR

Pajisje për trajtimin e materialeve

1993
1 orët

Online: 4m 14d

SARL MANULEX 01

Francë, 01800 PÉROUGES France

 Toyota 4FG15 - ngarkues me pirun ballor me 4 goma
 6
4 300 EUR

Ngarkues me pirun ballor me 4 goma

1984
2 476 orët

Online: 4m 14d

SARL MANULEX 01

Francë, 01160 405 route de la chapelle RN 75 - Saint Martin du Mont, FR France

 Haulotte FM3500/14E - ekskavator teleskopik
 6
25 000 EUR

Ekskavator teleskopik

2003
2 421 orët

Online: 4m 14d

SARL MANULEX 01

Francë, 01800 PÉROUGES France

 DV.3504/33 - ngarkues me pirun ballor me 4 goma
 6
4 500 EUR

Ngarkues me pirun ballor me 4 goma

1980
3 728 orët

Online: 4m 14d

SARL MANULEX 01

Francë, 01800 PÉROUGES France

Trego të gjitha ofertat (28)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te SARL MANULEX 01
Mesazhi u dërgua.