Kamionë - MLS - Mobil Logistik Service, 1 oferta, Kamionë në shitje
Shqipëri | EUR
0 0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

MLS - Mobil Logistik Service - Kamionë

1
Rezultate të gjetura
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
MAN MAN TGX 26.520 6x2-2 LL Multiwechsler - Transportjer kontejnerësh/ Kamion me karroceri të çmontueshme: foto 1
MAN MAN TGX 26.520 6x2-2 LL Multiwechsler - Transportjer kontejnerësh/ Kamion me karroceri të çmontueshme: foto 2
MAN MAN TGX 26.520 6x2-2 LL Multiwechsler - Transportjer kontejnerësh/ Kamion me karroceri të çmontueshme: foto 3
MAN MAN TGX 26.520 6x2-2 LL Multiwechsler - Transportjer kontejnerësh/ Kamion me karroceri të çmontueshme: foto 4
MAN MAN TGX 26.520 6x2-2 LL Multiwechsler - Transportjer kontejnerësh/ Kamion me karroceri të çmontueshme: foto 5
Shiko të gjitha fotot (20)

MAN MAN TGX 26.520 6x2-2 LL Multiwechsler

2023 8 500 km E re Pesha neto: 9 800 kg Pesha bruto: 2 600 kg Dizel 32 767 hp 6x2
Gjermani, Heidesee
Botuar: 1m 23d Numri i referencës TGX

129 000 EUR

Çmimi pa. TVSH

star
2023 8 500 km E re Pesha neto: 9 800 kg Pesha bruto: 2 600 kg Dizel 32 767 hp 6x2
Gjermani, Heidesee
email Kontakto shitësin
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
Dërgo mesazhin te MLS - Mobil Logistik Service
Mesazhi u dërgua.
t1 test dealer - MLS - Mobil Logistik Service - Trucks
t1 old