NOLVES S.R.L.

NOLVES S.R.L.

Telefonat
Faqja e internetit
https://www.nolves.com/
Orari i punës
08:30-18:00 E Hënë - E Premte
08:30-12:30 E Shtunë
Vendndodhja
Itali, Cazzago di Pianiga (VE)
Via Trentino Alto Adige, 10 - 30030 Cazzago di Pianiga (VE)
Nolves srl
Itali
Via Vassanelli, 25 - 37012 Bussolengo (VR)
Nolves Roma Srl
Itali
Via L. da Vinci, 66 - 00015 Monterotondo (RM)
Personat e kontaktit
Daniele Bariletti
English, Italiano
Ofertat e fundit
JLG E 400AJPn - krah me çernjerë
 13
Pyet për çmimin

Krah me çernjerë

2014
623 orët
Pesha neto: 6 800 kg
Ngarkesa e dobishme: 230 kg

Online: 5d

NOLVES S.R.L.

Itali, Pianiga VE

ID GE 402

CTE Z 19 - platformë ajrore e montuar në kamion
 8
21 000 EUR
Çmimi neto

Platformë ajrore e montuar në kamion

2008
5 525 orët
Pesha neto: 3 300 kg
Ngarkesa e dobishme: 200 kg

Online: 8d

NOLVES S.R.L.

Itali, Pianiga VE

ID AB 402

NISSAN Socage DA26 - platformë ajrore e montuar në kamion
 17
42 500 EUR

Platformë ajrore e montuar në kamion

2010
7 000 orët
Pesha neto: 6 000 kg
Ngarkesa e dobishme: 200 kg

Online: 15d

NOLVES S.R.L.

Itali, Pianiga VE

ID AC 373

NISSAN CTE Z19 - platformë ajrore e montuar në kamion
 16
23 900 EUR

Platformë ajrore e montuar në kamion

2009
5 226 orët
Pesha neto: 3 300 kg
Ngarkesa e dobishme: 200 kg

Online: 15d

NOLVES S.R.L.

Itali, Pianiga VE

ID AB 403

GENIE Z 60/34J RT - krah me çernjerë
 14
13 500 EUR
Çmimi neto

Krah me çernjerë

2001
4 425 orët
Pesha neto: 10 125 kg
Ngarkesa e dobishme: 227 kg

Online: 1m 20d

NOLVES S.R.L.

Itali, Pianiga VE

ID GD 406

JLG 510AJ - krah me çernjerë
 15
Pyet për çmimin

Krah me çernjerë

2007
1 147 orët
Pesha neto: 7 650 kg
Ngarkesa e dobishme: 230 kg

Online: 2m 1d

NOLVES S.R.L.

Itali, Pianiga VE

ID GD 401

GEDA 300Z 400v - kokë
 7
Pyet për çmimin

Kokë për pajisje për trajtimin e materialeve

2012

Online: 2m 1d

NOLVES S.R.L.

Itali, Pianiga VE

ID PT 9

 SJIII 4632 - ngritës gërshërë
 10
Pyet për çmimin

Ngritës gërshërë

2010
153 orët
Pesha neto: 2 300 kg
Ngarkesa e dobishme: 318 kg

Online: 2m 1d

NOLVES S.R.L.

Itali, Pianiga VE

ID V120 380

GEDA 500Z DUO - kokë
 3
Pyet për çmimin

Kokë për pajisje për trajtimin e materialeve

2012

Online: 2m 1d

NOLVES S.R.L.

Itali, Pianiga VE

ID PT 5

TEREX TA50 - krah me çernjerë
 13
9 000 EUR

Krah me çernjerë

2000
486 orët
Pesha neto: 6 300 kg
Ngarkesa e dobishme: 227 kg

Online: 2m 1d

NOLVES S.R.L.

Itali, Pianiga VE

ID GD 374

Trego të gjitha ofertat (34)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te NOLVES S.R.L.
Mesazhi u dërgua.