Nieuwland Machines

Nieuwland Machines

Telefonat
Faqja e internetit
www.nieuwlandmachines.nl
Vendndodhja
Holandë
Schuineslootweg 60 7777 RC Schuinesloot
Ofertat e fundit
 Mitsubishi FG 25N - ngarkues me pirun
 6
6 250 EUR

Ngarkues me pirun

2008
LPG
Lartësia e ngritjes: 4 800 mm
Kapaciteti ngritës: 2 500 kg

Online: 3d

Nieuwland Machines

Holandë

ID  11357

 Hyster H2.50 XM - ngarkues me pirun
 6
4 750 EUR

Ngarkues me pirun

1998
LPG
Lartësia e ngritjes: 4 300 mm
Kapaciteti ngritës: 2 500 kg

Online: 3d

Nieuwland Machines

Holandë

ID  11515

 Toyota 02-7FDF25 - ngarkues me pirun
 7
6 250 EUR

Ngarkues me pirun

2001
Dizel
Lartësia e ngritjes: 4 700 mm
Kapaciteti ngritës: 2 500 kg

Online: 3d

Nieuwland Machines

Holandë

ID  11232

 Hyster H5.00 XL - ngarkues me pirun
 6
5 250 EUR

Ngarkues me pirun

1995
LPG
Lartësia e ngritjes: 4 250 mm
Kapaciteti ngritës: 5 000 kg

Online: 3d

Nieuwland Machines

Holandë

ID  11239

 Hyster J1.6 XNT - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
 6
10 000 EUR

Ngarkues me pirun ballor me 3 goma

2011
Elektro
Lartësia e ngritjes: 5 500 mm
Kapaciteti ngritës: 1 600 kg

Online: 3d

Nieuwland Machines

Holandë

ID  11699

 Hyster H4.0 FT - ngarkues me pirun
 7
14 500 EUR

Ngarkues me pirun

2016
Dizel
Lartësia e ngritjes: 3 650 mm
Kapaciteti ngritës: 4 000 kg

Online: 3d

Nieuwland Machines

Holandë

ID  11735

 Toyota 7FBEF16 - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
 6
5 500 EUR

Ngarkues me pirun ballor me 3 goma

2005
Elektro
Lartësia e ngritjes: 3 300 mm
Kapaciteti ngritës: 1 600 kg

Online: 3d

Nieuwland Machines

Holandë

ID  11337

 Hyster J1.60 XMT - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
 7
4 750 EUR

Ngarkues me pirun ballor me 3 goma

2001
Elektro
Lartësia e ngritjes: 3 300 mm
Kapaciteti ngritës: 1 600 kg

Online: 3d

Nieuwland Machines

Holandë

ID  11067

 Hyster H4.5 FT - ngarkues me pirun
 6
10 000 EUR

Ngarkues me pirun

2008
Dizel
Lartësia e ngritjes: 4 700 mm
Kapaciteti ngritës: 4 500 kg

Online: 3d

Nieuwland Machines

Holandë

ID  11725

 Hyster H4.0 FT5 - ngarkues me pirun
 6
13 500 EUR

Ngarkues me pirun

2015
Dizel
Lartësia e ngritjes: 3 600 mm
Kapaciteti ngritës: 4 000 kg

Online: 3d

Nieuwland Machines

Holandë

ID  11553

Trego të gjitha ofertat (59)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te Nieuwland Machines
Mesazhi u dërgua.