MAT OCCAZ

Telefonat
Vendndodhja
Francë, MONTFERMIER
545 route du village 82270 MONTFERMIER, France
Ofertat e fundit
Kverneland Frd 320 - makinë kompostimi
 6
3 800 EUR

Makinë kompostimi

2009

Online: 11d

MAT OCCAZ

Francë, MONTFERMIER

ID 450

Rau Polymag - kultivator
 7
4 950 EUR

Kultivator

1999

Online: 11d

MAT OCCAZ

Francë, MONTFERMIER

ID 416

Linde E16P - ngarkues me pirun ballor me 4 goma
 4
4 000 EUR

Ngarkues me pirun ballor me 4 goma

2006
14 000 orët
Lartësia e ngritjes: 3 500 mm
Kapaciteti ngritës: 1 600 kg

Online: 16d

MAT OCCAZ

Francë, MONTFERMIER

Arborop Grip 2000 - ngarkues me pirun për terren të ashpër
 8
14 900 EUR

Ngarkues me pirun për terren të ashpër

2002
3 000 orët
Lartësia e ngritjes: 3 200 mm
Kapaciteti ngritës: 1 800 kg

Online: 16d

MAT OCCAZ

Francë, MONTFERMIER

ID 650

Bargam  - spërkatës i montuar në traktor
 10
Pyet për çmimin

Spërkatës i montuar në traktor

2008

Online: 28d

MAT OCCAZ

Francë, MONTFERMIER

ID 414

Sambron T3070 - ekskavator teleskopik
 3
Pyet për çmimin

Ekskavator teleskopik

1995
3 150 orët
Lartësia e ngritjes: 7 000 mm
Kapaciteti ngritës: 3 000 kg

Online: 28d

MAT OCCAZ

Francë, MONTFERMIER

ID 415

Kooi Aap Rex - ngarkues me pirun
 9
4 200 EUR

Ngarkues me pirun

1988
2 000 orët
Lartësia e ngritjes: 3 600 mm
Kapaciteti ngritës: 2 000 kg

Online: 28d

MAT OCCAZ

Francë, MONTFERMIER

ID 413

Evrard ALPHA 2500 - spërkatës i vetëlëvizshëm
 8
Pyet për çmimin

Spërkatës i vetëlëvizshëm

1998
130 hp

Online: 28d

MAT OCCAZ

Francë, MONTFERMIER

ID 411

Bugnot Rapidlab - plug
 6
Pyet për çmimin

Plug

2010

Online: 1m 25d

MAT OCCAZ

Francë, MONTFERMIER

ID 406

Fitosa Express - kultivator
 9
6 200 EUR

Kultivator

2008

Online: 1m 25d

MAT OCCAZ

Francë, MONTFERMIER

ID 390

Trego të gjitha ofertat (30)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te MAT OCCAZ
Mesazhi u dërgua.