NBC-Trucks GmbH

NBC-Trucks GmbH

Telefonat
Faqja e internetit
www.nbc-trucks.de
Orari i punës
08:30-17:00 E Hënë - E Premte
10:00-13:00 E Shtunë
Vendndodhja
Gjermani, Babenhausen
Aschaffenburger Str. 35 D-64832 Babenhausen, Germany
Ofertat e fundit
Kempf * AP35/3 * ALCOA * SEITENTÜR * SCHUBBODEN * - gjysmërimorkio
 18
9 990 EUR
Çmimi neto

Gjysmërimorkio

2007
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 28 210 kg
Pesha bruto: 35 000 kg

Online: 5d

NBC-Trucks GmbH

Gjermani, Babenhausen

Dinkel * DAP 1800 * 2.ACHS * PRITSCHE * BPW ACHSEN * - rimorkio me anë të palosshme
 18
7 990 EUR
Çmimi neto

Rimorkio me anë të palosshme

2012

Online: 5d

NBC-Trucks GmbH

Gjermani, Babenhausen

Mercedes-Benz ACTROS * 1846 * MEGASPACE * KIPPHYDRAULIK * - gjysmë-kamion
 20
21 990 EUR
Çmimi neto

Gjysmë-kamion

2010
480 000 km
4x2
455 hp
Pesha bruto: 18 000 kg

Online: 5d

NBC-Trucks GmbH

Gjermani, Babenhausen

Scania * R 420 *TOPLINER * RETARDER * 1.HAND * - gjysmë-kamion
 20
15 990 EUR
Çmimi neto

Gjysmë-kamion

2012
991 500 km
4x2
420 hp
Pesha bruto: 18 000 kg

Online: 5d

NBC-Trucks GmbH

Gjermani, Babenhausen

Mercedes-Benz * ATEGO 818 * PR.PL * MBB BÄR 1 TON * BORDWAND - kamion me perde anësore
 20
5 390 EUR
Çmimi neto

Kamion me perde anësore

2008
534 000 km
177 hp
Pesha bruto: 7 490 kg

Online: 9d

NBC-Trucks GmbH

Gjermani, Babenhausen

Mercedes-Benz E 350 CDI * AMG * SPUR * TOTWINKEL *TOP ZUSTAND - veturë
 19
6 890 EUR

Veturë

2011
305 000 km

Online: 9d

NBC-Trucks GmbH

Gjermani, Babenhausen

Schmitz Cargobull * SGF S3 * 3.ACHS * LIFTACHSE * ALCOA * ADR * - transportjer kontejnerësh/ gjysmërimorkio me karroceri të çmontueshme
 20
12 990 EUR
Çmimi neto

Transportjer kontejnerësh/ gjysmërimorkio me karroceri të çmontueshme

2014
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 35 560 kg
Pesha bruto: 39 000 kg

Online: 12d

NBC-Trucks GmbH

Gjermani, Babenhausen

* DENNISON * F25 SKA *LIFT ACHSE * - shasia e gjysmërimorkios
 20
2 990 EUR
Çmimi neto

Shasia e gjysmërimorkios

1997
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 30 890 kg
Pesha bruto: 37 120 kg

Online: 12d

NBC-Trucks GmbH

Gjermani, Babenhausen

* DENNISON * F25 SKA *LIFT ACHSE * - transportjer kontejnerësh/ gjysmërimorkio me karroceri të çmontueshme
 20
2 990 EUR
Çmimi neto

Transportjer kontejnerësh/ gjysmërimorkio me karroceri të çmontueshme

1997
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 30 890 kg
Pesha bruto: 37 120 kg

Online: 12d

NBC-Trucks GmbH

Gjermani, Babenhausen

Mercedes-Benz * VITO 115 CDI LANG * 8.SITZER* 2.HAND * - minibus
 20
7 290 EUR

Minibus, furgon pasagjerësh

2005
168 000 km
Numri i ndenjëseve: 8

Online: 12d

NBC-Trucks GmbH

Gjermani, Babenhausen

Trego të gjitha ofertat (143)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te NBC-Trucks GmbH
Mesazhi u dërgua.