Makineri ndërtimi - MHE International Trading B.V., 2 oferta, Makineri ndërtimi në shitje
Shqipëri - Shqiptar | EUR
00
Identifikohu ose regjistrohu

MHE International Trading B.V. - Makineri ndërtimi

2
Seleksiono sipas
Seleksiono sipas
Rëndësisë
Datës – reklamaet e reja më parë
Datës – reklama e vjetër më parë
Çmimit – nga i ulëti te i larti
Çmimi - nga i larti te ulëti
Viti i prodhimit – i riu në fillim
Viti i prodhimit – i vjetri në fillim
Marka, modelit
Teupen LEO 30T - Krah teleskopik: foto 1
Teupen LEO 30T - Krah teleskopik: foto 2
Teupen LEO 30T - Krah teleskopik: foto 3
Teupen LEO 30T - Krah teleskopik: foto 4
Teupen LEO 30T - Krah teleskopik: foto 5
Shiko të gjitha fotot (18)

Teupen LEO 30T

Krah teleskopik
20094539 orëtPesha neto: 4340 kgNgarkesa e dobishme: 200 kg
Holandë, 's-Heer Arendskerke
Botuar: 5dNumri i referencës 16028/88398

32 000EUR

Çmimi pa. TVSH

  • ≈ 3 240 448 ALL
  • ≈ 34 124 USD
20094539 orëtPesha neto: 4340 kgNgarkesa e dobishme: 200 kg
Holandë, 's-Heer Arendskerke
Kontakto shitësin
Holland Lift Y-64-EL14 - Ngritës gërshërë: foto 1
Holland Lift Y-64-EL14 - Ngritës gërshërë: foto 2
Holland Lift Y-64-EL14 - Ngritës gërshërë: foto 3
Holland Lift Y-64-EL14 - Ngritës gërshërë: foto 4
Holland Lift Y-64-EL14 - Ngritës gërshërë: foto 5
Shiko të gjitha fotot (7)
Elektrike

Holland Lift Y-64-EL14

Ngritës gërshërë
1999Pesha neto: 2390 kgNgarkesa e dobishme: 300 kg
Holandë, 's-Heer Arendskerke
Botuar: 5dNumri i referencës 16060/88399

3 100EUR

Çmimi pa. TVSH

  • ≈ 313 918 ALL
  • ≈ 3 305 USD
1999Pesha neto: 2390 kgNgarkesa e dobishme: 300 kg
Holandë, 's-Heer Arendskerke
Kontakto shitësin
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.