MHE International Trading B.V. nga Holandë, 20 ads tanishme
Shqipëri - Shqiptar | EUR
00
Identifikohu ose regjistrohu

MHE International Trading B.V.

Faqja e internetit e kompanisë
Vendndodhja
Holandë, 's-Heer Arendskerke
Nijverheidsstraat 8, 4458 AV 's-heer Arendskerke
Shih hartën
Ora lokale e shitësit:21:59
Personat e kontaktit
Joeri de Vlieger
Deutsch, English, Nederlands

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

I besueshëm
2 Më shumë se 2 vjet me Truck1
Ofertat më të mira
Linde E18C-02 - Pirun më naftë: foto 1
Linde E18C-02 - Pirun më naftë: foto 2
Linde E18C-02 - Pirun më naftë: foto 3
Linde E18C-02 - Pirun më naftë: foto 4
Linde E18C-02 - Pirun më naftë: foto 5

5 450EUR

2000elektro12309 orëtLartësia e ngritjes: 4470 mm
Holandë
Still RX60-30 - Pirun elektrik: foto 1
Still RX60-30 - Pirun elektrik: foto 2
Still RX60-30 - Pirun elektrik: foto 3
Still RX60-30 - Pirun elektrik: foto 4
Still RX60-30 - Pirun elektrik: foto 5
Pyet për çmimin
201911125 orëtLartësia e ngritjes: 4590 mm
Holandë
Linde E16-02 - Pirun më naftë: foto 1
Linde E16-02 - Pirun më naftë: foto 2
Linde E16-02 - Pirun më naftë: foto 3
Linde E16-02 - Pirun më naftë: foto 4
Linde E16-02 - Pirun më naftë: foto 5

5 450EUR

2003elektro7895 orëtLartësia e ngritjes: 4520 mm
Holandë
Holland Lift Y-64-EL14 - Ngritës gërshërë: foto 1
Holland Lift Y-64-EL14 - Ngritës gërshërë: foto 2
Holland Lift Y-64-EL14 - Ngritës gërshërë: foto 3
Holland Lift Y-64-EL14 - Ngritës gërshërë: foto 4
Holland Lift Y-64-EL14 - Ngritës gërshërë: foto 5
1999Pesha neto: 2390 kgNgarkesa e dobishme: 300 kg
Holandë
Ofertat e fundit
Teupen LEO 30T - Krah teleskopik: foto 1
Teupen LEO 30T - Krah teleskopik: foto 2
Teupen LEO 30T - Krah teleskopik: foto 3
Teupen LEO 30T - Krah teleskopik: foto 4
Teupen LEO 30T - Krah teleskopik: foto 5
Shiko të gjitha fotot (18)

Teupen LEO 30T

Krah teleskopik
20094539 orëtPesha neto: 4340 kgNgarkesa e dobishme: 200 kg
Holandë, 's-Heer Arendskerke
Botuar: 1m 8dNumri i referencës 16028/88398

29 000EUR

Çmimi pa. TVSH

  • ≈ 2 906 670 ALL
  • ≈ 31 005 USD
20094539 orëtPesha neto: 4340 kgNgarkesa e dobishme: 200 kg
Holandë, 's-Heer Arendskerke
Kontakto shitësin
Doosan D40SC-5 - Pirun më naftë: foto 1
Doosan D40SC-5 - Pirun më naftë: foto 2
Doosan D40SC-5 - Pirun më naftë: foto 3
Doosan D40SC-5 - Pirun më naftë: foto 4
Doosan D40SC-5 - Pirun më naftë: foto 5
Shiko të gjitha fotot (8)

Doosan D40SC-5

Pirun më naftë
2009dizel8601 orëtLartësia e ngritjes: 4700 mm
Holandë, 's-Heer Arendskerke
Botuar: 1m 8dNumri i referencës 16128/4468562
Pyet për çmimin
2009dizel8601 orëtLartësia e ngritjes: 4700 mm
Holandë, 's-Heer Arendskerke
Kontakto shitësin
Jungheinrich EFG 425K - Pirun elektrik: foto 1
Jungheinrich EFG 425K - Pirun elektrik: foto 2
Jungheinrich EFG 425K - Pirun elektrik: foto 3
Jungheinrich EFG 425K - Pirun elektrik: foto 4
Jungheinrich EFG 425K - Pirun elektrik: foto 5
Shiko të gjitha fotot (8)

Jungheinrich EFG 425K

Pirun elektrik
20163738 orëtLartësia e ngritjes: 5500 mm
Holandë, 's-Heer Arendskerke
Botuar: 1m 8dNumri i referencës 16124/4423126
Pyet për çmimin
20163738 orëtLartësia e ngritjes: 5500 mm
Holandë, 's-Heer Arendskerke
Kontakto shitësin
Hyster H4.00XL-5 - Pirun më naftë: foto 1
Hyster H4.00XL-5 - Pirun më naftë: foto 2
Hyster H4.00XL-5 - Pirun më naftë: foto 3
Hyster H4.00XL-5 - Pirun më naftë: foto 4
Hyster H4.00XL-5 - Pirun më naftë: foto 5
Shiko të gjitha fotot (6)

Hyster H4.00XL-5

Pirun më naftë
1995dizel988 orëtLartësia e ngritjes: 4300 mm
Holandë, 's-Heer Arendskerke
Botuar: 1m 8dNumri i referencës 13726/4318805

5 000EUR

  • ≈ 501 150 ALL
  • ≈ 5 345 USD
1995dizel988 orëtLartësia e ngritjes: 4300 mm
Holandë, 's-Heer Arendskerke
Kontakto shitësin
Hyster H4.00XLS-6 - Pirun më naftë: foto 1
Hyster H4.00XLS-6 - Pirun më naftë: foto 2
Hyster H4.00XLS-6 - Pirun më naftë: foto 3
Hyster H4.00XLS-6 - Pirun më naftë: foto 4
Hyster H4.00XLS-6 - Pirun më naftë: foto 5
Shiko të gjitha fotot (6)

Hyster H4.00XLS-6

Pirun më naftë
1999dizel728 orëtLartësia e ngritjes: 4050 mm
Holandë, 's-Heer Arendskerke
Botuar: 1m 8dNumri i referencës 10058/4318802

5 000EUR

  • ≈ 501 150 ALL
  • ≈ 5 345 USD
1999dizel728 orëtLartësia e ngritjes: 4050 mm
Holandë, 's-Heer Arendskerke
Kontakto shitësin
Yale ERP25ALF - Pirun më naftë: foto 1
Yale ERP25ALF - Pirun më naftë: foto 2
Yale ERP25ALF - Pirun më naftë: foto 3
Yale ERP25ALF - Pirun më naftë: foto 4
Yale ERP25ALF - Pirun më naftë: foto 5
Shiko të gjitha fotot (7)
Elektrike

Yale ERP25ALF

Pirun më naftë
2001elektro719 orëtLartësia e ngritjes: 3830 mm
Holandë, 's-Heer Arendskerke
Botuar: 1m 21dNumri i referencës 11426/4480925
Pyet për çmimin
2001elektro719 orëtLartësia e ngritjes: 3830 mm
Holandë, 's-Heer Arendskerke
Kontakto shitësin
Trego të gjitha ofertat(20)
t1 test dealer - MHE International Trading B.V.
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.