Mengel Gabelstapler GmbH nga Gjermani, ads tanishme
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Mengel Gabelstapler GmbH

Vlerësim
4.9 17 komente
Orari i punës
07:30-16:30 E Hënë - E Premte
Vendndodhja
Gjermani, Garbsen
Fockestrasse 17, 30827 Garbsen, Germany
Personat e kontaktit
Markus Mengel
Deutsch, English
Ofertat e fundit
 Still RX 20-20 P - pirun elektrik
 7
Pyet për çmimin

Pirun elektrik

2017
Elektro
12 070 orët
Lartësia e ngritjes: 6 115 mm
Kapaciteti ngritës: 2 000 kg

Botuar: 2d

Mengel Gabelstapler GmbH

7

Gjermani, Garbsen

Numri i referencës  03-15427

 Toyota 02-8 FGF 25 / Juni.2023 - pirun më gaz
18 500 EUR
Çmimi pa. TVSH

Pirun më gaz

2017
LPG
5 210 orët
Lartësia e ngritjes: 5 000 mm
Kapaciteti ngritës: 2 500 kg

Botuar: 2d

Mengel Gabelstapler GmbH

7

Gjermani, Garbsen

Numri i referencës  08-15369W

 Toyota 02-8 FGF 25 - pirun më gaz
 8
18 500 EUR
Çmimi pa. TVSH

Pirun më gaz

2017
LPG
5 150 orët
Lartësia e ngritjes: 5 000 mm
Kapaciteti ngritës: 2 500 kg

Botuar: 2d

Mengel Gabelstapler GmbH

7

Gjermani, Garbsen

Numri i referencës  08-15423W

 Toyota 02-8 FGF 30 / Aug.2023 - pirun më gaz
19 900 EUR
Çmimi pa. TVSH

Pirun më gaz

2016
LPG
5 250 orët
Lartësia e ngritjes: 4 700 mm
Kapaciteti ngritës: 3 000 kg

Botuar: 2d

Mengel Gabelstapler GmbH

7

Gjermani, Garbsen

Numri i referencës  08-15426W

 Toyota 02-8 FGF 25 / Aug.2023 - pirun më gaz
18 500 EUR
Çmimi pa. TVSH

Pirun më gaz

2017
LPG
4 910 orët
Lartësia e ngritjes: 6 000 mm
Kapaciteti ngritës: 2 500 kg

Botuar: 2d

Mengel Gabelstapler GmbH

7

Gjermani, Garbsen

Numri i referencës  08-15416W

 Toyota 02-8 FGF 30 - pirun më gaz
 9
19 900 EUR
Çmimi pa. TVSH

Pirun më gaz

2015
LPG
2 580 orët
Lartësia e ngritjes: 4 700 mm
Kapaciteti ngritës: 3 000 kg

Botuar: 2d

Mengel Gabelstapler GmbH

7

Gjermani, Garbsen

Numri i referencës  08-15419W

 Toyota TYRO LHE 130 - pirun paletash
 8
1 975 EUR
Çmimi pa. TVSH

Pirun paletash

2022
Elektro
1 orët
Lartësia e ngritjes: 195 mm
Kapaciteti ngritës: 1 300 kg

Botuar: 2d

Mengel Gabelstapler GmbH

7

Gjermani, Garbsen

Numri i referencës  01-15395N

 Toyota 02-8 FGF 25 / Juni.2023 - pirun më gaz
18 500 EUR
Çmimi pa. TVSH

Pirun më gaz

2017
LPG
5 570 orët
Lartësia e ngritjes: 5 000 mm
Kapaciteti ngritës: 2 500 kg

Botuar: 2d

Mengel Gabelstapler GmbH

7

Gjermani, Garbsen

Numri i referencës  08-15368W

 Toyota RRE 160 H / Aug.2023 - pirun ritërheqës
15 900 EUR
Çmimi pa. TVSH

Pirun ritërheqës

2015
Elektro
2 590 orët
Lartësia e ngritjes: 8 500 mm
Kapaciteti ngritës: 1 600 kg

Botuar: 2d

Mengel Gabelstapler GmbH

7

Gjermani, Garbsen

Numri i referencës  04-15412W

 Toyota 02-8 FGF 15 / Juli.2023 - pirun më gaz
18 800 EUR
Çmimi pa. TVSH

Pirun më gaz

2019
LPG
930 orët
Lartësia e ngritjes: 4 700 mm
Kapaciteti ngritës: 1 500 kg

Botuar: 2d

Mengel Gabelstapler GmbH

7

Gjermani, Garbsen

Numri i referencës  08-15407W

Trego të gjitha ofertat (86)
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
Dërgo mesazhin te Mengel Gabelstapler GmbH
Mesazhi u dërgua.
t1 old