MLS - Mobil Logistik Service nga Gjermani, ads tanishme
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

MLS - Mobil Logistik Service

Orari i punës
07:00-16:00 E Hënë - E Premte
Vendndodhja
Gjermani, Heidesee
Verlängerte Spreestraße 4, 15754 Heidesee, Germany
Ofertat e fundit
 Mercedes-Benz - Vermietung KAMAG PT Rangierer Truck Wiesel - gjysmë-kamion
 7
Pyet për çmimin

Gjysmë-kamion

2020
2 000 km
175 hp
Pesha bruto: 18 000 kg

Botuar: 5d

MLS - Mobil Logistik Service

6

Gjermani, Heidesee

Numri i referencës 910

 Krone - Wechselkoffer mit Rolltor 7,45 m Glattwand - karroceri - vagonetë e ndërrueshme
 12
2 490 EUR
Çmimi pa. TVSH

Karroceri - vagonetë e ndërrueshme

2006
Pesha bruto: 16 000 kg
Pesha neto: 2 850 kg

Botuar: 16d

MLS - Mobil Logistik Service

6

Gjermani, Heidesee

Numri i referencës 458238

 - BDF Wechselkoffer mit Portaltüren 7,45 m - karroceri - vagonetë e ndërrueshme
 12
4 500 EUR
Çmimi pa. TVSH

Karroceri - vagonetë e ndërrueshme

1999
Pesha bruto: 18 000 kg
Pesha neto: 3 000 kg

Botuar: 16d

MLS - Mobil Logistik Service

6

Gjermani, Heidesee

Numri i referencës 7002566

 Kerex - Vermietung - Jumbo BDF Wechselkoffer 7.82 m mit Rolltor und Klapptische - karroceri - vagonetë e ndërrueshme
 8
Pyet për çmimin

Karroceri - vagonetë e ndërrueshme

2014
Pesha bruto: 16 000 kg
Pesha neto: 3 800 kg

Botuar: 1m 17d

MLS - Mobil Logistik Service

6

Gjermani, Heidesee

Numri i referencës S 13

 Krone - BDF Jumbo mit Rolltor 7,45 mit Klapptische - karroceri - vagonetë e ndërrueshme
 14
3 500 EUR
Çmimi pa. TVSH

Karroceri - vagonetë e ndërrueshme

2008
Pesha bruto: 16 000 kg
Pesha neto: 3 580 kg

Botuar: 2m 8d

MLS - Mobil Logistik Service

6

Gjermani, Heidesee

Numri i referencës 601968 6

 Krone - BDF Wechselkoffer mit Portaltüren 7,45 m - karroceri - vagonetë e ndërrueshme
 12
3 650 EUR
Çmimi pa. TVSH

Karroceri - vagonetë e ndërrueshme

2007
Pesha bruto: 16 000 kg
Pesha neto: 2 840 kg

Botuar: 2m 22d

MLS - Mobil Logistik Service

6

Gjermani, Heidesee

Numri i referencës 479844

 - Küchen Catering Trailer Truck Race - rimorkio shpërndarëse
 15
Pyet për çmimin

Rimorkio shpërndarëse

2-aks
Pesha bruto: 25 000 kg

Botuar: 3m 10d

MLS - Mobil Logistik Service

6

Gjermani, Heidesee

 - BDF Wechselkoffer mit Rolltor 7,45 m kran- und stapelbar - karroceri - vagonetë e ndërrueshme
 10
2 950 EUR

Karroceri - vagonetë e ndërrueshme

2003
Pesha bruto: 18 000 kg
Pesha neto: 3 000 kg

Botuar: 3m 17d

MLS - Mobil Logistik Service

6

Gjermani, Heidesee

Numri i referencës MLS 1033

 Krone - JUMBO Wechselkoffer mit Rolltor 7,45 m kran- und stapelbar - karroceri - vagonetë e ndërrueshme
 10
3 500 EUR

Karroceri - vagonetë e ndërrueshme

2005
Pesha bruto: 16 000 kg
Pesha neto: 3 250 kg

Botuar: 3m 20d

MLS - Mobil Logistik Service

6

Gjermani, Heidesee

Numri i referencës 610272 8

 - KAMAG PM WIESEL Rangierer VERMIETUNG - transportjer kontejnerësh/ kamion me karroceri të çmontueshme
 12
Pyet për çmimin

Transportjer kontejnerësh/ kamion me karroceri të çmontueshme

2022
2 000 km
156 hp
Ngarkesa e dobishme: 16 000 kg
Pesha bruto: 25 000 kg

Botuar: 4m 1d

MLS - Mobil Logistik Service

6

Gjermani, Heidesee

Trego të gjitha ofertat (12)
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
Dërgo mesazhin te MLS - Mobil Logistik Service
Mesazhi u dërgua.
t1 old