Gjysmë-kamionë - MLS - Mobil Logistik Service, 1 oferta, Gjysmë-kamionë në shitje
Shqipëri | EUR
0 0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

MLS - Mobil Logistik Service - Gjysmë-kamionë

1
Rezultate të gjetura
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
Mercedes-Benz Vermietung KAMAG PT Rangierer Truck Wiesel - Gjysmë-kamion: foto 1
Mercedes-Benz Vermietung KAMAG PT Rangierer Truck Wiesel - Gjysmë-kamion: foto 2
Mercedes-Benz Vermietung KAMAG PT Rangierer Truck Wiesel - Gjysmë-kamion: foto 3
Mercedes-Benz Vermietung KAMAG PT Rangierer Truck Wiesel - Gjysmë-kamion: foto 4
Mercedes-Benz Vermietung KAMAG PT Rangierer Truck Wiesel - Gjysmë-kamion: foto 5
Shiko të gjitha fotot (14)

Mercedes-Benz Vermietung KAMAG PT Rangierer Truck Wiesel

2020 20 000 km Pesha neto: 7 100 kg Pesha bruto: 18 000 kg Dizel 17 539 hp 2-aks
Gjermani, Heidesee
Botuar: 1m 23d Numri i referencës 910
Pyet për çmimin
star
2020 20 000 km Pesha neto: 7 100 kg Pesha bruto: 18 000 kg Dizel 17 539 hp 2-aks
Gjermani, Heidesee
email Kontakto shitësin
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
Dërgo mesazhin te MLS - Mobil Logistik Service
Mesazhi u dërgua.
t1 test dealer - MLS - Mobil Logistik Service - Tractor units
t1 old