NOV Omnibusse-Nutzfahrzeuge Vertrieb-Vermietung
NOV Omnibusse-Nutzfahrzeuge Vertrieb-Vermietung
Më shumë se 5 vjet me Truck1

NOV Omnibusse-Nutzfahrzeuge Vertrieb-Vermietung

Telefonat
Faqja e internetit
http://www.nov-volkach.de
Vendndodhja
Gjermani, Volkach
Schubertstr. 3 DE-97332 Volkach Germany
Ofertat e fundit
MAN Lions City A21 - autobus qyteti
 2
28 000 EUR
Çmimi neto

Autobus qyteti

2008
610 000 km
Numri i ndenjëseve: 34

Online: 7d

NOV Omnibusse-Nutzfahrzeuge Vertrieb-Vermietung

Gjermani, Volkach

Setra S 415 LE - autobus qyteti
 14
128 500 EUR
Çmimi neto

Autobus qyteti

2015
423 000 km
Numri i ndenjëseve: 42

Online: 1m 1d

NOV Omnibusse-Nutzfahrzeuge Vertrieb-Vermietung

Gjermani, Volkach

Iveco TX 9 - minibus
 12
30 900 EUR
Çmimi neto

Minibus, furgon pasagjerësh

2013
230 000 km
Numri i ndenjëseve: 27

Online: 1m 12d

NOV Omnibusse-Nutzfahrzeuge Vertrieb-Vermietung

Gjermani, Volkach

Jaguar XF 2.2 L Diesel - veturë
 6
18 700 EUR

Veturë

2015
47 500 km

Online: 1m 12d

NOV Omnibusse-Nutzfahrzeuge Vertrieb-Vermietung

Gjermani, Volkach

Setra S 515 HD - autobus urban
 4
135 000 EUR
Çmimi neto

Autobus urban

2014
431 350 km
Numri i ndenjëseve: 51

Online: 2m 10d

NOV Omnibusse-Nutzfahrzeuge Vertrieb-Vermietung

Gjermani, Volkach

Mercedes-Benz Tourismo RHD - autobus urban
 7
149 000 EUR
Çmimi neto

Autobus urban

2016
222 260 km
Numri i ndenjëseve: 48

Online: 2m 10d

NOV Omnibusse-Nutzfahrzeuge Vertrieb-Vermietung

Gjermani, Volkach

Setra S315 NF. KLIMA - autobus qyteti
 9
7 500 EUR
Çmimi neto

Autobus qyteti

2004
920 000 km
Numri i ndenjëseve: 47

Online: 2m 20d

NOV Omnibusse-Nutzfahrzeuge Vertrieb-Vermietung

Gjermani, Volkach

Setra S415 LE Business - autobus qyteti
 10
132 000 EUR
Çmimi neto

Autobus qyteti

2016
95 000 km
Numri i ndenjëseve: 46

Online: 3m 18d

NOV Omnibusse-Nutzfahrzeuge Vertrieb-Vermietung

Gjermani, Volkach

Setra S416 GT-HD - autobus urban
 14
44 800 EUR
Çmimi neto

Autobus urban

2005
639 737 km
Numri i ndenjëseve: 51

Online: 4m 6d

NOV Omnibusse-Nutzfahrzeuge Vertrieb-Vermietung

Gjermani, Volkach

Setra S 416 GT - autobus urban
 9
65 900 EUR
Çmimi neto

Autobus urban

2009
463 000 km
Numri i ndenjëseve: 55

Online: 4m 6d

NOV Omnibusse-Nutzfahrzeuge Vertrieb-Vermietung

Gjermani, Volkach

Trego të gjitha ofertat (17)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te NOV Omnibusse-Nutzfahrzeuge Vertrieb-Vermietung
Mesazhi u dërgua.