OMECO SPA nga Itali, 1519 ads tanishme
Shqipëri - Shqiptar | EUR
00
Identifikohu ose regjistrohu

OMECO SPA

Aktivitetet
Leasing, Qira, Dorëzim, Zhdoganimi, Riparimi dhe shërbimi
Faqja e internetit e kompanisë
Vendndodhja
Itali, Roma
Via Trionfale, 12526, 00135 Roma, Italia
Shih hartën
Orari i punës
08:00-17:00E Hënë - E Premte
09:00-12:00E Shtunë
Ora lokale e shitësit:23:05
Personat e kontaktit
Gianluca Leo
English, Italiano
Elisa Napoleoni
Español
Oana Bicer Laura
Română
Alicja Tryskuc
Polski
Paolo Napoleoni
Français

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Ofertat më të mira
CATERPILLAR 966MXE - Fadrom me goma: foto 1
CATERPILLAR 966MXE - Fadrom me goma: foto 2
CATERPILLAR 966MXE - Fadrom me goma: foto 3
CATERPILLAR 966MXE - Fadrom me goma: foto 4
CATERPILLAR 966MXE - Fadrom me goma: foto 5
201610375 orët
Itali, Roma
MEC 800 - Kovë ekskavatori për Makineri ndërtimi: foto 1
MEC 800 - Kovë ekskavatori për Makineri ndërtimi: foto 2

4 250EUR

2020
Itali, Roma
FIAT HITACHI FH220 - Ekskavator me zinxhirë: foto 1
FIAT HITACHI FH220 - Ekskavator me zinxhirë: foto 2
FIAT HITACHI FH220 - Ekskavator me zinxhirë: foto 3
FIAT HITACHI FH220 - Ekskavator me zinxhirë: foto 4
FIAT HITACHI FH220 - Ekskavator me zinxhirë: foto 5
19899000 orët
Itali, Roma
JCB 1CX - Fadromë me shkarkim nga prapa: foto 1
JCB 1CX - Fadromë me shkarkim nga prapa: foto 2
JCB 1CX - Fadromë me shkarkim nga prapa: foto 3
JCB 1CX - Fadromë me shkarkim nga prapa: foto 4
JCB 1CX - Fadromë me shkarkim nga prapa: foto 5

21 500EUR

20041200 orët
Itali, Roma
Ofertat e fundit
MEC 2500 - Kovë fadrome për Makineri ndërtimi: foto 1
MEC 2500 - Kovë fadrome për Makineri ndërtimi: foto 2

MEC 2500

Kovë fadrome për Makineri ndërtimi
2018
Itali, Via Trionfale, 12526, 00135 Roma, Italia
Botuar: 20orë 59minNumri i referencës 12866

6 250EUR

  • ≈ 626 437 ALL
  • ≈ 6 682 USD
2018
Itali, Via Trionfale, 12526, 00135 Roma, Italia
Kontakto shitësin
MEC 3000 - Kovë fadrome për Makineri ndërtimi: foto 1
MEC 3000 - Kovë fadrome për Makineri ndërtimi: foto 2

MEC 3000

Kovë fadrome për Makineri ndërtimi
2020
Itali, Via Trionfale, 12526, 00135 Roma, Italia
Botuar: 20orë 59minNumri i referencës 12863

8 750EUR

  • ≈ 877 012 ALL
  • ≈ 9 355 USD
2020
Itali, Via Trionfale, 12526, 00135 Roma, Italia
Kontakto shitësin
JCB 535-95 - Ekskavator teleskopik: foto 1
JCB 535-95 - Ekskavator teleskopik: foto 2
JCB 535-95 - Ekskavator teleskopik: foto 3
JCB 535-95 - Ekskavator teleskopik: foto 4

JCB 535-95

Ekskavator teleskopik
20178300 orët
Itali, Via Trionfale, 12526, 00135 Roma, Italia
Botuar: 3dNumri i referencës 12860

44 000EUR

  • ≈ 4 410 120 ALL
  • ≈ 47 043 USD
20178300 orët
Itali, Via Trionfale, 12526, 00135 Roma, Italia
Kontakto shitësin
TREVI BENNE BENNA RIBALTABILE - Kovë fadrome për Makineri ndërtimi: foto 1
TREVI BENNE BENNA RIBALTABILE - Kovë fadrome për Makineri ndërtimi: foto 2
TREVI BENNE BENNA RIBALTABILE - Kovë fadrome për Makineri ndërtimi: foto 3
TREVI BENNE BENNA RIBALTABILE - Kovë fadrome për Makineri ndërtimi: foto 4
TREVI BENNE BENNA RIBALTABILE - Kovë fadrome për Makineri ndërtimi: foto 5
Shiko të gjitha fotot (7)

TREVI BENNE BENNA RIBALTABILE

Kovë fadrome për Makineri ndërtimi
2010
Itali, Via Trionfale, 12526, 00135 Roma, Italia
Botuar: 3dNumri i referencës 11413
Pyet për çmimin
2010
Itali, Via Trionfale, 12526, 00135 Roma, Italia
Kontakto shitësin
TREVI BENNE Trapezoidale - Kovë ekskavatori për Makineri ndërtimi: foto 1
TREVI BENNE Trapezoidale - Kovë ekskavatori për Makineri ndërtimi: foto 2
TREVI BENNE Trapezoidale - Kovë ekskavatori për Makineri ndërtimi: foto 3

TREVI BENNE Trapezoidale

Kovë ekskavatori për Makineri ndërtimi
1996
Itali, Via Trionfale, 12526, 00135 Roma, Italia
Botuar: 3dNumri i referencës 12856

1 200EUR

  • ≈ 120 276 ALL
  • ≈ 1 283 USD
1996
Itali, Via Trionfale, 12526, 00135 Roma, Italia
Kontakto shitësin
LIEBHERR LMT1055 - Autovinç: foto 1
LIEBHERR LMT1055 - Autovinç: foto 2
LIEBHERR LMT1055 - Autovinç: foto 3
LIEBHERR LMT1055 - Autovinç: foto 4
LIEBHERR LMT1055 - Autovinç: foto 5
Shiko të gjitha fotot (6)

LIEBHERR LMT1055

Autovinç
200421788 orët
Itali, Via Trionfale, 12526, 00135 Roma, Italia
Botuar: 3dNumri i referencës 055571
Pyet për çmimin
200421788 orët
Itali, Via Trionfale, 12526, 00135 Roma, Italia
Kontakto shitësin
Trego të gjitha ofertat(1519)
t1 test dealer - OMECO SPA
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.