NBC-Trucks GmbH

NBC-Trucks GmbH

Telefonat
Faqja e internetit
www.nbc-trucks.de
Orari i punës
08:30-17:00 E Hënë - E Premte
10:00-13:00 E Shtunë
Vendndodhja
Gjermani, Dietzenbach
Aschaffenburger Str. 35 D-64832 Babenhausen, Germany
Ofertat e fundit
Renders *RSCC-E*40 FUSS*MERCEDES-ACHSEN*LIFTACHSE+CON * - transportjer kontejnerësh/ gjysmërimorkio me karroceri të çmontueshme
 20
5 990 EUR
Çmimi neto

Transportjer kontejnerësh/ gjysmërimorkio me karroceri të çmontueshme

2003
3-aks
Pesha bruto: 39 000 kg

Online: 1d

NBC-Trucks GmbH

Gjermani, Dietzenbach

Renault * T 440 *PROTECT *HIGHT * COMFORT * XENON * - njësia e traktorit
 17
23 990 EUR
Çmimi neto

Njësia e traktorit

2014
482 000 km
4x2
439 hp
Pesha bruto: 18 000 kg

Online: 1d

NBC-Trucks GmbH

Gjermani, Dietzenbach

DAF *XF 105 460 * SUPER SPACE CAP * 1 HAND * - njësia e traktorit
 20
22 990 EUR
Çmimi neto

Njësia e traktorit

2013
587 000 km
4x2
462 hp
Pesha bruto: 18 000 kg

Online: 4d

NBC-Trucks GmbH

Gjermani, Dietzenbach

DAF *XF 105 460 * SUPER SPACE CAP * 1 HAND * - njësia e traktorit
 1
22 990 EUR
Çmimi neto

Njësia e traktorit

2013
647 000 km
4x2
462 hp
Pesha bruto: 18 000 kg

Online: 4d

NBC-Trucks GmbH

Gjermani, Dietzenbach

Mercedes-Benz *ACTROS*1845*RETARDER*EURO 5*1.HAND* TOP*NAVI* - njësia e traktorit
 20
19 590 EUR
Çmimi neto

Njësia e traktorit

2012
604 500 km
4x2
449 hp
Pesha bruto: 18 000 kg

Online: 4d

NBC-Trucks GmbH

Gjermani, Dietzenbach

Mercedes-Benz * ACTROS * 2744 * RETARDER * UNFALLSCHADEN * - kamion vetëngarkues
 20
22 990 EUR
Çmimi neto

Kamion vetëngarkues

2012
394 000 km
6x2
435 hp
Pesha bruto: 18 000 kg

Online: 12d

NBC-Trucks GmbH

Gjermani, Dietzenbach

Mercedes-Benz *ACTROS 2545 * EURO 6 * 1 HAND * - transportjer kontejnerësh/ kamion me karroceri të çmontueshme
 14
23 990 EUR
Çmimi neto

Transportjer kontejnerësh/ kamion me karroceri të çmontueshme

2015
762 000 km
6x2
449 hp
Pesha bruto: 26 000 kg

Online: 12d

NBC-Trucks GmbH

Gjermani, Dietzenbach

Krone *AZ*2.ACHS*WECHSELLFAHRGESTELL* BPW ACHSEN* - transportjer kontejnerësh/ rimorkio me karroceri të çmontueshme
 16
4 999 EUR
Çmimi neto

Transportjer kontejnerësh/ rimorkio me karroceri të çmontueshme

2011
2-aks
Pesha bruto: 16 000 kg

Online: 15d

NBC-Trucks GmbH

Gjermani, Dietzenbach

Schaeff HML 31 - ekskavator me goma
 10
13 990 EUR
Çmimi neto

Ekskavator me goma

1998
9 800 orët

Online: 15d

NBC-Trucks GmbH

Gjermani, Dietzenbach

Renault *T 460*EURO 6*MOTORBREMSE*1.HAND*2x ALU TANK* - njësia e traktorit
 18
19 990 EUR
Çmimi neto

Njësia e traktorit

2015
675 500 km
4x2
469 hp
Pesha bruto: 18 000 kg

Online: 15d

NBC-Trucks GmbH

Gjermani, Dietzenbach

Trego të gjitha ofertat (94)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te NBC-Trucks GmbH
Mesazhi u dërgua.