Martin Oberfalcer TIRBAZAR

Martin Oberfalcer TIRBAZAR

Faqja e internetit
www.tirbazar.cz
Orari i punës
08:30-17:00 E Hënë - E Premte
08:00-13:00 E Shtunë
Vendndodhja
Republika Çeke, Stránčice
Všechromy 46, CZ-25163 Strančice, Czech Republic
Ofertat e fundit
MAN TGA 18.400 E5 + Schmitz ZWF 1 - kamion me perde anësore
 20
8 372 EUR
Çmimi neto

Kamion me perde anësore

2007
1 208 804 km
Pesha bruto: 20 000 kg

Online: 1d

Martin Oberfalcer TIRBAZAR

6

Republika Çeke, Strančice

IVECO AS 440S48 ADR - gjysmë-kamion
 16
5 023 EUR
Çmimi neto

Gjysmë-kamion

2005
984 769 km
Pesha bruto: 19 000 kg

Online: 3d

Martin Oberfalcer TIRBAZAR

6

Republika Çeke, Strančice

VOLVO FH 12 420 standart, manual - gjysmë-kamion
 16
4 093 EUR
Çmimi neto

Gjysmë-kamion

2001
1 889 505 km
Pesha bruto: 18 000 kg

Online: 3d

Martin Oberfalcer TIRBAZAR

6

Republika Çeke, Strančice

DAF XF 480 SSC EURO 6 - gjysmë-kamion
 13
52 089 EUR
Çmimi neto

Gjysmë-kamion

2018
193 942 km
Pesha bruto: 20 500 kg

Online: 3d

Martin Oberfalcer TIRBAZAR

6

Republika Çeke, Strančice

IVECO Eurocargo ML 80E18 - kamion vagonetë
 16
3 162 EUR
Çmimi neto

Kamion vagonetë

2006
682 431 km
Pesha bruto: 8 600 kg

Online: 3d

Martin Oberfalcer TIRBAZAR

6

Republika Çeke, Strančice

STAS S300CX 61m3 - gjysmërimorkio vetëshkarkuese
 11
16 372 EUR
Çmimi neto

Gjysmërimorkio vetëshkarkuese

2011
Pesha bruto: 36 000 kg

Online: 3d

Martin Oberfalcer TIRBAZAR

6

Republika Çeke, Strančice

DAF XF 480 SSC EURO 6 - gjysmë-kamion
 13
52 089 EUR
Çmimi neto

Gjysmë-kamion

2018
164 179 km
Pesha bruto: 20 500 kg

Online: 3d

Martin Oberfalcer TIRBAZAR

6

Republika Çeke, Strančice

 MAN Ostatní Alu palivová nádrž - serbatori i karburantit
 1
Pyet për çmimin

Serbatori i karburantit për kamioni

2004
Për modele: MAN Ostatní Alu palivová nádrž

Online: 7d

Martin Oberfalcer TIRBAZAR

6

Republika Çeke, Strančice

 MAN zadní náprava - reduktorová - aksi i përparmë
 1
Pyet për çmimin

Aksi i përparmë për kamioni

2001
Për modele: MAN zadní náprava - reduktorová

Online: 7d

Martin Oberfalcer TIRBAZAR

6

Republika Çeke, Strančice

 MAN zadní náprava - aks
 1
Pyet për çmimin

Aks për kamioni

2001
Për modele: MAN zadní náprava
1 189 625 km

Online: 7d

Martin Oberfalcer TIRBAZAR

6

Republika Çeke, Strančice

Trego të gjitha ofertat (116)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te Martin Oberfalcer TIRBAZAR
Mesazhi u dërgua.